معرفی بهترین بیمارستان تهران
in ,

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

معرفی ۱۰ مورد از بهترین بیمارستان های تهران

moareftie 10 mored az behtarin bimarestan haye tehran

کاربر خوب نت نظری انشاالله که همیشه سالم باشی و هیچوقت به این مطلب نیاز پیدا نکنی ولی خب بیماری شتریه که در خونه هر کسی می خوابه، هیچکس از مریضی و بیمارستان خوشش نمیاد ولی اگه هم خدای نکرده بیماری برای خودت یا اطرافیات پیش آمد کرد خوبه که برای معالجه به بهترین بیمارستان تهران مراجعه کنید. من در این مطلب قصد دارم یک لیست 10 تایی از بهترین بیمارستان تهران رو برات تهیه کنم تا اگه خدای نکرده مشکلی برات پیش اومد اطلاعات خوبی درباره بهترین بیمارستان تهران رو در دسترس داشته باشی.

بهترین بیمارستان تهران کدومه؟

1 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد – بهترین بیمارستان تهران

بهترین بیمارستان تهران بیمارستان میلاد

 • آدرس : اتوبان همت، خروجی اختصاصی برج و بیمارستان میلاد
 • تلفن : 84090

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 1000 تختخوابی میلاد یکی از بهترین و مجهز ترین بیمارستان های ایران هست. این بیمارستان شامل بخش های جراحی قلب، آنژیوگرافی کرونر، عروق مغزی و پریفرال، سی تی اسکن، طب هسته ای، پلاسما فرزیس و… میشه.  وجود  بخش های لیزر پزشکی و جراحی با اشعه گاما در ایران باعث شده بیماران از کل کشور این بیمارستان رو انتخاب کنند. یکی دیگه از عواملی که باعث محبوبیت بیمارستان میلاد بین عموم جامعه شده رایگان بودن این بیمارستان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی که بیشترین ظرفیت کشور رو تشکیل میدن هست.

2 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جم – مجهزترین بیمارستان تهران

مجهزترین بیمارستان تهران بیمارستان جم

 • آدرس : خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)
 • تلفن : 88820091

بیمارستان 120 تختخوابی جم یکی از مجهز ترین بیمارستان های کشوره. این بیمارستان از سال 47 شمسی تاسیس شده و تا به امروز بیش از یک میلیون بیمار با استفاده از امکانات این بیمارستان بهبودی حاصل کردند. بیمارستان جم شامل بخش های جراحی، داخلی، کلینیک های تخصصی و پاراکلینیک های تخصصی هست که هر کدوم از اینها زیر مجموعه های زیادی دارند.

3 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دی – یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران

بیمارستان دی یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران

 • آدرس : خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور
 • تلفن : 88797111

بیمارستان خصوصی دی از سال 1370 آغاز به کار کرده و در 10 طبقه و 200 تختخواب به بیماران خدمت می کنه. اکثر مراجعین بیمارستان دی خانم های باردار هستند و برای زایمان به این بیمارستان مراجعه می کنند و میشه گفت بیمارستان دی یکی از بهترین بیمارستان های کشور در زمینه زنان و زایمانه. بخش های مختلف این بیمارستان عبارتند از : زنان، زایمان، دپارتمان جراحی، دپارتمان داخلی، قلب، آی سی یو، اورژانس، اطفال، آندوسکوپی و…

4 – بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی – تنها بیمارستان فوق تخصصی پوست در ایران

بهترین بیمارستان فوق تخصصی پوست در ایران

 • آدرس : خیابان وحدت اسلامی، میدان وحدت اسلامی، بن بست رازی، بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی
 • تلفن : ۵۵۶۳۰۲۲۳

بیمارستان فوق تخصصی رازی تنها بیمارستان تخصصی بیماری های پوستی در کشور ماست. این بیمارستان 122 تختخواب فعال داره و بیماران پوستی از سراسر کشور به این بیمارستان مراجعه می کنند. بیمارستان رازی شامل بخش های درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی ترمیمی، درمانگاه جراحی عمومی و درمانگاه های تخصصی شامل درمانگاه پمفیگوس، درمانگاهUVتراپی، درمانگاه اشعه لیزر، درمانگاه گوش و حلق و بینی، درمانگاه عفونی، درمانگاه تغذیه، درمانگاه داخلی، درمانگاه تومور، درمانگاه ژنتیک و دندانپزشکی هست.

5 – بیمارستان تخصصی مادران – بهترین زایشگاه تهران

بیمارستان مادران بهترین زایشگاه تهران

 • آدرس : شهید دکتر بهشتی میدان تختی خیابان شهید خلیل حسینی کوچه آریا وطنی
 • تلفن : 88751477

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران برای زایمان بیمارستان مادران هست. این بیمارستان 45 تخت فعال داره و مخصوص زنان و زایمان و اطفال هست. بخش های بیمارستان مادران عبارتند از : درمانگاه ارولوژی، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه اطفال، درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه عفونی، درمانگاه قلب و درمانگاه شنوایی سنجی که هر روز از سراسر کشور مراجعه کننده دارند.

6 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا – یکی از قدیمی ترین بیمارستان های ایران

بیمارستان سینا از قدیمی ترین بیمارستان های ایران

 • آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، نرسیده به میدان حسن آباد، بیمارستان سینا
 • تلفن : ۶٣١٢٠

بیمارستان سینا در سال 1248 به دستور ناصرالدین شاه احداث شد و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های کشوره. این بیمارستان با دارا بودن 477 تخت فعال یکی از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی تهران هست. بخش مختلف بیمارستان شامل بخش جراحی، بخش داخلی و خدمات پاراکلینیکی میشه که هر کدوم زیر مجموعه های زیادی دارند. بیمارستان سینا یکی از بهترین و مجهز ترین بیمارستان های دولتی تهرانه.

7 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فجر – بیمارستان ارتش ایران

بیمارستان فجر بیمارستان ارتش ایران

 • آدرس : خیابان پیروزی سه راه سلیمانیه جنب مخابرات پیروزی بیمارستان فجر
 • تلفن : 38561

بیمارستان فجر که بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی ایرانه یک نمونه بهترین بیمارستان تهران هست که در 6 طبقه و با 28 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی روزانه حدود 3000 بیمار و مراجعه کننده داره. این بیمارستان 116 تخت فعال داره و شامل بخش های جراحی، پاراکلینیک، کلینیک، بستری و… میشه.

8 – بیمارستان فوق تخصصی نورافشار – بیمارستان مخصوص طب سالمندی

بیمارستان نور افشار بیمارستان مخصوص طب سالمندی

 • آدرس : میدان نیاوران، خیابان پورابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین
 • تلفن : 22824011

بیمارستان نور افشار بعنوان اولین بیمارستان تخصصی در زمینه توانبخشی و طب سالمندی در سال 1392 تاسیس شد. این بیمارستان خدمات ورزش درمانی، تغذیه، بازتوانی ورزش رو به سالمندان عزیز ارائه میده. همچنین بیمارستان نور افشار خدماتی هم برای ورزشکاران ارائه میده که عبارتند از :ارزیابی پیش از فصل ورزشکاران، درمانگاه پزشکی ورزشی، درمانگاه قلب ورزشکاران، بازتوانی ورزشی، تجویز نسخه ورزشی، ورزش درمانی بیماران (قلب و فشار خون، دیابت، چاقی و …)، واحد سنجش و فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی ورزشی و بازتوانی تغذیه ورزشی و مشاوره دوپینگ دندانپزشکی ورزشی و…

9 – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان – بهترین بیمارستان تهران در بخش خصوصی

بهترین بیمارستان خصوصی تهران بیمارستان عرفان

 • آدرس : سعادت آباد، بعد از میدان سرو، خیابان شهید بخشایش
 • تلفن : 23021000

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران بیماری عرفان هست که از سال 85 با دارا بودن 200 تخت فعال آغاز به ارائه خدمات به بیماران کرده. این بیمارستان تونسته خودش رو بعنوان بهترین بیمارستان خصوصی تهران بین جامعه مطرح کنه. بیمارستان عرفان شامل بخش های جراحی، درمانگاه، پاراکلینیک، بستری و… ست.

10 – بیمارستان شفا یحیاییان – بهترین بیمارستان ارتوپدی تهران

بیمارستان شفا یحیاییان بهترین بیمارستان ارتوپدی تهران

 • آدرس : میدان شهدا، خیابان مجاهدین
 • تلفن : 33542000

این بیمارستان در سال 1306 توسط بانویی نیکوکار بنام خانم زیور شفایحیائیان وقف شد. در حال حاضر بیمارستان شفا یحیاییان یکی از بهترین بیمارستان های ارتوپدی در ایران هست و با 250 تخت به بیماران خدمت می کنه. بخش های مختلف این بهترین بیمارستان تهران عبارتند از : اورژانس مردان و زنان، اتاق عمل، بخش اطفال و نوزادان.

امیدوارم هیچوقت سر و کارت به بیمارستان نیفته دوست خوبم و همیشه سلامت باشی. اگه تجربه ای از حضور در این چند بهترین بیمارستان تهران داری لطفاً از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باش.

نویسنده: آزاده ملک زاده

آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه.
اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.

1 دیدگاه

نظر بده
 1. با سلام خدمت همه دنیا خیلی دوست دارم به جای اینکه بازیگران و هنرمندان و ورزشکاران برای خودنمایی و خود ستایی کمک هایی که میکنند داخل صفحه مجازینگذارنند و خالصانه کمک کنند میشود کسی نفهمه خیلی زیباست۲….از قهرمانان واقعی نام ببرید قهرمانانی که واقعا قهرمان هستن و مبارزه کردند و پیروز شدند برای ایرانیان …ووووووو به امید افریننده مان اگر افتخار دادید باز هم قصه های واقعی دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیش فروش ایفون 8 اپل

قیمت ایفون ۸ در ایران اعلام شد

معرفی گوشی آیفون 8

مدل های آیفون ۸