ibridge-barcelona-2016-netnayar
in

بی نظیربی نظیر ضعیفضعیف

NetNazar in iBridge Barcelona 2016 – بزرگترین گردهمایی استارت آپ های ایرانی در خارج از ایران

NetNazar in iBridge Barcelona 2016 – the largest gathering for Iranian startups

در دنیای مدرن و امروزی، استارت آپ های بسیاری تنها از یک ایده، شروع به فعالیت می کنند و تبدیل به کسب و کار های میلیونی می شوند. استارت آپ های ایرانی هم به دور از این اپیدمی جهانی نیستند و هر روز استارت اپ جدیدی شروع به کار می کند. سه سال است که استارت آپ های ایرانی دور هم جمع می شوند و بزرگ ترین گردهمایی استارت آپ های ایرانی را در خارج از ایران تحت نام iBridges برگزار می کنند. iBridges 2016 در بارسلونا برگزار می شود و نت نظر هم یکی از استارت آپ های شرکت کننده در این گردهمایی بزرگ است. iBridge Barcelona 2016 در تاریخ ۸-۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ با بیش از ۵۰۰ استارت آپ ایرانی.

NetNazar in iBridges Barcelona 2016

نت نظر در iBridge Barcelona 2016

حامد فرهادیان یکی از کارآفرینان موفق ایرانی آلمانی با بیش از ۱۵ سال فعالیت در استارت آپ های بین المللی، توانسته در فضای جهانی نیز چهره شناخته شده ای باشد و سایت نت نظر را در کنفرانس های بزرگ معرفی کند. کنفرانس iBridge برلین در ۲۰۱۵ یکی از بزرگ ترین کنفرانس های مربوط به استارت آپ های ایرانی میزبان نت نظر و تعداد زیادی از استات آپ های ایرانی بود. ویدیوی زیر بخشی از مصاحبه با مدیر سایت نت نظر در مورد استارت آپ های ایرانی و به خصوص نت نظر است.

امسال نیز نت نظر در کنفرانس iBridge که در بارسلونا است شرکت کرده و توانسته خود را به همه دنیا و دیگر استارت آپ های بزرگ دنیا نمایش دهد. در اینجا آخرین اخبار مربوط به iBridge Barcelona 2016 را می توانید بخوانید.

آخرین اخبار iBridge Barcelona 2016:

– iBridge Barcelona 2016 در ۸ دسامبر ۲۰۱۶ به مدت سه روز با بیش از ۵۰۰ استارت آپ ایرانی و غیر ایرانی شروع شد.

– نت نظر در غرفه مربوطه در فضای گردهمایی iBridge Barcelona 2016 برای معرفی جدیدترین امکانات خود منتظر بازدید کنندگان است.

نویسنده: سیامک

سیامک هستم. عشق غذا :) عشق پیتزا, لازانیا و شیشلیک سخت دنبال کشف بهترین رستوران ها و کافه ها می گردم تا بتونم بهترین ها رو در تهران پیدا کنم و معرفی کنم. داستان های خوبتو به من بگو تا بتونم برای بلاگ ازشون استفاده کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هتل هما از بهترین صبحانه سلف سرویس تهران

بهترین صبحانه سلف سرویس تهران

ماسک مو خانگی

آموزش ماسک مو خانگی برای انواع مو