اولین پزشک متخصص ریه در ایران
in

اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟

اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟

همه چیز درباره: اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟

اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟

برچسب ها: اولین پزشک متخصص ریه در ایران , مسیح دانشوری

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “اولین پزشک متخصص ریه در ایران” یا “مسیح دانشوری” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟ نام نخستین پزشک متخصص ریه در ایران چیست؟ چه کسی برای اولین بار متخصص ریه در ایران شد؟ آشنایی با اولین متخصص ریه در ایران به روایت تصویر. مسیح دانشوری نخستین پزشک متخصص ریه در ایران است. مسیح دانشوری اصالتا از اهالی نیشابور می باشد. پدر مسیح دانشوری نخستین پزشک متخصص ریه ایران، نیز در زمان حیات طبیب بود. مسیح دانشوری تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در کاشمر و مشهد گذراند. مسیح دانشوری برای تحصیل در رشته پزشکی به مدرسه فرانسوی” سن لویی” تهران آمد. نخستین پزشک متخصص ریه در ایران برای ادامه تحصیلات پزشکی و اخذ تخصص راهی کشور فرانسه شد و توانست در رشته بیماری های ریوی و سل از دانشگاه فرانسه فارغ التحصیل شود. نخستین پزشک متخصص ریه در ایران آسایشگاه سل را در محل کنونی بیمارستان مسیح دانشوری بنا نهاد.

در نت نظر بخوان: بیماری تب کنگو در ایران


این سوال با کد ( ID=1065 ) از آی پی ۲٫۱۹۰٫۲۱۵٫۲۳۵ در ۰۷/۰۵/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟” و یا هر سوالی درباره “اولین پزشک متخصص ریه در ایران” و “مسیح دانشوری” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صندوق بازنشستگی کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری و پرداخت فیش حقوقی

پدر هیپنوتیزم ایران

پدر هیپنوتیزم ایران کیست؟