in

بی نظیربی نظیر ضعیفضعیف افتضاحافتضاح بامزهبامزه

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

Behtarin service internete Tehran kodoome?

این روزها همه مون تو زندگی شخصی و کاری نیاز به اینترنت پرسرعت و باکیفیت داریم. پس مهمه که بدونیم کدوم شرکت بهترین سرویس اینترنت تهران رو بهمون ارائه میده. یه سرویس اینترنت باید کیفیت دانلود و آپلود خوبی داشته باشه، قطع و وصلی نداشته باشه، خدمات پشتیبانی و قیمت ارزونی داشته باشه که بتونه عنوان بهترین سرویس اینترنت تهران رو به خودش اختصاص بده. برای همین ما چندین شرکت بزرگ و معروف اینترنتی کشور رو بررسی کردیم تا بتونیم بفهمیم کدومشون میتونن بهترین سرویس اینترنت تهران رو به ما ارائه بدن. پس اگه تو هم کنجکاو هستی این مطلب رو از دست نده! تو این مطلب ما سه فاکتور مهم قیمت، کیفیت و پشتیبانی شرکتهای مختلف رو با هم مقایسه می کنیم که بتونیم در پایان به نتیجه برسیم که کدوم شرکت بهترین سرویس اینترنت تهران رو ارائه میده.

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

در نت نظر بخوان: ساده ترین روش کسب درآمد در اینترنت چیست؟

بهترین سرویس اینترنت تهران رو کدوم شرکت ارائه میده؟

بهترین سرویس اینترنت تهران از نظر قیمت

اول باید بدونین که  شرکتهای اینترنتی از مخابرات که دولتی بوده و الان خصوصی شده تا بقیه شرکتهای خصوصی، همگی یه تعرفه قیمت مشخص و یکسان دارن که تحت نظارت یه سازمان به نام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هست و هیچ کدوم حق ندارن قیمتی غیر از اونچه که این سازمان تعیین کرده به شما بدن، نه بالاتر و نه پایین تر. خب پس همه این شرکتها تو قیمتهای سرویس های معمولیشون یک قیمت دارن.

حالا میریم سراغ جشنواره های قیمت؛ هر کدوم از این شرکتها میتونن با مجوز همین سازمان تنظیم مقررات، هر سال یک یا چند جشنواره برگزار کنن که هر شرکتی تو این جشنواره ها میتونه قیمت ها و تخفیف های حسابی به کاربرهاش پیشنهاد بده تا مشتری بیشتری رو جذب کنه. شرکتهای شاتل، پارس آنلاین، های وب و آسیاتک معمولا بیشترین تعداد جشنواره رو در طول سال دارن و هربار جشنواره هاشون متفاوت و تخفیفاشون مختلفه. برای مثال جشنواره های اخیر این شرکتها رو با هم مقایسه می کنیم:

شرکت آسیاتک – Asiatech:

شرکت آسیاتک توجشنواره پاییزی خودش 18 ماه اینترنت رو با 365 گیگ ترافیک میده 99000  تومان که البته این 365 گیگ محدودیت مصرف داره و فقط تو 4 ساعت از روز قابل استفاده است.

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

شرکت پارس آنلاین- Pars online:

شرکت پارس آنلاین یه جشنواره 12 ماهه داره با 42 گیگ ترافیک به قیمت 42 هزار تومان. ترافیک این جشنواره هم محدودیت مصرف نداره.

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

شرکت شاتل – Shatel:

شرکت شاتل پاییزامسال یه جشنواره داره که 18 ماه اینترنت رو با  144 گیگ ترافیک میده 90400 تومان. ترافیک این جشنواره محدودیت مصرف نداره.

هترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

شرکت مخابرات:

شرکت مخابرات هم یه جشنواره داره با 10 گیگ ترافیک به مبلغ 8000 تومان که هر مقداری از حجم ترافیک تون رو تو یه ساعت مختلف از شبانه روز باید مصرف کنین.

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

شرکت های وب – Hi web:

شرکت های وب هم یه جشنواره که 360 گیگ رو بصورت 12 فشفشه 30 گیگی برای مدت 12 ماه میده 252000 تومان. که همونطور که مشخصه محدودیت مصرف در زمان ترافیک داره و ترافیک مصرف نشده سوخت میشه.

بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

خب با مقایسه این قیمتها و شرایط جشنواره میتونیم پی ببریم که جشنواره های مخابرات، آسیاتک و های وب یه طوری طراحی شدن که عملا نتونیم از ترافیکی که ادعا میکنن استفاده کنیم و جشنواره های شاتل و پارس آنلاین مورد اعتمادتر هستند. برای مقایسه جشنواره پارس آنلاین و شاتل هم میتونیم با یه محاسبه آسون متوجه بشیم که پارس آنلاین هر گیگ رو به قیمت 1000 تومان توی جشنواره ش میده و طول مدت استفاده از سرویس هم 12 ماهه ست در حالیکه شاتل هر گیگ رو تقریبا به قیمت 630 تومان میده و طول مدت جشنواره شاتل 18 ماهه ست که شش ماه از طول دوره پارس آنلاین بیشتره.

در نت نظر بخوان: ۵ اپلیکیشن معروف ویرایش عکس برای گوشی و تبلت

بهترین سرویس اینترنت تهران از نظر کیفیت

توی سایتها و نظرسنجی های مختلف، نظرات مختلفی در مورد اینکه کدوم یکی از این شرکتها بهترین سرویس اینترنت تهران رو ارائه میدن، مطرح شده طوری که با خوندن انواع و اقسام این نظرات کلا از خرید سرویس اینترنت تو ایران پشیمون میشین! اما همه ما می دونیم که عوامل مختلفی روی سرعت و کیفیت اینترنت تاثیر میذارن، این عوامل میتونه فاصله ما با مرکز مخابراتی، کیفیت کابل کشی مخابرات در منطقه ما، کیفیت امکانت مخابراتی شرکت سرویس دهنده، کیفیت سیم کشی داخل ساختمون، کیفیت مودمی که استفاده می کنیم و دهها عامل دیگه باشه اما با در نظر گرفتن همه شرایط، برای پیدا کردن بهترین کیفیت اینترنت ایران، نگاهی به سایتهای شرکتهای اینترنتی کردیم تا ببینیم کدومشون تو این سالها تونستن جایگاه مردمی و محبوبیت بیشتری بدست بیارن و با توجه به مطالب خود این سایتها، وضعیت شرکتها به این صورته:

بهترین سرویس اینترنت کشور کدومه؟

شرکت آسیاتک – Asiatech:

این شرکت تصاویری از گواهی های ایزو که توسط شرکت tuv در زمینه های مختلف صادر شده رو در سایت خودشون  به نمایش گذاشتن. این گواهی ها در مورد سیستم اندازه گیری رضایت مشتری، سیستم مدیریت و رسیدگی به شکایات  ، سیستم مدیریت ارتباطات با مشتری، سیستم آموزش وسیستم حل اختلافات برون سازمانیه.

شرکت شاتل – Shatel:

شرکت شاتل چندین تندیس و جایزه بابت فعالیتهاش دریافت کرده که طبق لیست زیر روی سایت خودش  به نمایش گذاشته شده.

اپراتور برتر دیتا و دریافت تندیس طلایی جایزه و لوح تقدیر

برند محبوب مصرف کنندگان در صنعت IT

تندیس نقره‌ای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان

تندیس جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی

 جایزه ملی مدیریت مالی

دریافت “تقدیرنامه­ دو ستاره” در اولین سال حضور در جشنواره جایزه ملی تعالی

دریافت “تقدیرنامه سه ستاره” در سال دوم حضور در جشنواره جایزه ملی تعالی

نشان زرین ستاره برتر فناوری

وب سایت برتر در شاخه خدمات اینترنت و IT

شرکت های وب – Hi web:

این شرکت هم تندیس هایی برای حضور در چند نمایشگاه تخصصی مختلف داره که نمیتونه نشانه کیفیت باشه.

و بقیه شرکتها مثل پارس آنلاین هم فقط تصاویر یا کلیپهای تبلیغاتی دارن که ادعا میکنن از بقیه شرکتها بهتر هستند اما هیچ مدرک معتبری برای بهتر بودن تو سایت هاشون وجود نداره.

بهترین سرویس اینترنت تهران از نظر پشتیبانی

با تحقیقی که انجام شد متوجه شدیم تمامی این شرکتها بصورت 24 ساعته پشتیبانی خدمات اینترنت رو انجام میدن و غیر از حجم قابل توجهی از نارضایتی مشتری ها از کیفیت و پشتیبانی اینترنت مخابرات، بقیه شرکتها از نظر پشتیبانی اینترنت در تهران تقریبا در یک سطح  مساوی قرار دارن.

 پشتیبانی بهترین سرویس اینترنت تهران کدومه؟

نتیجه گیری: کدوم شرکت بهترین و باکیفیت ترین سرویس اینترنت تهران رو تامین میکنه؟

با مقایسه شرایط، قیمتها، کیفیت و پشتیبانی شرکتهای بزرگ اینترنتی کشور، میتونیم نتیجه بگیریم شرکت شاتل با بیشترین میزان رضایت و بهترین نوع قیمتهایی که برای مشتری هاش تعیین میکنه میتونه عنوان بهترین سرویس اینترنت تهران رو داشته باشه.

اگر شما هم نظر و تجربه ای در مورد بهترین سرویس اینترنت تهران دارین، خوشحال میشیم نظرتون رو با ما درمیون بذارین.

3 دیدگاه

نظر بده
 1. من چند سال هست که شاتل دارم
  هر سال هم بدتر میشه
  سال اول سرعت و کیفیتش عالی بود
  سال دوم ضعیفتر شد
  به محض اینکه سال سوم تمدید کردم سرعت از 12مگ رسید به زیر 1 مگ
  میگفتن از سیم کشی ساختمونه
  مودم رو بردم دم در تیت کردم گفتن 8 مگه اومدم تو خونه شد 6 مگ از فرداش دوباره شد زیر 1 مگ با قطعی فراوون و …

  واقعا دنبال جذب اولیه مشتری هستن
  الان کلا 4 گیگ ترافیکم مونده تموم بشه میزنم تو سرشون تا ببینم شرکت بعدی کیه

 2. هی نگین شاتل!!! به عمرم اینترنتی به افتضاحی شاتل ندیدم!! در عرض ۱ ماه مجبور شدم سرویس رو قطع کنم: قطعی دائم، سرعت آپلود در حد دایل آپ و پشتیبانی داغون!! شانس بیارین اصلا به پشتیبانی وصل نشین، چون در آنصورت سیستم رو میزنه داغون تر هم میکنه! کلا بیسواد کامل هستند و فقط ادعا! این مقام و رتبه دروغین است و باور نکنید. یه چک کنید ببینید تعداد شکایاتش در نقض قوانین واضح مثل تضمین پهنای باند در تنظیم مقررات چقدر زیاده…. والا در ۱۰ سال گذشته اینترنتی به این داغونی ندیده بودم. اطلاعات اشتباه میدین و مردم به خطا میفتن و میرن شاتل میخرن و بعدش بدبخت میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: آزاده. س

آزاده هستم. عاشق موضوعات سرگرم کننده و جدید. اگه به مطلب خاصی علاقه دارین، میتونین به من بگین تا براتون در موردش تحقیق کنم و یه پست جذاب و جالب بنویسم.