in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ کیست؟

Ivanka Trump dokhtar e zibaye Donald Trump kist?

چند روزی بیشتر از انتخابات ریاست جمهوری امریکا و پیروزی انتخاباتی دونالد ترامپ بر رقیب انتخاباتی اش یعنی هیلاری کلینتون نمی گذره. در این روزها نام ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ خیلی به گوش می رسه و بعضی ها معتقدند که دختر دوست داشتنی ترامپ نقش به سزایی در کارزار انتخاباتی او داشته و کمک شایانی به پیروزی او کرده. بعضی ها حتی می گن که ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ باید بانوی اول امریکا باشد و نه همسر ترامپ یعنی ملانی ترامپ. در اینجا گوشه ای کارهای ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ و علاقه شدید پدر به دختر بزرگش را بیان می کنیم.

در نت نظر بخوان: آیا می دونستی که این میلیونرهای معروف دنیا هرگز دانشکاه را تجربه نکردند؟

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ کیست؟

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ تنها 35 سال دارد و مادر 3 فرزند است. او تقریبا در همه سفرها همراه پدر خود بوده همیشه سعی کرده که راهنمای خوبی برای پدر باشد و حتی اشتباهات او را پوشش دهد و تصحیح کند. دختر زیبای دونالد ترامپ سخن رانی های زیادی داشته و تاثیر زیادی در جمع کردن رای برای پدر خود داشته است. ایوانکا ترامپ تنها یک مشاور خوب نیست بلکه در عرصه های مختلف هم فعالیت زیادی داشته. عده ای معتقدند که او باید بانوی اول امریکا باشد و نه همسر دونالد ترامپ یعنی ملانی ترامپ.

فعالیت های اقتصادی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ

ایوانکا ترامپ در اداره موسسات و هتل های ترامپ به برادران خود دونالد جونیور و اریک کمک می کند و مسوولیت های بزرگی توسط پدر به او داده شده است. دونالد جونیور پسر کوچک ترامپ همیشه می گوید که ایوانکا فرزند مورد علاقه پدر است و دونالد ترامپ او را “دختر کوچولوی بابا” خطاب می کند.

%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%be-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d9%88%db%8c-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%a7%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7

فعالیت های ایوانکا در عرصه مد

ایوانکا علاوه بر کمک در اداره امور به پدر و برادران خود، در عرصه مد هم فعال بوده و برند خود را دارد که با شعار “زنانی که کار می کنند” فعالیت می کند. در این عرصه، ایوانکا فعالیت زیادی در زمینه حقوق برابر زنان داشته و توانسته رای زنان بسیاری را به سمت کارزار انتخاباتی پدر برساند.

دوست های قدیمی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ

ایوانکا در عرصه سیاست رفتار بسیار حرفه ای داشته و همواره مثل یک سیاستمدار پرتجربه فعالیت کرده. او کماکان دوستی خود را دختران خانواده کلینتون حفظ کرده.

ایوانکا ترامپ سیاستمدار آینده امریکا

ایوانکا ترامپ با وجود سن کم و بی تجربگی در زمینه سیاست می تواند یکی از گزینه های اصلی دونالد ترامپ در تقسیم مسوولیت در دولت آینده امریکا باشد.

باید ببینیم در ژانویه که دونالد ترامپ فعالیت خود را به عنوان رییس جمهور امریکا رسما آغاز می کند، چه کابینه ای دارد و چگونه قدرت را تقسیم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: سیامک

نویسندگی را دوست دارم و به خصوص در مورد سینما. سعی می کنم نگاه مهندسی و علمی به همه چیزهای دور و بر داشته باشم چرا که قبل از نویسنده بودن مهندس هستم. سعی می کنم با نوشتن در مورد مسائل جذاب و نه چندان سطحی روز کمکی بکنم به بالابردن سطح دانش عمومی و بعضا تخصصی جوان هایی مثل خودن.