in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه افتضاحافتضاح ضعیفضعیف

جالب و عجیب ترین شغل جهان کدومان؟

Jaleb va ajib tarin shoghl jahan kodoman?

همونطور که میدونی همه یه شغل دارن که عادیه مثل: دکتر، معلم، فروشنده و… اما بعضی ها شغل های عجیبی دارن. این افراد صاحبان عجیب ترین شغل جهان هستن. موضوع عجیب ترین شغل جهان، موضوع جالبیه و میتونه خنده دار هم باشه و حتی ایده هایی رو تو ذهن شما پدید بیاره. بنابراین توی این پست با من همراه باش تا برات از عجیب ترین شغل جهان بگم.

توی نت نظر بخون: عجیب ترین و خنده دار ترین مرگ های جهان!

جالب و عجیب ترین شغل جهان کدومان؟

عجیب ترین شغل جهان: مترسک زنده!

عجیب ترین شغل جهان مثل مترسک زنده

شاید خیلی تعجب کرده باشید ولی این شغل واقعیت داره. تو بعضی از جاهای دنیا افرادی به این کار مشغول هستن و خیلی هم راضین. این کار هفته ای 250 پوند درآمد داره یعنی چیزی حدود 1 میلیون و 250 هزار تومان!!!

تست کننده شکلات

عجیب ترین شغل جهان: تست شکلات

تست کننده شکلات؟! مگه این هم یه شغله؟! بله که شغله. اتفاقا یکی از بهترین، خوشمزه ترین و آسون و پردرآمد ترین شغل های جهان، تست کننده شکلات هست! توی کشور هایی که شکلات زیادی تولید میکنن، یه سری افراد استخدام میکنن که شکلات ها رو تست کنن و از مزه اونها باخبر بشن. این افراد در سال، حدود 70 هزار دلار درآمد دارن یعنی حدود 245 میلیون در سال!!!

یک نمونه از عجیب ترین شغل جهان: تستر حرفه ای خواب!

عجیب ترین شغل جهان مانند تست خواب

این شغل هم مثل شغل قبلی یه شغل خیلی خیلی عجیب، پردرآمد، راحت و جالبه. بعضی از آدم ها یا شرکت ها، افرادی رو برای تست تخت خواب و وسایل خواب استخدام می کنن. وظیفه این تستر ها اینه که بخوابن و میزان راحتی وسیله رو اعلام کنن! این شغل در سال چیزی حدود 60 هزار دلار درآمد داره!!!

توی نت نظر بخون: بهترین صبحانه تهران رو کجا بخورم؟

مسئول خرید حرفه ای!

عجیب ترین شغل جهان مانند خرید

تا حالا یکی از افراد معروف و سرشناس کشور مثلا یکی از بازیگرا رو دیدین که در حال خرید وسایل داخل یک مغازه باشه؟ مطمئنا ندیدید. چون هیچ موقع یک فرد معروف که همه میشناسنش نمیاد توی مغازه تا یه چیز یا چند چیز بخره چون در این صورت همه مردم دورش جمع میشن و دیگه از اون مکان نمیتونه بیرون بره! اما آیا افراد معروف توی خونشون هیچ وسیله ای ندارن؟ آیا هیچ چیز نمیخورن؟ مطمئنا میخورن ولی چون خودشون نمیتونن به خرید برن، خرید هاشون رو به یه آدم دیگه ای میسپارن. یا یکی از فامیل یا یه فرد دیگه که معمولا گزینه دوم انتخاب میشه. افرادی به عنوان خریدار انتخاب میشن که عاشق خریدن و میرن و بهترین چیز رو برای این افراد معروف میخرن. در ضمن این شغل خیلی پر درآمد نیست.

نمونه دیگه ای از عجیب ترین شغل جهان: جمع کننده توپ های گلف!

عجیب ترین شغل جهان مثل جمع کننده توپ گلف

در حین بازی گلف مطمئنا یه سری توپ قل میخورن و توی آب میفتند و از دسترس خارج میشن. این یه امر طبیعی تو بازی گلف هست. اما اگه این همه توپ توی آب برن و قرار باشه به ازای هر توپ یه توپ جدید خریداری بشه؛ هم زمان زیادی لازمه و هم پول زیادی. بنابراین این توپ ها باید جمع آوری بشن. یه سری افراد که میتونن شنا کنن یا حتی غواص هستن این کار رو انجام میدن. اگه این افراد که توپ های گلف رو جمع میکنن یه مقدار فعال باشن میتونن توی یه سال چیزی حدود 100 هزار دلار کسب کنن!  چیزی حدود 350 میلیون تومان توی یه سال!!!

تست کننده وسایل خانه!

عجیب ترین شغل جهان: تست وسایل خانه

همونطور که از اسم این شغل پیداست افرادی که توی این شغل فعالیت میکنن باید روی مبل و صندلی خانه بشینن و میزان راحتی اونها رو اعلام کنن. همچنین توی بعضی مواقع، این افراد با وسایل خونه کار میکنن و میزان راحتی و… اونها رو اطلاع میدن. درآمد این افراد چیزی حدود 80 هزار دلاره!!!

همونطور که دیدید و خوندید من توی این مطلب سعی کردم تا عجیب ترین شغل جهان رو برای شما شرح بدم و لیستی از این نوع مشاغل رو برای شما ارائه کنم. امیدوارم این مطلب، مطلب خوبی شده باشه و شما از اون لذت برده باشین. حتما از مطالب دیگه ای که توی نت نظر هست و خیلی هم جذابن استفاده و بازدید کنین و حتما نظرتون رو در مورد این مطلب بگین. 

1 دیدگاه

نظر بده

  مطلب های مرتبط

  1. مطلب مرتبط:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نویسنده: احسان کرمی

  احسان کرمی هستم. عاشق تکنولوژی و برنامه نویسی مخصوصا اندروید. به نوشتن مطلب های جالب و اخبار تکنولوژی علاقه شدیدی دارم. خوشحال می شم نظرتو رو درباره پست هام بشنوم.