in

افتضاحافتضاح بی نظیربی نظیر ضعیفضعیف بامزهبامزه

کریم زرگر کیست؟

کریم زرگر کیست؟

همه چیز درباره: کریم زرگر و زندگی نامه او و فعالیت هایی که در زندگی انجام داده تا منجر به اعدام او شده است؟ توضیحاتی نیز درباره موسسه راه معرفت و نوع فعالیت این موسسه بیان می کنیم

کریم زرگر کیست؟

برچسب ها: اعدام کریم زرگر , موسسه راه معرفت

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “بیوگرافی کریم زرگر کیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “اعدام کریم زرگر” یا “موسسه راه معرفت” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس. این مطلب توسط فرم درخواست مطلب توسط بازدیدکنندگان سایت نت نظر نوشته شده است.

کریم زرگر کیست؟ این همان نامی است که این روزها بسیار به گوش شنیده شد تا اینکه در نهایت خبر اعدام کریم زرگر از زندان اعلام شد. اگر می خواهی با این فرد و فعالیت های او در سال های آخر زندگی آشنا بشی و بدونی که دلیل اعدام او چه بوده است پس کافیه اینجا رو بخونی تا به همه سوالاتت پاسخ داده بشه.
کریم زرگر متولد اهواز رئیس دانشکده صدا و سیما در سال های دورتر و پایه گذار «مؤسسه راه معرفت» در ایران بوده است. موسسه راه معرفت چیست؟ در ادامه به این موضوع نیز می پردازیم.
کریم زرگر در سینما نیز فعالیت داشته است و نقشی داشته در فیلم عروسی خوبان که محسن مخملباف آن را کارگردانی کرده است و نیز به عنوان مدیرتولید فعالیت کرده بود.

در نت نظر بخوان: بادیگارد ایرانی جنیفر لوپز کیست؟

در نت نظر بخوان: پدر هیپنوتیزم ایران کیست؟


این سوال با کد ( ID=1533 ) از آی پی 94.114.93.193 در ۲۴/۱۱/۱۳۹۶ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب این مطلب و یا هر سوالی درباره “اعدام کریم زرگر” و “وسسه راه معرفت” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر