جدیدترین تست هوش تصویری
in ,

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه افتضاحافتضاح ضعیفضعیف

فقط افراد خیلی باهوش می تونن این چند تست هوش تصویری رو حل کنن

تست هوش تصویری

چند لحظه با نت نظر همراه شو و ببین چقدر با هوشی. اگه بتونی این چند تست هوش تصویری رو در زمان کمی حل کنی، معلومه هوش خوبی داری. هوش و نبوغ ژنتیکی هستش ولی با تمرین و تکرار می تونی بهترین استفاده رو از ژنتیک خوب ببری. اگر بهترین مغزها رو  ازشون استفاده نکنی و به چالش نکشی خیلی زود خسته و کسل میشه. اونوقته که دیگه باید با هوش و حافظه و خلاقیت خداحافظی کنی.

 فقط افراد خیلی باهوش این چند تست هوش تصویری رو می تونن حل کنن!

1-تست هوش تصویری ساده

 حافظه منطقی

تست هوش تصویری سوالات تست هوش

از ساده شروع می کنم. خب کمی فکر کنی حله. دنبال رابطه منطقی بین شکل و عدد داخلش باش. میدونم ساده اس و به راحتی حلش کردی ولی برای اطمینان جواب تست هوش تصویری را برات نوشتم ببین درست حل کردی؟

پاسخ تست تصویری در پایین

2-کلید متصل به لامپ

تمرکز بصری

تست هوش تصویری برتر

خیلی ساده تمرکز بگیر و با چشمات کلیدی را که لامپ راروشن می کنه پیدا کن. با هیچ وسیله ای نمیتونی سیم ها را دنبال کنی فقط با چشم.4 کلید که فقط یکی درست وصل شده و لامپ را روشن می کنه. بجنب خیلی وقت نداری ها.

پاسخ تست تصویری در پایین

3- شمارش درهم

 حافظه تطبیقی

شمارش تست هوش تصویری

سمت راست یک شکل می بینی. حالا در قسمت چپ چند تا از اون شکل وجود داره. خیلی راحت بشمار و بگو. راستی یک راهنمایی به اندازه توجه نکن تشابه مهمه.

پاسخ تست تصویری در پایین

4- تست هوش جورچین

تست هوش تصویری منطق تصویری

تست هوش تصویری جورچین

با این قطعات در هم ریخته یک مثلث با اضلاع مساوی درست کن. کار سختی نیست کمی تلاش کنی حل میشه. اگر از روی شکل ببری و روی زمین جابه جا کنی تقلبه یادت باشه.

پاسخ تست تصویری در پایین

5- تست هوش تصویری

تست هوش تصویری هوش بصری

تست هوش تصویری بصری

این خیلی جالبه اولش یک تصویر دروسط عکس می بینی. با کمی دقت تصاویر بیشتری می بینی.اگر 6 تصویر انسان را که پنهان شده در این تصویر بتونی ببینی، هوش معمولی داری.به همین ترتیب با پیدا کردن هر تصویر، خودتو امتحان کن. اگر هر 9 تصویر را بتونی ببینی، هوش خیلی خوبی داری. راستی بعضی از تصاویر صورت و بعضی هم کامل هستش.

6- تقسیم جادویی دایره

 تست اعداد

جادوی تست هوش تصویری

در این تست هوش تصویری سعی کن با 3 خط صاف و مستقیم،دایره را به 5 قسمت تقسیم کنی. به طوری که در هر قسمت مجموع اعداد مساوی باشه. 5 دسته اعداد که با هم جمع کنی مساوی بشن.

7-نام اشیا

 حافظه دیداری

اشیایی در تست هوش تصویری

10 ثانیه به تصویر نگاه کن. برو ببین بارون میاد یا نه 20 ثانیه بعد بیا اینجا. خیلی خوبه یک مداد و یک کاغذ بردار و اسم هر چیزی که تو تصویر بود بنویس. هر چی بیشتر یادت بیاد با هوش تری. این تست هوش تصویری جواب نداره حافظه می خواد. نگاه نکن این تقلبه.

8- جا به جایی چوب کبریت

هماهنگی ذهن و دست

معما و تست هوش تصویری

می تونی چند تا چوب کبریت برداری و معما را حل کنی به همین راحتی. با جابجابی فقط ۳ چوب کبریت ۴ مربع بساز. نباید چوب کبریتی را حذف کنی و همچنین اصلا نباید چوب کبریتی اضافه بیاد.

پاسخ تست تصویری در پایین

9- تست هوش تصویری

اختلاف تصاویر

اختلاف در تست هوش تصویری

خیلی ساده،به تصویر نگاه کن و ببین چه فرقی با هم دارند. جوابشو بعد بهت می گم اول فرق دو تا تصویر رو پیدا کن. خب حالا پایین همین صفحه رو نگاه کن جوابش اونجاس.

پاسخ تست تصویری در پایین

10- تست هوش گنگ

احساس تصویری و تست هوش تصویری

تست هوش تصویری با احساس

به این تصویر چند ثانیه نگاه کن و احساستو به من بگو تا بهت بگم چقدر با هوشی. یادت نره حداقل 10 ثانیه به تصویر نگاه کن. همینجا در قسمت پایین صفحه احساس خودت را میتونی برام بنویسی.

پاسخ سوال 9:

جواب تست هوش تصویری مختلف

پاسخ سوال 8:

تست هوش تصویری ساده

پاسخ سوال 4:

تست هوش تصویری جورچین

پاسخ سوال 3:

تست هوش تصویری چالشی

پاسخ سوال 2:

کلید زرد رنگ

پاسخ سوال 1:

تعداد اضلاع را به توان 3 برسان . 7 به توان 3 میشه 343 ساده بود نه.

 

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .

44 دیدگاه

نظر بده
 1. وقتی به مرکزش نگاه کردم از حرکت ایستاد ولی وقتی به قسمتای دیگش نگاه میکنم حرکت می‌کنه . و در کل احساس میکردم ب سمتش کشیده میشم .

 2. راستش واسه اون تصویر باید بگم به هرجایی که نگاه میکردم تقریبا ی مدت تکون میخوردا ولی بعدش ۲ یا ۳ ثانیه متوقف میشد . و ایینکه ممنونم از شما واقعا سوالاتتون عالی بود بازم ممنونم

 3. احساس میکنم یه حوباب میخواهد جدابشود ولی یه نیرویی متمرکزش کرده روزمین

 4. سلام خدمت همگی… سهسو جان عزیز من چته باهمه لج داری عزیز دلم…بگذریم از این تست هوشای خوبتون خیلی خوشم اومد بازم بذارید . من واسه اون دایره موح میدیدم. البته بگم که منم خیلی باهوشم نمیدونم تو تلویزیون دیدین اسمم مشکات خمیسی من نفر اول جهان توی ریاضی هستم . به هر حال مر30… سهسو جان دیگه از این کارا نکن لطفا

  • وقتی به مرکزش نگاه کردم از حرکت ایستاد ولی وقتی به قسمتای دیگش نگاه میکنم حرکت می‌کنه . و در کل احساس میکردم ب سمتش کشیده میشم .

 5. عکسه باحال بود حس کردم از دور بر دارهبه سمت مرکز (همون توپه)کشیده میشه ممنون

 6. اون عکسرو اگه به ی جاش نگاه میکردم ثابت بود ولی وقتی نگامو گردوندم اطرافش انگار یه موجی از مرکزش به سمت بیرون میرفت

 7. خیلی ممنن از شما مال من احساس موجی و دایرو قلبو لوزی بود حالا لطفا بگید من چقدر هوش دارمو باهوشم من همه ی مسله های ریاضی سایت هارو حل کردم

 8. س.من تصویر آخری رو یه دایره سه بعدی که داره از صفحه بیرون میاد میبینم
  بگین هوشم چطوریه لطفا مرسی

 9. افسانه جووون خیلی وبت عالیه مرسی واقعا حال کردم در مورد اون عکس آخریه هم من حس میکردم ی دایره وسطش داره میچرخه اطرافش هم مث موج میرن بیرونو میان توش حالا هوشم چی میشه؟

 10. تست ها با حال بود درمورد تصویر اخر من شکل را سه بعدی متحرک میبینم
  حالا میزان هوشم را بگو؟

 11. سلام آبجی
  تستات باحال بودن ولی ی چی بد بود ینی اونم به خاطر من بود تو مشکلی نداشتی من تو تختم هستم ک انجام دادم تست ها رو ! خخخخ
  احساسم راجب اون عکس اخریه !
  بغلای عکس داشت میاومد توی عکس ! هوشم چیه؟ اگ گفتی !خخخ☺😊😉

 12. سلام سوال ها خیلی جالب بود.درضمن من حالت تهوع میگرفتم وقتی اون تصویر رو می دیدم

 13. عزیزم صفحه سایتت خیلی بد نمایش داده میشه فداتشم. همش مثل فنذ بالا پایین میشه واسه خودش عصابو میریزه بهم. بهتره دائم آپ کنی بلاگتا.

مطلب های مرتبط

 1. مطلب مرتبط:

 2. مطلب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *