in

نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟

نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟

همه چیز درباره: نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟

نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟

برچسب ها: نخستین خلبان زن ایرانی , راضیه شمس

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “نخستین خلبان زن ایرانی” یا “راضیه شمس” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟ شاید تصور شود که زنان در جمهوری اسلامی اجازه پرواز در مسند خلبان را ندارند اما شنیده ها حاکی از استخدام نخستین خلبان زن ایرانی در یکی از پر رفت و آمدترین خطوط هوایی ایران است. راضیه شمس ، نخستین زن خلبان ایرانی پس از انقلاب است که توانسته پا به پای مردان در این عرصه رقابت کند. راضیه شمس با استناد به ماده قانونی و مقررات حاکم توانست در آزمون خلبانی شرکت کرده و به خوبی از عهده مراحل دشوار آن برآید. بیوگرافی نخستین خلبان زن ایرانی و تصاویری از زندگی وی به همراه جزیئات دقیق.

در نت نظر بخوان: معروفترین زنان تاثیرگذار جهان


این سوال با کد ( ID=1076 ) از آی پی 2.190.158.201 در ۰۸/۰۵/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “نخستین خلبان زن ایرانی پس از انقلاب چه کسی است؟” و یا هر سوالی درباره “نخستین خلبان زن ایرانی” و “راضیه شمس” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .