in

رستوران مستوران چرا معروف شده؟

توضیحات و سوال مطرح شده: من مدتی هست که اسم رستوران مستوران رو زیاد می شنوم و اینکه غذاهای خوبی داره ولی از طرفی هم بعضی از دوستانم که به رستوران مستوران رفتن خیلی خوششون نیومده. می دونم که رستوران مستوران یکی از گرون ترین رستوران های تهران به حساب می آد و دوست دارم به اونجا برم ولی قبلش می خوام بدونم آیا این معروفیت این رستوران واقعی هست و کلا چرا و از چه زمانی رستوران مستوران معروف شد.

می دونم که بعضی رستوران های فقط به خاطر محیطشون و اینکه پاتوق جوون ها می شن معروف می شن و عملا قیمت نجومی دارند و حتی کیفیت خوب ولی قیمت اون خیلی بالاتر از انتظاری هست که از اونجا می ره. می خوام بدونم که آیا رستوران مستوران هام جزو چنین رستوران هایی است یا اینکه واقعا غذای خوب و با کیفیتی می ده و اصولا دلیل اصلی معروفیت رستوران مستوران چیست؟

رستوران مستوران چرا معروف شده؟

برچسب ها: رستوران مستوران

این سوال در بخش مطالب روز نوشته شده است و به دنبال “رستوران مستوران چرا معروف شده؟” است. آیا تو هم سوال مشابهی داشتی؟ پس کافی هست پاسخ ها رو بخونی.


این سوال با کد ( ID=71 ) از آی پی 188.101.1.99 در ۲۹/۱۰/۱۳۹۵ ثبت شده است.

نت نظربزرگترین سایت سوال و نظر در ایران. کافی است سوال خود را بنویسی و خیلی سریع بهترین پاسخ ها را از نت نظری ها خواهی گرفت

آیا پاسخ سوال “رستوران مستوران چرا معروف شده؟” را می دونی؟ لطفا در قسمت دیدگاه ها پاسختو بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر