in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه افتضاحافتضاح ضعیفضعیف

روز ولنتاین چندمه؟

روز ولنتاین چندمه؟

توضیحات و سوال مطرح شده: روز ولنتاین چندمه؟ لطفا تاریخ روز ولنتاین رو بگید چه در تقویم ایرانی و چه در تقویم میلادی . می دونم که همین روزا ولنتاینه و می خوام براش برنامه ریزی کنم برای همین به من تاریخ دقیقشو اطلاع بدید.

روز ولنتاین چندمه؟

روز ولنتاین چندمه؟

روز ولنتاین یا روز عشاق یکی از مهم ترین روزهای دنیا در فرهنگ غربی برای اکثر مردم و به خصوص عشاق یا زن و شوهرها و یا دوست دختر پسرهاست. سوال اینجاست که روز ولنتاین چندمه و آیا این روز ثابت هست یا هر سال تغییر می کنه؟ روز ولنتاین ایرانی و غیر ایرانی نداریم و اصولا روز ولنتاین یک روز است و 14 فوریه. اگر تقویم میلادی رو به تقویم ایرانی تبدیل کنیم روز ولنتاین روز در امسال 26 بهمن هست و سال بعد 25 بهمن و یک سال درمیان بین 25 و 26 بهمن متغیر هست. در این روز می تونید به بهترین کافی شاپ ها سر بزنید و یا یک رستوران گران در شهر رزرو کنید و یک هدیه خوب برای ولنتاین بخرید و کسی رو که دوست دارید سورپریز کنید.

در نت نظر بخوان: بهترین آهنگ ولنتاین

در نت نظر بخوان: بهترین هدیه ولنتاین برای آقایان

در نت نظر بخوان: بهترین هدیه ولنتاین برای خانم ها

اگر ایده ای برای روز ولنتاین می خوای این چند صفحه رو مرور کن:

در نت نظر بخوان: کافی شاپ های معروف تهران

در نت نظر بخوان: رستوران های معروف تهران

برچسب ها: روز ولنتاین

این سوال در بخش مطالب روز نوشته شده است و به دنبال “روز ولنتاین چندمه؟” است. آیا تو هم سوال مشابهی داشتی؟ پس کافی هست پاسخ ها رو بخونی.


این سوال با کد ( ID=151 ) از آی پی 88.66.122.232 در ۰۹/۱۱/۱۳۹۵ ثبت شده است.

نت نظربزرگترین سایت سوال و نظر در ایران. کافی است سوال خود را بنویسی و خیلی سریع بهترین پاسخ ها را از نت نظری ها خواهی گرفت

پاسخ سوال “روز ولنتاین چندمه؟” به متن اضافه شد. لطفا نظر خودتو در قسمت دیدگاه ها درباره این مطلب بنویس..

1 دیدگاه

نظر بده
  1. با درود، وقتی شما هم مثل من نمی دونید ولنتاین چه روزیه و چندمه آخه چه لزومی داره براش برنامه ریزی کنید؟ منظورم اینه که روزی که در فرهنگ ایرانی وجود نداره و فقط مال غربیهاست من ایرانی چرا باید برام جالب یا مهم باشه؟ این روز اون قدر توی فرهنگ ما بیگانه هست که نمی دونیم کی هست. پس بیخود دنبالش نباشیم و بریم دنبال فرهنگ خودمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر