in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

ایده پولساز عجیب- لیست 10تایی

Idea poolsaze ajib-list 10 tayi

معرفی 10  ایده پولساز عجیب

به نظرت ایده پولساز عجیب چیست؟ دوست داری پولدار شی و زندگیت رو زیر و رو کنی؟ پس این 10 ایده پولساز عجیب رو بخون تا متوجه بشی که چه ایده های ساده ای توی ذهن بعضی افراد بوده که با همین ایده های کوچیک و جالب تونستن به ثروت زیادی برسن. در واقع اونها یه ایده کوچیک رو به یه ایده پولساز عجیب تبدیل کردن. بهتره همراه این مقاله باشی تا با این ایده ها بیشتر آشنا بشی.

ایده پولساز جالب طراحی وب سایت برای افراد متاهل

ایده پولساز جالب طراحی وب سایت برای افراد متاهل

مردی بعد از ازدواجش یه موضوعی توی ذهنش جرقه میزنه و به فکرش خطور میکنه که چه ایده جالبیه که یه سایت برای افراد متاهل طراحی کنه و فقط افراد متاهل بتونن با هم آشنا بشن! در ابتدا این ایده ساده به نظر میرسه. اما این مرد که “اسمش نوئل بیدرمن” هست با ساخت این سایت تونست که میلیون ها پول کسب درآمد کنه. سایت Ashleymadison.com سایت قرار عاشقانه اس و شعار این سایت: “زندگی کوتاه است، پس با عشق زندگی کن”.موسس این سایت خودش رو یه مرد خوشبخت میدونه و سایتش هم 3.2 میلیون عضو داره که نشون میده ایده موفقی رو تونسته عملی کنه و با این ایده پولساز عجیب به ثروت برسه.

ایده پولساز شگفت انگیز با دستور پخت مربای مادربزرگ

ایده پولساز عجیب و شگفت انگیز با دستور پخت مربا

امروزه خیلی از آدمهای موفق از طریق طراحی وبسایت به کسب درآمدهای بالایی میرسن. اما جالبه بدونی که “فریزر دوهرتی” از راه و روش سنتی تونست به ثروت زیادی برسه و با استفاده از دستور پخت مربا که از مادربزرگش یاد گرفته بود، کسب و کارش رو از سن 16 سالگی شروع کرد. توی آشپزخونه خونه اش به تهیه این مربا مشغول شد و بعد هم مرباها رو فروخت. این نوجوان 16 ساله با این ایده پولساز عجیب در حال حاضر سالانه 500000 شیشه مربا میفروشه که در واقع 10 درصد از بازار مربای انگلیس رو تشکیل میده. سرمایه این نوجوان حدود 1 تا 2 میلیون دلاره! با یه ایده خلاقانه به پول و ثروت زیادی رسید.

ایده فروش عینکهای ایمنی مخصوص سگها! ایده پولساز عجیب و غریب

فروش عینکهای ایمنی مخصوص سگها یک ایده پولساز عجیب دیگر

میدونی که توی خارج، سگها و حیوانات جزئی از زندگی افراد هستن. برای همین چند تا دوست با هم همفکری کردن تا برای سگها عینک بسازن!! به نظرت ایده خنده دار و بی معنی هستش؟؟ ولی همین ایده تونسته برای صاحباش پول پارو کنه. ساخت این عینک خیلی ها رو به سمت خودش جذب کرد و توجه خیلی از رسانه های معروف رو هم جلب کرد. اونها با این ایده پولساز عجیب کارشون رو شروع کردن و بعدها کوله پشتی، جلیقه شنا، تی شرت، کلاه و حتی اسباب بازی برای حیوانات تولید کردن و از این طریق به کسب و کار چند میلیون دلاری رسیدن.

ایده طراحی وسیله نظافت سگ! یک ایده پولساز جدید دیگر

 ایده پولساز عجیب و حیرت انگیزتوی شرایطی که از لحاظ مالی توی وضع خوبی نبود  و با داشتن 2 شغل در آمد کافی برای زندگیش نداشت، یه ایده ساده تونست که اونو از این بحران نجات بده! ماتیو اسبرن کسی هست که به این فکر افتاد که برای حدود 100000 سگی که در حومه خونه اش بودن، یه کاری انجام بده. ایده ساخت وسیله نظافت فضولات سگها!! به ذهنش اومد و برای همین به نظافت محوطه ها مشغول شد! شاید کار جالبی نباشه اما ماتیو از اینکه رضایت مشتری هاشو کسب میکرد، خوشحال بود. کم کم به تعداد مشتری هاش اضافه شد و یه شخصی به اسم “مت رد بسول” سر راه زندگیش قرار گرفت و بعد از دیدن کار ماتیو ازش خواست که شریک کاریش باشه و یه مرکز ارائه خدمات حیوانات اهلی در تگزاس ساختن. در حال حاضر این مرکز به اسم Pet Butler بزرگترین مرکز نظافت فضولات حیوانی توی آمریکاس که 3000 مشتری هم داره. این یه ایده ساده ای بود که به یه ایده پولساز عجیب تبدیل شد!

ایده تولید استخوان آرزوی پلاستیکی!

ایده تولید استخوان آرزوی پلاستیکی! ایده پولساز عجیب و غریب

تو هم جزو آدمهایی هستی که فکر میکنی با شکستن جناغ مرغ، آرزوهات برآورده میشه؟! اصلا تصورش میکردی که یه روزی این استخوان آرزو به صورت پلاستیکی وارد باز بشه؟

“کن آهرونی” وقتی که سر سفره غذاشو میخورد و از اینکه بعد از خوردن مرغ، تنها دو نفر میتونستن آرزو کنن، گیج و کلافه شده بود. تا اینکه با کلی فکر به این نتیجه رسید که شرکت LuckyBreak رو ایجاد کنه. این شرکت استخوانهایی با صدا و حس استخوان جناغ واقعی مرغ و بوقلمون رو میسازه. در حال حاضر هم 30000 استخوان تولید میکنه. این استخونها رو توی قالبهای زیبا طراحی میکنه و برای اشخاص و شرکتها میفروشه.این شرکت سالانه بیشتر از 2.5 میلیون دلار فروش داره.

میبینی حتی با یه ایده غیر علمی هم میشه به ثروت رسید، فقط کافیه یاد بگیری که ایده ات رو عملی کنی و پشتکار داشته باشی.

در نت نظر بخوان: پولسازترین مشاغل دنیا در سال ۲۰۱۷ کدامند؟

ایده فروش پیکسل ها در وب! ایده پولساز اینترنتی

ایده پولساز اینترنتی

توی سال 2005 یه دانشجوی 21 ساله انگلیسی به اسم الکس تیو یه ایده خیلی ساده به ذهنش رسید. الکس یه صفحه وب یه میلیون دلاری به راه انداخت و از طریق اون پیکسل های 1000*1000 رو به قیمت 1 میلیون دلار فروخت. با اینکه این ایده ساده به نظر میرسید اما چون منحصر بفرد بود، توجه زیادی رو به خودش جلب کرد. در عرض چند ماه الکس تونست صاحب 1.037.100 دلار درآمد بشه.  آخرین آگهی توی سایت الکس به مبلغ 38100 دلار فروش رفت.  هر چند بعد ها سایتهای زیادی از سایت الکس تقلید کردن اما با شکست روبرو شدن چون دیگه ایده تکراری شده بود و این ایده پولساز عجیب فقط منحصر به الکس بود.

ایده جذاب و پولساز اختراع بالش مایکرو ویوی!

ایده جذاب اختراع بالش مایکرو ویوی!

یه زن خانه دار با یه ایده ساده و جذاب تونست که میلیونر بشه. کیم لوین کیسه های کوچیکی با طرحهای متفاوتی رو انتخاب کرد و تصمیم گرفت مقداری ذرت داخلش بریزه و اونها رو بدوزه، بعد هم توی مایکروویو قرار بده! با این کارش یه بالش گرم و آرامش بخش تهیه کرد. به همین راحتی! توی شروع کار این ایده، کیم فکر میکرد که این بالش ها میتونن یه هدیه خوبی برای بچه هاش و همسایه هاش باشن. اما خیلی زود متوجه شد که میتونه از ایده اش استفاده کنه و گسترشش بده. برای همین به فروشگاهها و نمایشگاههای صنایع دستی رفت تا ایده اش رو بفروشه. تا اینکه مجتمع تجاری Saks تصمیم گرفت که بالشهای کیم رو توی فروشگاههاش به نمایش بذاره. به این ترتیب کیم تونست یه میلیونر بشه  و حتی کتابی هم در مورد تلاش هاش نوشته!

ایده تهیه نامه های عذر و بهانه برای غیبت در کار!

ایده تهیه نامه های عذر و بهانه برای غیبت در کار!

هر کسی برای اینکه از کارش غیبت کنه نیاز به عذر و بهانه داره. یه شرکتی این نامه های عذر و غیبت رو به صورت اینترنتی به کارمندان و دانشجویان اینترنتی میفروشه. این عذرهای اینترنتی هر کدوم فقط 25 دلار هست. این نامه های عذر و بهانه میتونه از یه دکتر حرفه ای  یا احضاریه جعلی دادگاه یا حتی اعلامیه فوت باشه! طراح این ایده پوساز عجیب کارش رو با 300 دلار شروع کرد و در حال حاضر هم فقط با یه لپ تاپ کارش رو انجام میده. به طور ماهیانه 15000 مراجعه کننده هم  داره!…

ایده عجیب راهبی که کارتریج پرینترها را فروخت!

ایده عجیب راهبی که کارتریج پرینترها را فروخت!

برنارد مک کوی، کشیش و قائم مقامی هست که یه روز وقتی جوهر پرینترش تمام شد و نتونست کارتریجی با قیمت مناسب پیدا کنه یه ایده ای بهش الهام شد و باعث شد که سایت  LaserMonks.com  راه اندازی کنه. این سایت برای خرده فروشی اینترنتی  هست که کارتریج و لوازم اداری دیگه به فروش میرسه. مشتریان این سایت بیشتر راهب ها و همینطور مراکز تحقیقاتی آمریکا هستن.  در حال حاضر این سایت 50.000 مشتری داره که روزانه 200 تا 300 تا سفارش هم میگیره.. این ایده هم برای این راهب ثروت زیادی به ارمغان آورد.

ایده جالب پولساز ارائه نقشه های MySpace

یه دختر نوجوان و با استعداد با یه ایده خلاقانه تونسته که به پول زیادی برسه. این دختر نوجوان با طراحی سایت WhateverLife تونست که نقشه های و راهنماهای مجانی دیگه رو ارائه بده و بازدید کننده های زیادی رو هم جذب کرد. جالبه بدونی که از مدرسه اخراج شده! اما در حال حاضر ماهیانه 70.000 دلار درآمد داره و وب سایتش بیشتر از 7 میلیون بازدید کننده داره که 60 میلیون بار هم از صفحاتش بازدیده شده. این دختر نوجوان فقط با ایده خلاقانه تونست که یه ایده پولساز عجیب رو برای خودش رقم بزنه.

ایده پولساز عجیب حتما ذهن تو رو هم درگیر کرده و توی این فکر هستی که چطور متونی با طرح یه ایده به پول و ثروت برسی.  خوندن این مطلب بهت کمک میکنه تا بتونی قشنگ از سر و ته قضیه ایده پولساز عجیب باخبر بشی. اگه با خوندن این مطلب ایده ای به ذهنت رسید، خوشحال میشم که نظرت رو با ما در میون بذاری و بگی که چه استفاده ای از مطلب بردی.

در نت نظر بخوان: معرفی ۱۰ شغل پردرآمد در ایران

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

3 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *