,

افتضاح ضعیف بامزه بی نظیر

چند تا از گران‌ترین رستوران‌های تهران رو می‌شناسی؟ با رستوران‌های گران و لوکس تهران آشنا شو.

gerantarin restauran haye tehran


گران‌ترین و لوکس ترین رستوران‌های تهران

رستوران گردی درگران‌ترین رستوران‌های تهران، از تفریحاتیه که به تجربه‌اش می ارزه. رستوران‌های لوکس و شیک در تهران کم نیستن. همین انتخاب رو مشکل میکنه. رستوران‌های لوکس در تهران همگی از گران‌ترین رستوران‌های تهران هم هستن. با کمی دقت میتونی رستوران‌های خوب و با کیفیتی رو در تهران پیدا کنی. تقریباً در همه مناطق تهران رستوران‌های خوب پیدا میشه که هر کدوم با توجه به خدمات و کیفیت غذاها قیمت را تعیین می کنن. این طبیعیه که هر چی خدمات بهتری داشته باشن گران‌ترین رستوران‌های تهران هم خواهند شد.

گران‌ترین رستوران‌های تهران ! رستوران‌های لوکس در تهران

گران‌ترین رستوران‌های تهران که در لیست بهترین رستوران‌های لوکس در تهران جای دارن.

در نت نظر بخوان: معروف‌ترین فست فودهای گیشا تهران و شب‌های روشن

1-رستوران لوشاتو

آدرس: خیابان دربند روبروی کاخ سعدآباد

گران‌ترین رستوران‌های تهران لوشاتو

لوشاتو از گران‌ترین رستوران‌های تهران و شیک‌ترین رستوران‌های تهران هم هست. ساختمانی به معنای قصر در دو طبقه و نیم، به زیبایی و شکوه خاصی تزیین شده. ده‌ها نوع پیش غذا و سوپ وبیش از بیست نوع غذای اصلی داره که شامل غذاهای ایرانی و فرانسوی میشه. علاوه بر آن منوی غذاهای دریایی کاملی هم داره هر ذائقه‌ای رو راضی می کنه. پیشنهاد می‌کنم پیش غذا خاویار بلوگا، غذا فیله مینیون و لابستر کاردینال با سس خامه لوشاتو رو امتحان کن.

2- رستوران آنتروکوت

آدرس: اتوبان کردستان- خ شیراز جنوبی

رستوران‌های لوکس در تهران آنتروکوت

دکوراسیون، مبلمان، پرده‌ها، تابلوها، تزئینات همه به گونه‌ای طراحی شدن که حس می‌کنی به یکی از کشورهای اروپایی سفر کردی و رستورانی فرانسوی رو انتخاب کردی.انواع غذاها روسرو میکنه ولی غذاهای دریایی بیشتر و البته خوشمزه‌تری هم داره. از گران‌ترین رستوران‌های تهران به حساب میاد ولی غذاهای خوبی هم ارائه میده.

3-رستوران عالی قاپو یکی از گران‌ترین رستوران‌های تهران

آدرس: ونک، ابتدای خیابان گاندی

رستوران‌های گران عالی قاپو

رستوران عالی قاپو ازرستوران های لوکس در تهران هستش که اگه می خوای حال و هوای تهران قدیم رو تجربه کنی جای مناسبیه. تابلوهای قدیمی و بسیار نفیس و گرانقیمت این رستوران رو در هیچ جایی نمیتونی ببینی. عالی قاپو انواع غذاهای ایرانی رو با کیفیتی عالی ارائه می کنه. حس نوستالژیک غذا خوردن در عالی قاپو که از گران‌ترین رستوران‌های تهران هم هست رو نمیتونی در هیچ رستورانی تجربه کنی.

4-رستوران گردان برج میلاد

آدرس: بزرگراه همت غرب، برج میلا، رستوران گردان برج میلاد

گران‌ترین رستوران‌های تهران میلاد

رستوران گردی در بزرگترین رستوران گردان جهان، درحالیکه کل شهر رو میتونی ببینی، ارزش هزینه کردن داره. رستوران برج میلاد از گران‌ترین رستوران‌های تهران و بلندترین رستوران‌ها هم هست. انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی و سالاد و بوفه آزاد رو در ارتفاع 300 متری نوش جان کن. رستوران گردان برج میلاد مثل همه رستوران‌های لوکس در تهران مبله و شیک تزیین شده.

گران‌ترین رستوران‌های تهران – رستوران‌های لوکس در تهران

5-رستوران البرز

آدرس: سهروردی شمالی- بالاتر از چهارراه شهید بهشتی

گران‌ترین رستوران‌های تهران ! رستوران‌های لوکس در تهران

 در بین رستوران‌های لوکس در تهران همیشه اسم رستوران البرز رو می‌بینی. میدونم که کباب‌های نیم متری رستوران البرز رو قبلاً امتحان کردی. رستوران البرز به عنوان گران‌ترین رستوران‌های تهران و چلوکبابی‌های ممتاز بین همه رستوران گردها مشهوره. انواع کباب‌ها و چلوکباب‌ها، استیک، شنیسل رو در البرز نوش جان کن.

در نت نظر بخوان: کدامیک از این شیرینی فروشی‌های تهران را می‌شناسی؟

از بین این رستوران‌های گران کدومشو رفته بودی؟ کدوم رستوران لوکس و گرانی رو می‌شناسی که اسمش اینجا نیست؟

نوشته شده توسط افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .