in

افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بی نظیربی نظیر بامزهبامزه

دلیل از کار افتادن اپلیکیشن اسنپ تاکسی چیست؟ جایگزین اسنپ چیه؟

dalile az kar oftadane application snapp taxi chist? jaigozine snapp chie?

نیاز به تاکسی اینترنتی یکی از نیازهای مدرن همه تهرانی ها شده و اپلیکیشن اسنپ تاکسی یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های همه تهرانی هاست. ما هم گاهی از اسنپ برای تاکسی گرفتن استفاده می کنیم. چند وقت می شه که اپلیکیشن اسنپ بروز شده و مشکلاتی داره. امروز اپلیکیشن اسنپ خراب بود. می خواهیم دلیل از کار افتادن اپلیکیشن اسنپ تاکسی رو بررسی کنیم و ببینیم آیا تو هم تجربه ای در مورد از کار افتادن اپلیکیشن اسنپ تاکسی داری یا نه؟ سپس در مورد جایگزین اسنپ صحبت کنیم و ببینیم زمانی که اسنپ از کار می افته چه اپلیکیشنی رو می شه استفاده کرد؟

تخفیف ثبت نام در اسنپ

در نت نظر بخوان: محبوب ترین استارت آپ های ایران

دلیل از کار افتادن اپلیکیشن اسنپ

از کار افتادن اپلیکیشن اسنپ تاکسی

اپلیکیشن اسنپ تاکسی زمانی که کار می کنه خیلی خوبه و به راحتی می شه تاکسی گرفت و حتی خیلی ارزون تر از بقیه تاکسی تلفنی ها ولی سوال اینه که آیا اینقدر وابسطه شدن به اسنپ خوبه یا نه و اگر یه وقت مثل امروز اپلیکیشن اسنپ کار نکنه چی میشه و باید چه کار کرد؟ خیلی ها فکر می کنن که اسنپ بهترین سرویس رو داره و اصلا هیچ شرکت دیگه ای نمی تونه سرویس بهتری از اسنپ ارائه بده. ولی باید در نظر گرفت که تا قبل از اینکه yelp بیاد هم خیلی ها فکر می کردن که سرویس بهترین از tripadviser وجود نداره و همین طور قبل از فیسبوک و دیجیکالا و بامیلو و نت نظر و ….

جایگزین اسنپ تاکسی

جایگزین های اسنپ تاکسی

امروز اپلیکیشن اسنپ خراب شده و روی صفحه لودینگ باقی می مونه و جلوتر نمی ره. هیچ راه چاره ای نیست جز اینکه بارها و بارها امتحان کنیم یا اینکه از سرویس جایگزینی استفاده کنیم. اینجاست که بعضی اسم ها برجسته می شه و چراغی برای ما روشن می کنه. یکی از این سرویس های جایگزین شرکت TAP30 هست که در اینجا در موردش نوشتیم. می تونی مقایسه سرویس های Snapp و TAP30 رو هم در اینجا بخونی.

خیلی خوشحال می شیم تجربه خودتو از اسنپ تاکسی و یا TAP30 در قسمت دیدگاه ها برای ما بنویسی و اگر در مورد نکات مثبت و منفی هر کدوم برای نت نظری ها بنویسی.

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: سیامک

نویسندگی را دوست دارم و به خصوص در مورد سینما. سعی می کنم نگاه مهندسی و علمی به همه چیزهای دور و بر داشته باشم چرا که قبل از نویسنده بودن مهندس هستم. سعی می کنم با نوشتن در مورد مسائل جذاب و نه چندان سطحی روز کمکی بکنم به بالابردن سطح دانش عمومی و بعضا تخصصی جوان هایی مثل خودن.