in

بی نظیربی نظیر ضعیفضعیف افتضاحافتضاح بامزهبامزه

چند تا از این 5 پیتزا فروشی دنج در تهران رو می شناسی؟

chand ta az panj pizza foroushie dnj dar tehran ro mishnasi?

عاشقای پیتزا می دونن که پیتزا فقط یه غذا برای سیر شدن نیست، بلکه هر پیتزایی یه دنیای جدیده! اگه شما هم پیتزا خور حرفه ای هستین و پیتزا رو به هر غذایی ترجیح می دین، حتما تا آخر مطلب رو بخونین، چون پنج پیتزا فروشی دنج در تهران که غذاهای خوشمزه ومتفاوتی داره رو بهتون معرفی کردم.

لیست پنج پیتزا فروشی دنج در تهران

پیتزا شب| پیتزا فروشی دنج در تهران

1) پیتزا شب ، یک پیتزا فروشی دنج در تهران

پیتزا شب که به night pizzaهم معروفه، یه  پیتزا فروشی دنج در تهران هست که علاوه بر غذاهای با کیفیت، نورپردازی خاص و جالبی داره و شعبه سهروردیش چند میز در تراس هم داره تا هرکسی که دوست داره همزمان با میل کردن غذاش منظره پارک رو تماشا کنه.

پیتزا کوئین

2) شیلا

فست فود شیلا یکی از هات داگ و پیتزا فروشی های دنج در تهران با انواع هات داگ های واقعا خوشمزش شناخته می شه. البته شیلا پیتزایی به شکل لوله با اسم پیتزا قیفی داشت که به اندازه هات داگ هاش معروف نشده بود. اما به شما پیشنهاد می کنم در اولین فرصت به یکی از شعبه های شیلا برید و محصول جدید شیلا، یعنی پیتزا کوئین رو سفارش بدید.

پلاک| پیتزا فروشی دنج در تهران

3) پلاک

یک پیتزا فروشی دنج در تهران که شعبه های زیادی داره، اسمش پلاک هست. در پخت پیتزاهای بزرگ و متنوع پلاک از ادویه خاصی استفاده می شه که طعم غذاهاش رو متفاوت می کنه و به امتحان کردنش می ارزه. این پیتزا فروشی نوشیدنی های خوش طعم و خاصی هم داره که می تونید از داخل منو انتخاب کنید. راستی اگه پکیج نوشیدنی رو انتخاب کنید براتون یه لیوان شیشه ای بزرگ با آرم پلاک هم میارن که مال خودتون می شه.

پیتزا داوود

4) پیتزا داوود

این پیتزا فروشی، نه جای درست و حسابی برای نشستن داره و نه کیفیت پیتزاهاش در حد قابل قبوله، اما طرفدارای زیادی داره! می پرسین چرا؟ چون پیتزا داوود یک پیتزا فروشی دنج در تهران و در واقع اولین پیتزا فروشی تهرانه. اکثر مشتریای این پیتزا فروشی، دخترا و پسرای جوونی هستن که به عشق خود آقا داوود(صاحب پیتزا فروشی) به اونجا میرن. وقتی وارد مغازه می شین به افتخارتون زنگ زورخونه ای به صدا در میارن و به عنوان پیش غذا هم یه عالمه کالباس بهتون می دن! اگه رفتین پیتزا داوود، اصلا توقع یه پیتزا فروشی با کلاس رو نداشته باشین ولی جای با صفاییه. غذا و پیش غذاهای پیتزا داوود برای خیلی ها عجیب و برای خیلی ها جالبه.

در نت نظر بخوانید: 10 تا از عجیب ترین غذاهای دنیا : چندتا رو تابحال امتحان کردی؟

کارگو

5) کارگو

کارگو علاوه بر اینکه یک پیتزا فروشی دنج در تهران است، یک فست فود ایتالیایی هم هست که با چند میز و صندلی چوبی، آمادگی پذیرایی از 8 نفر رو داره. تنوع پیتزاهای کارگو زیاده و غذاهای خوش طعمی هم سرو می شه.

5 دیدگاه

نظر بده

  مطلب های مرتبط

  1. مطلب مرتبط:

  2. مطلب مرتبط:

  3. مطلب مرتبط:

  4. مطلب مرتبط:

  5. مطلب مرتبط:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نویسنده: ماندانا غلامی

  ماندانا هستم. در مورد سلامت، غذا و سرگرمی. خوشحال می شم نظرتو رو درباره نوشته هام بشنوم.