in

دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96

دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96

همه چیز درباره: دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96

دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96

برچسب ها: انتخاب رشته آزمون سراسری , دفترچه راهنمای انتخاب رشته

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “انتخاب رشته آزمون سراسری” یا “دفترچه راهنمای انتخاب رشته” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 – دفترچه راهنمای انتخاب رشته از روز چهرشنبه 11 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. شرکت کنندگان در آزمون سراسری 96 می توانند با برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته از این سایت اقدام نمایند. انتخاب رشته آزمون سراسری با توجه به دفترچه راهنمای انتخاب رشته انجام می شود و به این ترتیب شرکت گنندگان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسری می توانند اقدام به پر کردن فرم انتخاب رشته نمایند. مدت کوتاهی برای انتخاب رشته آزمون سراسری در نظر گرفته شده و تحویل فرم های انتخاب رشته آزمون سراسری طبق زمان بندی انجام خواهد شد.

در نت نظر بخوان: زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96


این سوال با کد ( ID=1083 ) از آی پی 2.190.158.201 در ۰۸/۰۵/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96” و یا هر سوالی درباره “انتخاب رشته آزمون سراسری” و “دفترچه راهنمای انتخاب رشته” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: افسانه رجب پور

افسانه هستم فعال،پر انرژی و علاقه مند به جستجو . از خوندن نظرت راجع به پست هام خوشحال میشم. اگه به موضوع خاصی علاقه مندی کافیه به من بگی تا در موردش از همه پرس و جو کنم و بهترین رو برات بنویسم .