in

افتضاحافتضاح ضعیفضعیف

صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه 2018 چرا مهم است؟

همه چیز درباره: صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه 2018

صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه 2018

برچسب ها: صعود تیم ملی فوتبال ایران , سردار آزمون

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه 2018” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “صعود تیم ملی فوتبال ایران” یا “سردار آزمون” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی روسیه توانست تیم ازبکستان را با نتیجه 2 بر 0 شکست داده و صعود خود به جام جهانی فوتبال روسیه را قطعی کند. شاگردان کارلوس کیروش مربی پرتغالی ایران با اقتدار در جام جهانی روسیه حضور پیدا می کنند. این پنجمین باری است که ایران به جام جهانی فوتبال راه می یابد. گل‌های ایران در بازی با ازبکستان را سردار آزمون در دقیقه 23 و مهدی طارمی در دقیقه 89 به ثمر رساندند. صعود افتخارآمیز تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه موجی از شادی را در ایران به همراه داشت.
ایران سومین تیمی است که پس از برزیل و روسیه ، در جام جهانی 2018 حضور خواهد داشت.


این سوال با کد ( ID=733 ) از آی پی 2.190.179.198 در ۲۴/۰۳/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه 2018” و یا هر سوالی درباره “صعود تیم ملی فوتبال ایران” و “سردار آزمون” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر