بیل گیتس ایرانی
in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

آشنایی با بیل گیتس ایرانی

ashnaii ba Bill Gates Irani

بیل گیتس رو همه خوب می شناسیم، نابغه ای که با همکاری پل آلن، مایکروسافت رو تاسیس کرد و ثروتمندترین مرد جهان هم هست.ولی می دونستی که بیل گیتس ایرانی هم داریم؟ من هم وقتی عکس این جوان رو با عنوان بیل گیتس ایرانی روی نت دیدم خیلی تعجب کردم برای همین سعی کردم در این مورد کمی اطلاعات به دست بیارم. چه چیزی باعث شده بود تا این شخص با بیل گیتس مقایسه بشه؟ اول فکر کردم شاید دارایی و ثروت این لقب رو براش به وجود آورده ولی بعد متوجه شدم پشتکار و نبوغ این جوان اونو معروف کرده. در این مطلب با بیل گیتس ایرانی بیشتر آشنا می شیم.

جوانی که بیل گیتس ایران لقب گرفت

بیل گیتس ایرانی

جوان ماکویی بیل گیتس ایرانی

خیلی ها معتقدند پیر امیدوار موسسe-bay رو می تونیم بیل گیتس ایرانی بدونیم که تقریبا از نظر فعالیت و ثروت شبیه به بیل گیتس معروفه. ولی سجاد یعقوبی با اینکه ثروت زیادی نداره رو با بیل گیتس مقایسه می کنن راستی چرا؟

سجاد یعقوبی بیل گیتس ایرانی

سجاد یعقوبی

یک جوان ماکویی که به زحمت به 25 سال می رسه همه جا به عنوان بیل گیتس ایرانی شناخته میشه. سجاد از نوجوانی نبوغ و هوش خودش رو نشون داد و در المپیادهای علمی و جهانی مدال های زیادی کسب کرد و البته تا 21 سالگی 19 اختراع رو به هم نام خودش ثبت کرد.

افتخارات سجاد یعقوبی برای کشور

بیل گیتس ایران چه کسی است؟

این نابغه ایرانی در دوران تحصیل با شرکت در 17 المپیاد جهانی مدارک معتبری کسب کرد از جمله: مدال طلای مسابقات جهانی مخترعان امریکا، مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات ژنو در بخش پزشکی، مقام نخست در المپیاد جهانی اختراعات آلمان و …….

اختراعات بیل گیتس ایران

اختراعات بیل گیتس ایران

کمربند کاهش استرس و رفع خستگی، دستگاه تقویت کننده و رفع خستگی چشم، روبات سمپاش نوین، هدبند ضد سردرد، ربات امداد گر و …. که برای هر کدام مدال های رنگینی را در مسابقات جهانی به دست آورد و توانست افتخارات بیشتری را برای کشور کسب کند.

سجاد يعقوبي، دانشمند جوان ايراني

سجاد يعقوبي، دانشمند جوان ايراني

بنابر دلایلی کشور ترکیه رو برای ادامه تحصیل انتخاب کرد و تونست یکی از اختراعاتش رو به خط تولید برسونه. بیل گیتس آینده، پیشنهادات میلیون دلاری برای تولید دیگر اختراعاتش از سوی شرکت های خصوصی داره و خیلی علاقه مند به تولید اختراعاتش هست. سفارت ترکیه از سفارت خانه های تهران ویزای ترکیه را صادر می کنه.
صدها و هزاران جوان با استعداد ایرانی وجود دارند که نامی از آنها در هیچ کجا نیست ولی توانسته اند با اختراعات کوچک و بزرگ، افتخارات زیادی را برای کشور کسب کنند. اگر  اطلاعات بیشتری از سجاد داری و یا نمونه ای دیگر از این نابغه های کمتر شناخته شده را می شناسی، همین جا می تونی معرفی اش کنی تا بهتر بشناسیمش.

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *