in

ضعیفضعیف بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح بامزهبامزه

رستوران مستوران – یک تجربه کامل

Panj resturani ke agar dar tehran hasti hatman bayad beshnasi

اگر رستوران بازی این پست مخصوص تو نوشته شده. در اینجا 6 رستورانی رو معرفی می کنیم که خیلی معروف شدن و نت نظری ها در اینستاگرام به ما معرفی کردن. ما هم به همه غذا دوست ها پیشنهاد می دیم که یه سری به این رستوران ها بزنن و کلی حال کنن! خلاصه اینکه اگر در تهران زندگی می کنی و این 6 رستوران رو نمی شناسی خیلی بده!!! در این پست رستوران هایی مثل رستوران مستوران ، رستوران مرشد نیاوران، رستوران بارزیل، رستوران عمو سهراب رو معرفی کردیم. در ابتدا در مورد یک تجربه کامل رستوران مستوران صحبت می کنم و راجب غذاهای رستوران مستوران ، منوی رستوران مستوران و نیز نشانی آن می گم

5 رستورانی که در تهران باید رفت

در نت نظر بخون: بهترین سالاد بار های تهران

1. رستوران مستوران نیاوران :

رستوران مستوران هم چند وقتی هست باز شده و محیط محلی و در عین حال لوکسی بوجود آورده. رستوران مستوران غذاها رو خیلی شیک و در عین حال محلی سرو می کنه. غذاهایی مثل کباب شاهنامه و قلم گوسفندی و برنج های جالب در رستوران مستوران سرو می شن و به نسبت قیمت بالایی هم دارن ولی به یک بار تجربه می ارزه و توصیه می شه یه بار رستوران مستوران نیاوران رو تجربه کنید. در ضمن نت نظری ها نمره بالایی به رستوران مستوران دادن توصیه می کنم حتما گروهی به رستوران مستوران بری و سعی کنی غذاهای مختلف و خاص رستوران مستوران رو سفارش بدی و از غذاهای بقیه هم امتحان کنی.

رستوران مستوران تهران

منبع: اینستاگرام رستوران مستوران

لیست بقیه 5 رستوران معروف تهران که اگه نشناسی زشته در صفحه بعدی

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: سیامک

نویسندگی را دوست دارم و به خصوص در مورد سینما. سعی می کنم نگاه مهندسی و علمی به همه چیزهای دور و بر داشته باشم چرا که قبل از نویسنده بودن مهندس هستم. سعی می کنم با نوشتن در مورد مسائل جذاب و نه چندان سطحی روز کمکی بکنم به بالابردن سطح دانش عمومی و بعضا تخصصی جوان هایی مثل خودن.