in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

7 تغییر کوچک رو برای کسب موفقیت از این هفته امتحان کن

7taghire koochak ro baraye kasb e movafaghiat az in hafte emtehan kon

ببینم کارها خوب پیش نمی ره؟ همه چی درهم شده؟ به نظرم باید یه تغییراتی رو در خودت به وجود بیاری تا موفقیت از این هفته نصیبت بشه. از همین امروز شروع کن و یه سری کارهای جزئی رو انجام بده کسب موفقیت از این هفته به طرز عجیبی شروع می شه و خودت از این همه تغییر تعجب می کنی. اون وقت می بینی چقدر همه کارها روبراه شده و همه پیچیدگی ها بر طرف می شه. با انجام این کارها موفقیت از این هفته تا آخر عمر باهات می مونه.

کسب موفقیت از این هفته با چند تغییر کوچک

1-فکرت مهم ترین سرمایه ات هست

موفقیت در زندگی

کسب موفقیت از این هفته با تغییر در افکار شروع می شه یعنی چی؟ همه ما یه سری افکار در ذهنمون داریم که بعضی از اون ها واقعا مزاحم و به درد نخور هستن. باید اول بدونی از زندگی چی می خوای و افکار غیر منطقی و آزار دهنده رو دور بریزی. کار سختیه ولی با گذشت زمان اوضاع خیلی بهتر می شه. هر چی فکر آزادتری داشته باشی بهتر می تونی تصمیم بگیری و از ایده هات استفاده کنی.

2- بحث کار و احساس از هم جداست

احساس موفقیت از این هفته

برای موفقیت از این هفته نیازی نیست همه احساسات خودت رو فراموش کنی اصلا آدم بی احساس موجود جالبی نمی تونه باشه بلکه باید بتونی بین کار و احساس یه رابطه منطقی به وجود بیاری. ایجاد رابطه عاطفی در محیط کاری می تونه منجر به انجام کارهای عقب افتاده دوستت بشه. خشم، حسادت، عصبانیت اینا همه اش در محیط کار ممنوعه.

3-من منم تو هم تو، ما با هم فرق داریم

مسیر موفقیت از مقایسه جداست

تا کی می خوای خودت رو با دیگران مقایسه کنی هر کدوم از ما یه سری توانایی داریم که ممکنه یکی دیگه نداشته باشه. مسیر موفقیت رو با توجه به خواسته های خودت تنظیم بکن، نه بر اساس مقایسه با دوستت. شاید اون خیلی موفق باشه ولی هر کدومتون یه زندگی متفاوتی دارین. نیازها و علایق آدم ها با هم فرق می کنه.

4-زمان بزرگ ترین سرمایه توست

زندگی موفق

این مهمه که صبحت رو چطور شروع می کنی. هر روز صبح 10 دقیقه رو به خودت اختصاص بده و در مورد زندگی و خواسته هات فکر کن. دوست داری امروز چطور باشه و چه کارهایی بکنی؟ با این زمان کوتاه می تونی روز بهتری رو داشته باشی. امتحان کن ببین چقدر کارها بر وفق مراد می شه.

5-موفقیت از این هفته با انجام کاری جدید

کسب موفقیت مالی

یکنواختی موجب کسالت و بی حوصلگی می شه. سعی کن کم کم از این روزمرگی بیرون بیای. هر هفته یه تغییر کوجیک به وجود بیار. نیازی نیست تا کار عجیب و غریبی باشه مهم تغییر در برنامه های روزانه اس. اگه همیشه غذای خونگی می خوری بد نیست یه رستوران قدیمی تهران رو برای غذا خوردن انتخاب کنی. یا برو به یه کافی شاپ معروف تهران و روزت رو اینجوری شروع کن. مهم اینه که کمی تنوع داشته باشی.

6-گوش دادن رو یاد بگیر

کسب موفقیت در کار

یکی از سخت ترین کارهای دنیا اینه که حرف های دیگران رو گوش بدی می دونم ولی گاهی هم لازمه تا از این گوش های نازنین برای آموزش و بهره بردن نظرات ارزشمند دیگران استفاده کنی. این شعار امروزه: موفقیت از این هفته با گوش دادن و توجه به حرف های مفید.

7- اعتیادت رو کنار بزار

تغییر در زندگی

فکر می کنی همیشه حق با توست؟ این اعتیادیه که خیلی ها دارن! اول از همه خودت رو از شر اعتیاد “همیشه من حق دارم” نجات بده. هر انسانی یه سری ارزش ها و اعتقادات داره که باید حفظ کنه در این شکی نیست  دیدگاه خودت رو حفظ کن ولی همیشه و در همه مراحل هم حق با تو نیست. این طرز فکر ما رو از خیلی موفقیت ها دور می کنه. کاهی باید به دیگران هم بها داد.

شاید به نظرت این تغییرات کوچیک تاثیر زیادی نداشته باشن ولی از امروز سعی کن تا این کارها رو انجام بدی و تغییر رو در زندگیت حس کنی. تو چه راه هایی برای کسب موفقیت رو امتحان کردی و تاثیر خوبی ازش گرفتی؟ به نت نظر هم بگو شاید در موفقیت ما هم تاثیر داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .