لیست عجیب ترین مرگ های جهان
in

ضعیفضعیف بی نظیربی نظیر بامزهبامزه افتضاحافتضاح

عجیب ترین مرگ های جهان!

مرگ های عجیب جهان

مرگ یه چیز عادیه و برای هر کس اتفاق میفته اما این وسط یه چیز به نام عجیب ترین مرگ های جهان به وجود میاد. یه عده از افراد بودن که به شکل های عجیبی مردن و بحث عجیب ترین مرگ های جهان رو که خیلی جالب و خنده داره به وجود آوردن. همونطور که گفتم این بحث خیلی جالب و خنده داره و می ارزه که حداقل بک بار بخونیش. بنابراین توی این پست با من همراه باش تا درباره عجیب ترین مرگ های جهان باهات حرف بزنم و یه ذره دور هم بخندیم!

عجیب ترین مرگ های جهان!

از عجیب ترین مرگ های جهان: مرگ با شال گردن!

عجیب ترین مرگ های جهان مانند مرگ با شال گردن

ایزادورا دانکن یه مانکن فرانسوی بود که توی دهه 1920 زندگی می کرد. ایزادورا دانکن یه روز تصمیم گرفت تا برای هوا خوری به بیرون بره. وقتی که بیرون رفت یه شال گردن بلند به گردن داشت. وقتی داشت با ماشینش می رفت، به خاطر سرعت بالای باد و ماشین، شال گردنش از ماشین خارج شد و به چرخ عقب گیر کرد. در نتیجه گردن این مانکن شکست و به صورت آنی مرد!

مرگ به دلیل سر کچل!

عجیب ترین مرگ های جهان: مرگ به دلیل کچلی

آشیلوس یکی از بهترین نمایشنامه نویس های دنیا و جزو سه نمایشنامه نویس برتر یونان بود. سر آشیلوس کچل بود. یه بار، آشیلوس برای پر کردن اوغات فراغتش تصمیم می گیره که به جزیره ای سفر کنه. توی جزیره وقتی بالای یه کوه ایستاده بود یک عقاب سر کچل اون رو با سنگ اشتباه میگیره و لاک پشتی که تو منقار داشته رو از ارتفاع خیلی زیادی روی سر آشیلوس میندازه. این ضربه که به سر آشیلوس وارد شد به قدری شدید بود که آشیلوس درجا به عمر خودش پایان میده!

یکی دیگه از مرگ های عجیب جهان: مرگ به دلیل ریش بلند!

عجیب ترین مرگ های جهان مثل مرگ با ریش

هانس استینگر فردی بود که یه ریش بلند 5.1 متری داشت! او به خاطر این ریش بلند و ماجرای مرگش به دلیل ریش خیلی معروفه. یک روز شهر آتیش گرفته بود و هانس میخواست که به کمک مردم بره. اما یادش رفت که قبل از دویدن ریش هاش رو جمع بکنه. وقتی داشت میدوید تا به مردم کمک بکنه؛ ریشش زیر پاش گیر کرد و گردنش شکست! بله؛ هانس استینگر به خاطر همین دلیل جان عزیزش رو از دست داد!

مرگ به دلیل گوش کردن به موسیقی!

عجیب ترین مرگ های جهان: مرگ با هدفون

توی روز 13 ماه می 2008 خبری مبنی بر سقوط یک هلی کوپتر منتشر شد که تو این حادثه، تمام سرنشین های اون و یه عابر پیاده جونشون رو از دست دادن. مرگ سرنشینان چیز عادییه اما این که چرا اون عابر صدای سقوط رو نشنیده و خودش رو کنار نکشیده ذهن همه رو به خودش مشغول کرد. بعد از مدتی اعلام شد که این جوان 20 ساله در حال شنیدن موسیقی با هدفون های بزرگ بوده و به همین خاطر صدای سقوط هلی کوپتر رو نشنیده!

مرگ با اختراعی نا مطمئن!

عجیب ترین مرگ های جهان، مرگ با لباس پرنده

فرانز ریشلت یک مرد فرانسوی بود که برای کسب درآمد خیاطی می کرد. اون تصمیم به ساخت یه لباس پرنده گرفت و اون رو ساخت. توی روزی که قرار بود اختراعش آزمایش بشه اون مجوز این رو گرفت که یک عروسک از بالای برج ایفل به پایین پرواز کنه اما اون برخلاف مجوز، خودش اختراعش رو پوشید و به خاطر این که خیلی از اختراعش مطمئن بود بدون حتی لحظه ای درنگ به پایین پرید اما متوجه شد که اختراعش کار نمی کنه و بعد از برخورد سنگین با زمین درجا جان به جان آفرین تسلیم کرد! در واقع او آخرین اشتباه عمرش رو مرتکب شد!

بازهم از عجیب ترین مرگ های جهان: مرگ با اختراع خود!

لیست مرگ های عجیب جهان

جیمز داگلاس آخرین نماینده پادشاه در اسکاتلند بود. جیمز خودش دستگاهی به اسم مایدن اسکاتلندی ساخته بود که برای مجازات مجرم ها کابرد داشت. در آخر او خودش با همین وسیله اعدام شد! خود کرده را تدبیر نیست!

همونطور که خوندید من توی این پست سعی کردم که یه لیست کامل از عجیب ترین مرگ های جهان رو براتون بگم. امیدوارم این پست، پست خوبی شذه باشه و رضایت شما رو جلب کرده باشه. اگه نظری دارید حتما توی قسمت نظرات اعلام کنید. ممنون

مطالب مرتبط:

نویسنده: احسان کرمی

احسان کرمی هستم. عاشق تکنولوژی و برنامه نویسی مخصوصا اندروید. به نوشتن مطلب های جالب و اخبار تکنولوژی علاقه شدیدی دارم. خوشحال می شم نظرتو رو درباره پست هام بشنوم.

1 دیدگاه

نظر بده

    مطلب های مرتبط

    1. مطلب مرتبط:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *