همکاری با نت نظر
in

می خوای با نت نظر همکاری کنی؟ پست بنویسی و نت نظری بشی؟ اینو بخون…

Mikhay ba NetNazar hamkari koni? Post benevisi va netnazari beshi? ino bekhon

من هم مثل تو، بعد از خوندن چند مطلب در نت نظر، علاقه مند شدم با این تیم حرفه ای کار کنم و در نوشتن مطلب کمکشون کنم. تو هم می تونی عضو بعدی تیم جوان نت نظر باشی. اینجا سعی می کنم کمی درباره شرایط کاری نت نظر توضیح بدم.

همکاری با نت نظر

اول از همه باید بدونی که تیم نت نظر، یه تیم بین المللی هست و بصورت یک شرکت مجازی فعالیت می کنه. یعنی اینکه مهم نیست کجای دنیا باشی، کافیه علاقه مند به یاد گرفتن روش های ارتباطی، گزارش و مدیریت جدیدی که در نت نظر استفاده می شه، باشی تا بتونی از اتاق خودت با نت نظر همکاری کنی. با این ایده می تونیم نت نظرو، یک شرکت بین المللی مجازی بدونیم چرا که همین حالا همکاران ما در تهران، آلمان، ایتالیا و قبرس مشغول فعالیت هستن.

در این پروژه نت نظر به دنبال افراد خلاق برای نوشتن پست در سایت و تبلیغ آن از طریق صفحات اجتماعی هست. لازمه این کار دانستن زبان انگلیسی برای ارتباطات روزمره در نت نظر و زبان فارسی برای دنبال کردن و نوشتن پست هاست. علاوه بر این باید در نوشتن، خلاقیت داشته باشی و دانش عمومی خوبی هم راجب دنیا و چیزهای مختلف داشته باشی که بتونی راجبشون بنویسی. در نهایت به اینترنت پر سرعت روی کامپیوتر و موبایل هم احتیاج داری.

زمانی که همه این ها رو داشتی و حس کردی آماده فعالیت و پیشرفت هستی، پس به ما ایمیل بزن و خودتو در یک یا چند پاراگراف معرفی کن. حتما باهات تماس می گیریم و شاید عضو بعدی نت نظر خود تو باشی

نویسنده: سیامک

سیامک هستم. عشق غذا :) عشق پیتزا, لازانیا و شیشلیک سخت دنبال کشف بهترین رستوران ها و کافه ها می گردم تا بتونم بهترین ها رو در تهران پیدا کنم و معرفی کنم. داستان های خوبتو به من بگو تا بتونم برای بلاگ ازشون استفاده کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب بعدی

نت نظر روزی ۲۰۰۰ بازدیدکننده داره، می دونستی که می تونی اینجا برای بیزینس خودت تبلیغ کنی؟!

تبلیغات در نت نظر

بیش از ۲۰۰۰ نفر منتظر تبلیغ شما هستند! همین حالا تبلیغ خود را قرار دهید.