in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

10 خصوصیت مردان خیانت کار

10khosoosiat emardane khianat kar

خیانت بدترین خصوصیت یک انسانه. هر چند خیانت در هر دو جنس دیده شده و زن و مرد هم نمی شناسه ولی موضوعیه که خانم ها رو خیلی نگران می کنه. مردان خیانت کار همیشه دلایلی رو به عنوان علت خیانت بیان می کنن و اغلب هم همسر رو دلیل این کار می دونن. صرف نظر از اینکه مردان خیانت کار چه دلیلی برای کارشون دارن باید به این نکته توجه بشه که خیانت یک شمشیر دو لبه است و زندگی زن و مرد رو با هم نابود می کنه. در این مطلب سعی شده تا خصوصیت مشترک رفتاری مردان خیانت کار بررسی بشه.

مردان خیانت کار و رفتارهایی شک برانگیز

10-تماس تلفنی مشکوک

مردان خیانتکار

خانم ها هر تماس تلفنی ای مشکوک و بو دار نیست و شاید دلیلی داره مثلا طفلی می خواد سورپرایزتون کنه ولی اگه روزها و روزها همینطور تلفن های مشکوک ادامه پیدا کنه یه جای کار می لنگه. مشکوک هم به معنای تماس قایمکی و دور از چشم همسر و پچ پچ و ایناس.

9-گوش به زنگ بودن

افرادی که چیزی رو پنهان می کنند به زنگ های تلفن خیلی حساس میشن. در واقع هر زنگی می تونه نشانه خطر باشه و همیشه نگرانند که شاید شخص دیگری گوشی را برداره و متوجه مخاطب اونور خط بشه. تا صدای زنگ تلفن رو می شنون سریع و با نگرانی میرن سمت تلفن. دیدی از این آدما؟

8-قفل گذاری روی گوشی

ویژگی مردان خیانت کار

اگر دیدی یهویی همسرت روی گوشیش قفل گذاشته یا حافظه گوشی رو پاک می کنه و اینجور کارا…… آقای محترم خب این کارا خیلی تابلوئه مگه اطلاعات فوق سری داری که گوشیتو قفل کردی.

7- پنهان کاری

به طور کلی پنهان کاری و  کارهایی که دور از چشم بقیه انجام بشه کمی شک برانگیزه. آقایی که چیزی رو پنهان نمی کنه به محض اومدن خانوم در اتاق مثلا لپ تاپش رو نمی بنده یا ….

6-منزوی شدن

آقا اصلا  میلی به دیدار اقوام نداره و از جمع های فامیلی یا دوستان دوری می کنه و همش می خواد خانوم رو تنهایی بفرسته جایی. همش بهانه پشت بهانه که کار دارم خستم و نمی تونم بیام و …… خانم ها هیچ شک نکنید خب بنده خدا کارش خیلی زیاد شده چرا فکرهای بد می کنین.

5-داوطلب کمک یا جیم فنگ زدن

مردان خائن

همسر محترم تا دیروز یه نون هم نمی خرید حالا همش می خواد بره چیزی بخره. تا میگی فلان چیز تموم شده فوری میره بیرون و مدت زیادی غیبش می زنه. خب در این مورد هم حتما می دونی که ترافیک و شلوغی خیابون ها دلیلشه. فکرای ناجور نکن.

4- بی تفاوتی به بچه ها

بله مشغله و خستگی کاری هم می تونه دلیل بی حوصلگی و حساس شدن به سر و صدا و بازی بچه ها باشه ولی یک پدر عادی باید یادش باشه که بچه ای هم داره و مسئولیتی نسبت به افراد خانواده داره.

3-دوری و رفتارهای متفاوت

غار تنهایی مردان

آقایون هر از چند گاهی میرن در غار تنهایی خودشون و اینو همه خانم ها می دونن. اگر ازت دوری می کنه و میلی به بودن باهات نداره و این موضوع ادامه دار میشه…..فکر بد نکن توی غار خودشه. ولی چرا بوی عطرش عوض شده در حالیکه عطر تازه نخریده!

2- پرخاشگری

بهانه جویی و پرخاشگری بی مورد از اون کارهاییه که می تونه نشانه مردان خیانت کار باشه. گاهی برای اینکه کارها رو توجیه کنی همه چیز رو تقصیر خانوم می ندازی و داد و بیراه و … خب امروز هم بهانه ای برای بیرون رفتن از خانه جور شد درسته؟

1- استایل متفاوت مردان خیانت کار

خیانت در رابطه نشانه چیست

طرز لباس پوشیدن متفاوت و رسیدن بیش از حد به خود، نشانه ای از خیانت نیست خب گاهی لازمه تا بیشتر به خودش برسه ولی جلسات کاری اون هم در روزهای تعطیل و بوی عطر زنانه و جلسات کاری آخر شب و پنهان کاری های پشت سرهم و جیم شدن های گاه و بیگاه و ولخرجی های حساب بانکی رو دیگه باید جدی گرفت.

نظرت در مورد نشانه های مشترک مردان خیانت کار چیه؟ به نظرت این علائم می تونن نشانه هایی از خیانت باشه؟ قطعا هیچ رفتاری به تنهایی دلیل بر خیانت نیست و مردان خیانت کار به این سادگی ها قابل تشخیص نیستن.  در ضمن یادت باشه هرگز هیچکس رو به خاطر یک یا دو مشخصه، متهم به چیزی نکن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .