in

آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی

Antivirus Firewall Irani

همه چیز درباره: آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی

آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی

برچسب ها: آنتی ویروس ایرانی , فایروال ایرانی

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “آنتی ویروس ایرانی” یا “فایروال ایرانی” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی بزودی جای مدل های خارجی را خواهند گرفت. سال هاست که اکثر ما از آنتی ویروس ها و فایروال های خارجی استفاده می کنیم. گاهی نسخه های رایگان آن ها با عملکردهای محدود و گاهی هم با پرداخت مبلغی به نسخه های قوی تر آن ها دسترسی پیدا می کنیم و هدف جلوگیری از ورود ویروس و بدافزار به کامپیوترهایمان است. اگر آنتی ویروس های ایرانی خوبی وجود داشته باشه و یا فایروال ایرانی مطمئنی برای استفاده موجود باشه چرا که نه از نسخه های ایرانی استفاده می کنیم. در این مطلب در مورد آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی قوی موجود در بازار ایران صحبت می کنم.


این سوال با کد ( ID=255 ) از آی پی 141.101.104.43 در ۲۳/۰۱/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “آنتی ویروس ایرانی و فایروال ایرانی” و یا هر سوالی درباره “آنتی ویروس ایرانی” و “فایروال ایرانی” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر