in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه ضعیفضعیف افتضاحافتضاح

معرفی خوشمزه ترین بستنی ها! از این بستنی ها چند تارو امتحان کردی؟

moarefi khoshmaze tarin bastaniha

بستنی از خوردنی هایی هستش که همه از پیر و جوون دوست دارن. من تا حالا کسی رو ندیدم که بستنی دوست نداشته باشه. حالا هر کی سلیقه ای داره یکی این طعم بستنی رو بیشتر دوست داره یکی اون طعم رو. خوشمزه ترین بستنی ها همون بستنی های نوستالژیک هستن که خاطرات خوشی را یادآوری می کنن. معمولا خاطرات بستنی های خوشمزه، شیرین و دوست داشتنی هستن. انگار شیرینی بستنی، خاطرات رو دلچسب تر می کنه.

خوشمزه ترین بستنی های نوستالژیک که مقاومت در برابرشون کار سختیه!

در نت نظر بخوان: بهترین بستنی فروشی های تهران ، یادآور خاطراتی دوست داشتنی!

بستنی شکلاتی

خوشمزه ترین بستنی شکلاتی

شکلات از هر نوعی که باشه خوشمزه اس. حالا اگه شکلات با بستنی باشه که دیگه میشه یک خوردنیه محشر، که نمیتونی ازش بگذری. من حاضرم به جای غذا، یک بستنی شکلاتی بزرگ بخورم .

شکلاتی بستنی خوشمزه

بستنی خورهای حرفه ای میدونن که بستنی معتاد کننده اس. ینی هر چی بیشتر بخوری، بدنت بیشتر بستنی می خواد. مواظب باش معتاد به بستنی های خوشمزه نشی!

بستنی سنتی

بستنی سنتی بستنی های نوستالژیک

انتخاب اول برای خوشمزه ترین بستنی های نوستالژیک بدون هیچ تردیدی بستنی سنتیه. حتما بارها و بارها ازش امتحان کردی. اکبر مشتی معروف ترین و خوشمزه ترین بستنی سنتی رو در تمام دنیا تهیه می کنه. هر لیسی که به بستنی سنتی میزنی، برات خاطره میشه!

اکبر مشتی خوشمزه ترین بستنی

بستنی سنتی معمولا پر از خامه های تکه شده و یخ زده اس که زیر دندون میاد. زعفرون و گاهی پسته خوشمزه ترین بستنی سنتی رو کامل می کنه.

بستنی وانیلی

خوشمزه ترین بستنی های وانیلی

تقریبا پایه همه بستنی های خوشمزه و شیک بستنی فروشی ها همین بستنی خوشمزه وانیلیه. خوشمزه ترین بستنی رو میشه با بستنی وانیلی فراهم کرد. بستنی وانیلی گاهی با ثعلب و گاهی هم با شیر درست میشه.

بستنی های نوستالژِک وانیلی

میتونی با میوه یا خامه یا ترافل و هر چیزی که دوس داری مخلوط کنی.  بستنی وانیلی همینطور تنهایی هم خوشمزه اس مگه نه؟

بستنی یخی

خوشمزه ترین بستنی یخی

بستنی یخی از خوشمزه ترین بستنی های نوستالژِیک در بین همه ماست. میدونی چرا؟ این بستنی خوشمزه رو به راحتی میشه تو خونه هم درست کرد.

بستنی یخی خوشمزه ترین بستنی

آب میوه، شیر، دوغ، نوشابه یا هر چیزی که دوست داری رو بریز تو یک لیوان کوچیکو بزار فریزر. به همین راحتی و سادگی.

بستنی میوه ای

خوشمزه ترین بستنی میوه ای

یکی از خوشمزه ترین بستنی ها ، این بستنیه که با انواع میوه ها درست میشه. گاهی از عصاره میوه و گاهی هم از تکه های خرد شده میوه استفاده می کنن.

بستنی میوه ای خوشمزه

من همه نوع بستنی میوه ای را دوست دارم ولی اون مدلی که پر از تکه های میوه اس بیشتر می پسندم. هم بستنی خوشمزه می خوری و هم میوه چی از این بهتر!

بستنی قیفی

خوشمزه ترین بستنی قیفی

از بستنی های نوستالژیک بستنی قیفی هستش که در ضمن خوشمزه ترین بستنی هم هست. امروزه انواع مختلفی از بستنی قیفی تهیه شده با طعم های مختلف. به نظرم هیچی اون قیفی های قدیمی و خوشمزه نمیشه که سفید بود.

بستنی قیفی و خاطرات بچگی

اگر به پارک و تفریحات علاقه داری، حتما بستنی قیفی های بزرگو زیاد می بینی. تقریبا در کنار اکثر پارک ها جایی برای فروش بستنی قیفی هم وجود داره.

بستنی حصیری

خوشمزه ترین بستنی حصیری

بستنی حصیری همون بستنی نونی قدیمیه که شیک شده!  برای معرفی خوشمزه ترین بستنی ها ، یاد بستنی نونی افتادم. خوشمزه ترین بستنی های نوستالژیک ، بستنی نونی یا حصیریه که خاطرات بچگی رو زنده میکنه.

بستنی خوشمزه نوستالژیک

ترکیب بستنی با اون نون مخصوص رو نمیشه با هیچ چیز مقایسه کرد. مخصوصا اون بستنی های خوشمزه که نونش گرد بود، رو نمیشه فراموش کرد. حیف شد این روزا کمتر پیدا میشن.

3 دیدگاه

نظر بده

  مطلب های مرتبط

  1. مطلب مرتبط:

  2. مطلب مرتبط:

  3. مطلب مرتبط:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نویسنده: افسانه رجب پور

  افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .