in

افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بی نظیربی نظیر بامزهبامزه

اختلاف ساعت ایران با امریکا

تبدیل ساعت آمریکا به ایران

همه چیز درباره: اختلاف ساعت ایران با امریکا

اختلاف ساعت ایران با امریکا

برچسب ها: تبدیل ساعت آمریکا به ایران , اختلاف ساعت ایران و امریکا

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “اختلاف ساعت ایران با امریکا” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “تبدیل ساعت آمریکا به ایران” یا “اختلاف ساعت ایران و امریکا” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

الان ساعت چنده به وقت ایران؟ به وقت امریکا چطور؟ با توجه به قرار گرفتن ایران و امریکا در نصف النهار های متفاوت، اختلاف ساعت بین این دو کشور بوجود آمده. آمریکا به خاطر وسعت زیاد و قرار گرفتن در چند نصف النهار مختلف ساعت واحدی نداره بلکه از شرق تا غرب آمریکا ساعت متفاوتی وجود داره. پس زمانی که می گوییم اختلاف ساعت ایران با امریکا چقدر است باید در ابتدا مشخص شود که منظور کدام نقطه از امریکا است و با توجه به آن بتوانیم این اختلاف ساعت را محاسبه کنیم. تبدیل ساعت آمریکا به ایران یا برعکس کار سختی نیست و کافی است اختلاف ساعت ایران و نقاط مختلف آمریکا را بدانیم. در این مطلب به اختلاف ساعت ایران با امریکا می پردازیم.


این سوال با کد ( ID=249 ) از آی پی 141.101.76.96 در ۲۰/۰۱/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “اختلاف ساعت ایران با امریکا” و یا هر سوالی درباره “تبدیل ساعت آمریکا به ایران” و “اختلاف ساعت ایران و امریکا” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر