in

ضعیفضعیف بامزهبامزه بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح

مردگان متحرک ۸۸ ساعت مهمان تو هستند. سریال مردگان متحرک

سریال مردگان متحرک The Walking Dead

چقدر به رستاخیز باور داری؟ تا حالا دیدی یک مرده راه بره! سریال مردگان متحرک  رو دیدی؟ من عاشق فیلم های تخیلی و ترسناک هستم. همه قسمت های سریال مردگان متحرک  رو دیدم.میدونم که تو هم از این جور فیلم ها و سریال ها خوشت میاد.  حیف شد پخش سریال تموم شد راستی بازم پخش میشه ؟ بیا با هم کمی در مورد سریال مردگان متحرک  حرف بزنیم.

The Walking Dead و زامبی ها در آخرالزمان

در نت نظر بخوان: بهترین سریال های امریکایی ۲۰۱۶ از نظر ایرانی ها

ماجرای سریال مردگان متحرک از کجا شروع شد

سریال مردگان متحرک نام مجموعه تلویزیونی آمریکاییه که تونسته در همه دنیا طرفدار پیدا کنه! این سریال بر اساس کتاب مصور The Walking dead تهیه شده.  بازیگران سریال مردگان متحرک اندرو لینکولن، چندلر ریگز، نورمن ریداس، استیون ین، ملیسا مک براید، لورن کوهن و دانای گوریرا هستن که بازی خوبشون دیدن فیلم رو جذاب‌تر کرده.

ماجرای بر هم خوردن آرامش مردگان چیست؟

سریال مردگان متحرک به سبک آمریکایی

ماجرا از اونجا شروع میشه که یک پلیس تیر می خوره و به کما میره. بعدازاینکه حالش خوب میشه می بینه کل شهر به‌هم‌ریخته! خیلی وحشتناکه که یک روز بیدار بشی و ببینی همه شهر رو زامبی‌ها گرفتن! در ادامه پلیسه دنبال خانواده‌اش می گرده و ….

پیشنهاد می کنم سریال مردگان متحرک رو با یک دوست تماشا کنی

 زامبی‌ها در آخرالزمان

مردگان که بیچاره‌ها به آدمها کاری نداشتن یک پروفسور بیولوژیک واکسنی ساخته که باعث همه این بدبختیا شده! کل داستان و ماجراهای بسیار جذاب اون باعث نمیشه تا این پروفسور رو ببخشم.

Walker و biter از این مرد و خانواده‌اش چه می‌خواهند؟

زامبی گاز گیرنده

میدونی که در سریال مردگان متحرک دو جور زامبی داریم Walker و biter که خیلی هم زشتن! زامبی‌های راه رونده و گاز گیرنده هر موجودی رو که ببینن گاز می گیرن تا بخورن! سریال مردگان متحرک رو تنهایی نگاه نکن از من گفتن. یهو اونایی که با گاز گرفتن مردن پامیشن شروع به راه رفتن می کنن اونم با چه هیبتی.

مردگان متحرک بدترند یا زامبی‌ها؟

سریال از فصل دوم موضوع جالبی رو مطرح می کنه. هیچ چیز بدتر از خوی پلید بعضی از آدمها نیست! اونم وقتی سرپناه نداری و مواد غذایی هم کم شده. از یک طرف مردگان متحرک گاز گیرنده و از طرفی خود آدمها راستی کدام ترسناک‌تر هستن؟

شبکه تلوزیونی AMC و سریال مردگان متحرک

شبکه تلوزیونی AMC مردگان متحرک

سریال مردگان متحرک اولین مجموعه ایه که تونسته با نمایش زامبی‌ها! اونم بعد از ۶ سال هنوز طرفدار داشته باشه.سریال The Walking dead تونسته بیننده‌های زیادی رو با خودش همراه کنه. در تاریخ سینما بیشتر بیداری مردگان نمایش داده‌شده ولی این سریال ماجراهای پیچیده و تفکر برانگیزی رو مطرح می کنه.

پخش ۸۸ ساعتی سریال The Walking dead

سریال مردگان متحرک

فصل هفتم این سریال همین ماه شروع میشه. میتونی ادامه‌اش رو ببینی. اگر هم که بعضی قسمت‌ها رو ندیدی یا یادت رفته برات یک خبر خوب دارم استودیو AMC یک برنامه ۸۸ ساعته را تنظیم کرده که از فصل اول تا پایان فصل ششم را نشون میده. کل ۸۳ قسمت سریال رو به طور کامل می تونی در این ۸۸ ساعت ببینی.

من که رفتم تخمه و تنقل بخرم تا همه قسمتها رو بتونم راحت ببینم.

شبکه محبوب تلوزیونی AMC

شبکه تلوزیونی AMC از روز دوشنبه همین هفته ۲۶ مهر ماه یعنی از روز ۱۷ اکتبر، از ساعت ۶ بعد از ظهر سریال رو پخش می کنه و پشت هم تا ۲۲ اکتبر همه فصل‌های قبل رو نمایش میده. روز بعدش هم فصل هفتم سریال شروع میشه.

 

5 دیدگاه

نظر بده
 1. سلام آرش
  به نظرت شیشه آبی دلیل همه این ماجراهاست. خب اون از کجا اومده؟ در هر حال هدف تلنگری بر ذهن خواننده هستش که با جملات چالش برانگیز بیان شده. اصل فیلم برای بیننده جدید باید معما باشه.( این نوشته نقد فیلم نیست). خیلی خوبه که متن را تا انتها خوندی و نظرت رو نوشتی. لطفا بقیه مطالب سایت رو هم بخون و نظرت رو بنویس.
  بسیار ممنون

 2. فکر نمیکنم شما تا به حال یک قسمت از واکینگ دد هم دیده باشید، چون من و همه کسانیکه از اول این مجموعه رو دنبال کردیم میدونیم که در هیچ جایی از سریال گفته نشده که این ویروس چطور پخش شده، یه پروفسور ویروسی رو پخش کرده رو دقیقا از کجا آوردین؟ ضمنا بایترها با واکرها فرقی ندارن فقط بعضی از افراد سریال به زامبی ها میگن بایتر و بعضی دیگه میگن واکر، چون دو اسم دارن دلیل نمیشه دو نوع مختلف داشته باشند. لطفا قبل از نوشتن مطلب درباره چیزی اول خوب اطلاعات لازم رو بدست بیارید دوست عزیز.
  موفق باشید

مطلب های مرتبط

 1. مطلب مرتبط:

 2. مطلب مرتبط:

 3. مطلب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .