معرفی بهترین بیمارستان تهران
in ,

معرفی ۱۰ مورد از بهترین بیمارستان های تهران

moareftie 10 mored az behtarin bimarestan haye tehran

کاربر خوب نت نظری انشاالله که همیشه سالم باشی و هیچوقت به این مطلب نیاز پیدا نکنی ولی خب بیماری شتریه که در خونه هر کسی می خوابه، هیچکس از مریضی و بیمارستان خوشش نمیاد ولی اگه هم خدای نکرده بیماری برای خودت یا اطرافیات پیش آمد کرد خوبه که برای معالجه به بهترین بیمارستان تهران مراجعه کنید. من در این مطلب قصد دارم یک لیست ۱۰ تایی از بهترین بیمارستان تهران رو برات تهیه کنم تا اگه خدای نکرده مشکلی برات پیش اومد اطلاعات خوبی درباره بهترین بیمارستان تهران رو در دسترس داشته باشی.

بهترین بیمارستان تهران کدومه؟

۱ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد – بهترین بیمارستان تهران

بهترین بیمارستان تهران بیمارستان میلاد

 • آدرس : اتوبان همت، خروجی اختصاصی برج و بیمارستان میلاد
 • تلفن : ۸۴۰۹۰

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۱۰۰۰ تختخوابی میلاد یکی از بهترین و مجهز ترین بیمارستان های ایران هست. این بیمارستان شامل بخش های جراحی قلب، آنژیوگرافی کرونر، عروق مغزی و پریفرال، سی تی اسکن، طب هسته ای، پلاسما فرزیس و… میشه.  وجود  بخش های لیزر پزشکی و جراحی با اشعه گاما در ایران باعث شده بیماران از کل کشور این بیمارستان رو انتخاب کنند. یکی دیگه از عواملی که باعث محبوبیت بیمارستان میلاد بین عموم جامعه شده رایگان بودن این بیمارستان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی که بیشترین ظرفیت کشور رو تشکیل میدن هست.

۲ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جم – مجهزترین بیمارستان تهران

مجهزترین بیمارستان تهران بیمارستان جم

 • آدرس : خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)
 • تلفن : ۸۸۸۲۰۰۹۱

بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی جم یکی از مجهز ترین بیمارستان های کشوره. این بیمارستان از سال ۴۷ شمسی تاسیس شده و تا به امروز بیش از یک میلیون بیمار با استفاده از امکانات این بیمارستان بهبودی حاصل کردند. بیمارستان جم شامل بخش های جراحی، داخلی، کلینیک های تخصصی و پاراکلینیک های تخصصی هست که هر کدوم از اینها زیر مجموعه های زیادی دارند.

۳ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دی – یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران

بیمارستان دی یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران

 • آدرس : خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور
 • تلفن : ۸۸۷۹۷۱۱۱

بیمارستان خصوصی دی از سال ۱۳۷۰ آغاز به کار کرده و در ۱۰ طبقه و ۲۰۰ تختخواب به بیماران خدمت می کنه. اکثر مراجعین بیمارستان دی خانم های باردار هستند و برای زایمان به این بیمارستان مراجعه می کنند و میشه گفت بیمارستان دی یکی از بهترین بیمارستان های کشور در زمینه زنان و زایمانه. بخش های مختلف این بیمارستان عبارتند از : زنان، زایمان، دپارتمان جراحی، دپارتمان داخلی، قلب، آی سی یو، اورژانس، اطفال، آندوسکوپی و…

۴ – بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی – تنها بیمارستان فوق تخصصی پوست در ایران

بهترین بیمارستان فوق تخصصی پوست در ایران

 • آدرس : خیابان وحدت اسلامی، میدان وحدت اسلامی، بن بست رازی، بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی
 • تلفن : ۵۵۶۳۰۲۲۳

بیمارستان فوق تخصصی رازی تنها بیمارستان تخصصی بیماری های پوستی در کشور ماست. این بیمارستان ۱۲۲ تختخواب فعال داره و بیماران پوستی از سراسر کشور به این بیمارستان مراجعه می کنند. بیمارستان رازی شامل بخش های درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی ترمیمی، درمانگاه جراحی عمومی و درمانگاه های تخصصی شامل درمانگاه پمفیگوس، درمانگاهUVتراپی، درمانگاه اشعه لیزر، درمانگاه گوش و حلق و بینی، درمانگاه عفونی، درمانگاه تغذیه، درمانگاه داخلی، درمانگاه تومور، درمانگاه ژنتیک و دندانپزشکی هست.

۵ – بیمارستان تخصصی مادران – بهترین زایشگاه تهران

بیمارستان مادران بهترین زایشگاه تهران

 • آدرس : شهید دکتر بهشتی میدان تختی خیابان شهید خلیل حسینی کوچه آریا وطنی
 • تلفن : ۸۸۷۵۱۴۷۷

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران برای زایمان بیمارستان مادران هست. این بیمارستان ۴۵ تخت فعال داره و مخصوص زنان و زایمان و اطفال هست. بخش های بیمارستان مادران عبارتند از : درمانگاه ارولوژی، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه اطفال، درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه عفونی، درمانگاه قلب و درمانگاه شنوایی سنجی که هر روز از سراسر کشور مراجعه کننده دارند.

۶ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا – یکی از قدیمی ترین بیمارستان های ایران

بیمارستان سینا از قدیمی ترین بیمارستان های ایران

 • آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، نرسیده به میدان حسن آباد، بیمارستان سینا
 • تلفن : ۶٣١٢٠

بیمارستان سینا در سال ۱۲۴۸ به دستور ناصرالدین شاه احداث شد و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های کشوره. این بیمارستان با دارا بودن ۴۷۷ تخت فعال یکی از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی تهران هست. بخش مختلف بیمارستان شامل بخش جراحی، بخش داخلی و خدمات پاراکلینیکی میشه که هر کدوم زیر مجموعه های زیادی دارند. بیمارستان سینا یکی از بهترین و مجهز ترین بیمارستان های دولتی تهرانه.

۷ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فجر – بیمارستان ارتش ایران

بیمارستان فجر بیمارستان ارتش ایران

 • آدرس : خیابان پیروزی سه راه سلیمانیه جنب مخابرات پیروزی بیمارستان فجر
 • تلفن : ۳۸۵۶۱

بیمارستان فجر که بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی ایرانه یک نمونه بهترین بیمارستان تهران هست که در ۶ طبقه و با ۲۸ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی روزانه حدود ۳۰۰۰ بیمار و مراجعه کننده داره. این بیمارستان ۱۱۶ تخت فعال داره و شامل بخش های جراحی، پاراکلینیک، کلینیک، بستری و… میشه.

۸ – بیمارستان فوق تخصصی نورافشار – بیمارستان مخصوص طب سالمندی

بیمارستان نور افشار بیمارستان مخصوص طب سالمندی

 • آدرس : میدان نیاوران، خیابان پورابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین
 • تلفن : ۲۲۸۲۴۰۱۱

بیمارستان نور افشار بعنوان اولین بیمارستان تخصصی در زمینه توانبخشی و طب سالمندی در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. این بیمارستان خدمات ورزش درمانی، تغذیه، بازتوانی ورزش رو به سالمندان عزیز ارائه میده. همچنین بیمارستان نور افشار خدماتی هم برای ورزشکاران ارائه میده که عبارتند از :ارزیابی پیش از فصل ورزشکاران، درمانگاه پزشکی ورزشی، درمانگاه قلب ورزشکاران، بازتوانی ورزشی، تجویز نسخه ورزشی، ورزش درمانی بیماران (قلب و فشار خون، دیابت، چاقی و …)، واحد سنجش و فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی ورزشی و بازتوانی تغذیه ورزشی و مشاوره دوپینگ دندانپزشکی ورزشی و…

۹ – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان – بهترین بیمارستان تهران در بخش خصوصی

بهترین بیمارستان خصوصی تهران بیمارستان عرفان

 • آدرس : سعادت آباد، بعد از میدان سرو، خیابان شهید بخشایش
 • تلفن : ۲۳۰۲۱۰۰۰

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران بیماری عرفان هست که از سال ۸۵ با دارا بودن ۲۰۰ تخت فعال آغاز به ارائه خدمات به بیماران کرده. این بیمارستان تونسته خودش رو بعنوان بهترین بیمارستان خصوصی تهران بین جامعه مطرح کنه. بیمارستان عرفان شامل بخش های جراحی، درمانگاه، پاراکلینیک، بستری و… ست.

۱۰ – بیمارستان شفا یحیاییان – بهترین بیمارستان ارتوپدی تهران

بیمارستان شفا یحیاییان بهترین بیمارستان ارتوپدی تهران

 • آدرس : میدان شهدا، خیابان مجاهدین
 • تلفن : ۳۳۵۴۲۰۰۰

این بیمارستان در سال ۱۳۰۶ توسط بانویی نیکوکار بنام خانم زیور شفایحیائیان وقف شد. در حال حاضر بیمارستان شفا یحیاییان یکی از بهترین بیمارستان های ارتوپدی در ایران هست و با ۲۵۰ تخت به بیماران خدمت می کنه. بخش های مختلف این بهترین بیمارستان تهران عبارتند از : اورژانس مردان و زنان، اتاق عمل، بخش اطفال و نوزادان.

امیدوارم هیچوقت سر و کارت به بیمارستان نیفته دوست خوبم و همیشه سلامت باشی. اگه تجربه ای از حضور در این چند بهترین بیمارستان تهران داری لطفاً از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باش.

نویسنده: آزاده ملک زاده

آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه.
اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.

6 دیدگاه

نظر بده
 1. عرفان عالی
  نیکان خوب
  پارس عالی
  اما اما اینو خوب گوش کنین
  آتیه رو خیلی تعریف میکنن اما فقط واسه ارتوپد خوبه
  و در آخر فاجعه ترین
  بیمارستان تهران
  و حتی ایران و خاورمیانه
  اُمیده … وحشتناکه و پول عجیبی هم میگیرن حتی اگه داشت میمُرد اونجا نبرین 🙏🏽🙏🏽

 2. بیمارستان نیکان اقدسیه
  بیمارستان آرمان
  بیمارستان رهی معیری
  بیمارستان پارس
  اینا خوبن

 3. بیمارستان پارسیان سعادت اباد خواهشا مراجعه نکنید واسه زایمان افتضاحه پرسنل قدم میزنن وشوخی وداد وبیداد میکنن فقط انعام که گرفتن میرن پی کارشون بعضی اقلام ضروری بعد زایمان رو باید خودمون تهیه کنیم بهداشت بخش خوب نیست بیمارستان دولتی شرف داره به اونجا حیف ۷ ملیونی که سال۹۶ اونجا دادم صدقه سر بچه هام

  • همینطور بیمارستان خصوصی ولیعصر ابیک چون امکانات صفر،اتاق لامپ نداره،یعنی سوزن تست قند خون هم ندارن بهونه میکنن تحریمه،رفتار پرستار ها افتضاح،پوششون افتضاح شیفت شب با لباس خونه میومدن به بیمار سر میزدن.آب ابیک شور بود و بابد از بیرون آب معدنی میخریدیم.من خودم البرز زندگی میکنم و اصلا بیمارستان های شهرستان هارو تایید نمیکنم.فقط بیمارستان های خصوصی تهران تمام.

 4. با سلام خدمت همه دنیا خیلی دوست دارم به جای اینکه بازیگران و هنرمندان و ورزشکاران برای خودنمایی و خود ستایی کمک هایی که میکنند داخل صفحه مجازینگذارنند و خالصانه کمک کنند میشود کسی نفهمه خیلی زیباست۲….از قهرمانان واقعی نام ببرید قهرمانانی که واقعا قهرمان هستن و مبارزه کردند و پیروز شدند برای ایرانیان …ووووووو به امید افریننده مان اگر افتخار دادید باز هم قصه های واقعی دارم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیش فروش ایفون 8 اپل

قیمت ایفون ۸ در ایران اعلام شد

معرفی گوشی آیفون 8

مدل های آیفون ۸