اگه دنبال شغل پردرآمدی جالبه که بدونی پرورش زالو در ایران یکی از شغل های پردرآمده که با کمترین مکان و امکانات می تونی به تولید تعداد زیادی زالو بپردازی و با فروش اونها به شرکتهای پزشکی پول خوبی بدست بیاری. در اینجا همه چیز رو درباره روش های پرورش زالو مطالعه کن.
in

پرورش زالو در ایران

parvareshe zaloo dar manzel

همه چیز درباره: پرورش زالو در ایران

پرورش زالو در ایران

برچسب ها: پرورش زالو در ایران , تولید زالو

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “پرورش زالو در ایران” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “پرورش زالو در ایران” یا “تولید زالو” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

شغل پرورش زالو در ایران در چند سال گذشته به یکی از پردرآمدترین مشاغل ایرانی تبدیل شده که هر کسی با کمی مطالعه می تونه در یک حوضچه کوچک سیمانی به تولید زالو مشغول بشه. پرورش زالو در ایران بیشتر برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیره و می تونی با تولید زالوی سالم و بهداشتی و فروش به مراکز زالو درمانی یا شرکت های پزشکی پول خوبی بدست بیاری. پرورش زالو در ایران و تولید و تکثیر زالو نیازمند مکانی مناسب برای تخم گذاری زالو ها هستی، همچنین باید مدام دما و PH آب رو مورد بررسی قرار بدی تا زالوها بخوبی تکثیر بشن. غذای زالو معمولاً خون ماهی های مختلفه، البته می تونی از غذای زالو که در مراکز پرورش زالو بفروش می رسه استفاده کنی.


این سوال با کد ( ID=1100 ) از آی پی 46.224.226.69 در ۱۳/۰۵/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “پرورش زالو در ایران” و یا هر سوالی درباره “پرورش زالو در ایران” و “تولید زالو” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: آزاده ملک زاده

آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه.
اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.