in

بامزهبامزه ضعیفضعیف بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح

بیرون از این کره خاکی چه کسی منتظر توست- فرازمینی ها از واقعیت تا خیال

biroon az in kore khaki che kasi montazere tost. farazaminiha

آیا فرا زمینی ها در جایی دارای زندگی و تمدن هستند؟ هوش فرازمینی با هوش انسان زمینی چه تفاوتی دارد؟ آیا فرازمینی ها از تکنولوژی پیچیده و برتری برخوردارند؟ اگر علاقه داری در مورد فرازمینی ها و موجودات بیگانه بیشتر بدونی با من همراه شو. می خوام خلاصه تحقیقاتی که در زمینه موجودات فضایی انجام شده برات بگم.

در نت نظر بخوان: فوبیا چیست؟ عجیب ترین فوبیاهای دنیا کدامند؟

بیگانگان، موجودات فضایی و فرازمینی ها به دنبال چه چیزی هستند؟

فرازمینی یعنی چه؟

فرازمینی یعنی چه

به هرشکلی از حیات با منشا غیر زمینی، فرا زمینی گویند. یعنی اگر در کرات دیگه حتی یک باکتری هم پیدا بشه به اون موجود فرازمینی میگن. تا این لحظه وجود موجودات بیگانه به طور صددرصد ثابت نشده. البته موارد علمی زیادی وجود داره که می تونه نشانه هایی از حیات فرازمینی باشه.

برخورد نزدیک با فرازمینی ها

اشیای نورانی در فضا

از انسان های عادی تا خلبان ها گزارشاتی رو در مورد دیدن اجسام فضایی داده اند. اجسامی باشکل های عجیب و نورانی. هنوز منشا واقعی بشقاب پرنده ها مشخص نشده.

سیگنال‌های رادیویی

سیگنال های رادیویی از فضا

دانشمندان با استفاده از یک تلسکوپ غول پیکر رادیویی، سیگنال های خیلی قوی دریافت کردن. در فضایی که می بایست هیچ امواجی پیدا نشه، چه کسی این امواج رادیویی را فرستاده.SETI  ها  با هوش فرازمینی می تونن از فرستنده های فوق پیشرفته این امواج رو بفرستن!علت تداخل امواج رادیویی هر چه بوده هنوز مشخص نشده.

گاز متان بر روی جو مریخ

گاز متان بر روی جو مریخ

در کره زمین گاز متان اغلب از فعالیت ارگانیزم های زنده تولید میشه. در سال 2004 حجم بزگی از این گاز در اطراف مریخ دیده شد! وجود این گاز می تونه فعالیت های بیگانه رو تاکید کنه.شاید هم دلیل دیگری داره.

بیگانه ها در دوران باستان

بیگانه ها در دوران باستان

این تصویر از مصر باستان به دست اومده و به خط هیروگلیف نوشته شده. به نظر تو مصری ها از هزاران سال پیش چطور هلیکوپتر و هواپیما رو دیده بودن! شاید فرازمینی ها به دیدار مردم مصر باستان آمده بودند. آیا تکنولوژی فرازمینی ها پیشرفته تر از انسان است؟

بیگانگان و ماهیگیران آرژانتینی

بیگانگان و ماهیگیران آرژانتینی

60 سال پیش ماهیگیران آرژانتینی بشقاب پرنده ای رو دیدند که با نوری بسیار درخشان منفجر شد! اون ها به سمت انفجار رفتن و تکه های فلزی کوچکی رو که به جا مونده بود برداشتن. دانشمندان با آزمایش روی این فلزها، آلیاژی ناشناخته بر پایه منیزیوم رو تونستن تشخیص بدن. این آلیاژ ساخته چه کسی می تونه باشه؟

باکتری در شهاب سنگ‌ها

باکتری در شهاب سنگ‌ها

در سال 2011 دانشمندان ناسا، در زیر میکروسکپ الکترونی باکتری هایی رو دیدند! این موجودات بر روی شهاب سنگی که خارج از زمین یافته بودن پیدا شده! این موجود شبیه جلبکی تک سلولیه که دانشمندان رو متحیر کرده.

نظر تو چیه این موارد می تونه وجود فرازمینی ها رو تایید کنه! به نظرت کسانی بیرون از کره زمین منتظرمون هستن؟ فکر می کنی باید از موجودات بیگانه و فضایی ترسید؟ خودت اجسام نورانی و پرنده رو در آسمون دیدی! نظرت رو با من و بقیه دوستانت در میون بزار.

2 دیدگاه

نظر بده

  مطلب های مرتبط

  1. مطلب مرتبط:

  2. مطلب مرتبط:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نویسنده: افسانه رجب پور

  افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .