بهترین رپر جهان
in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

بهترین رپر جهان – لیست 20 تایی

behtarin rapper jahan – list 20 tayi

فهرست

بهترین رپر جهان کیست؟ فکر نکنم همه رو بشناسی! اما با خوندن این مطلب میتونی بهترین رپر جهان و رپرهای معروف و شناخته شده رو بهتر بشناسی. موسیقی رپ یا بقولی هیپ هاپ با ریتم تند و سبک خاصی که داره به بیان تلخ واقعیت های جامعه با چاشنی طنز میپردازه. در ادامه میتونی با لیستی از هنرمندان مشهور رپ  و بهترین رپر جهان آشنا بشی.

معرفی لیستی از خوانننده های مشهور هیپ هاپ و بهترین رپر جهان

1. امینم سلطان رپ و بهترین رپر جهان

امینم سلطان رپ در جهان

امینم یکی از چهره های مشهور و بهترین رپر زنده جهان است که در سال 1972 متولد شد و با ورود به دنیای هیپ هاپ تونست که طرفدارای زیادی رو به خودش جلب کنه به طوری که صفحه یوتیوبش تا به امروز بیشتر از 1 میلیارد بازدید داشته! امینم یکی از خواننده های ماندگار در دنیای رپ است که کارهای قوی و فوق العاده ای هم ارائه داده. همچنین امینم یکی از هنرمندان موفق در عرصه بازگیریه که توی سریال پربیننده Degrassi حضور داشته و خلاقیت خودش رو نشون داده. جالبه بدونی که امینم اولین خواننده هیپ هاپ است که تونسته جایزه اسکار رو برای بهترین ترانه بدست بیاره. با این حساب امینم رو میشه بهترین رپر جهان شناخت.

 

2. توپاک پدر رپ جهان

توپاک پدر رپ جهان

توپاک آمارو شکور با اسم هنری توپاک در سال 1971 به دنیا اومد و بعد از یه زندگی کوتاه اما موفق در 25 سالگی از دنیا رفت . به توپاک پدر رپ جهان گفته میشه چون کارهای فوق حرفه ای رو توی دنیای رپ از خودش به جا گذاشت. توپاک جزو بهترین رپرهایی است که در خلق آلبوم هایش ایده های جالبی داشت و شنونده رو به صدای خودش مجذوب می کرد. توپاک با زبان هیپ هاپ واقعیت جامعه رو به قشنگی بیان میکرد. شاید جالب باشه که بدونی تعداد آهنگ هایی که بعد از مرگ توپاک پخش شد بیش تر از تعداد آهنگ هاییه که قبل از مرگش منتشر شد! و همچنان تمام آهنگ های توپاک در تمام دنیا ریمیکس میشه.

3. نوتوریوس بی آی جی از بزرگان دنیای موسیقی رپ

نوتوریوس از بزرگان موسیقی رپ جهان

نوتوریوس رپر حرفه ای و موفقی که در طول زندگی کوتاهش تونست که اسم و شهرتی از خودش به جای بذاره. نوتوریوس بهترین رپر جهان بود که در سن 24 سالگی از دنیا رفت و آثار ماندگارش هنوز هم طرفداران زیادی داره. نوتوریوس معروف به پادشاه نیویورک بود و برای آدمهای سرشناس و مشهور کار میکرد.

4. فیفتی سنت جزو رپرهای معروف جهان

فیفتی سنت جزو رپرهای معروف جهان

 

۵۰cent یه رپر معروف و پرطرفداره که تونسته علاوه بر رپ دستی هم توی بازیگری، تجارت و تهیه کنندگی داشته باشه و ظاهرا توی همه اونها موفق بوده! فیفتی سنت با کارهای موفقی که توی هیپ هاپ از خودش نشون داده توی دل طرفداراش جا باز کرده و همچنان با قدرت توی این عرصه ادامه میده. از نظر هواداراش فیفتی سنت بهترین رپر جهان است.

5. جی زی هنرمند و رپر موفق در جهان

جی زی هنرمند و رپر موفق

 

شان کوری مشهور به جی زی، رپر و تاجر آمریکاییه که یکی از بهترین رپرهای تاریخ شناخته شده. کارهای جی زی جزو پرفروش‌ترین موسیقی های طول تاریخ است که تونسته بیش از ۱۰۰ میلیون اثر ازش به فروش بره. علاوه بر این ها جی زی جزو ثروتمندترین خواننده های هیپ هاپ است. بهتره یه بار هم که شده کارهاش رو گوش کنی شاید به دلت نشست.

6. کانیه وست بهترین رپر جهان

کانیه وست بهترین رپر جهان

کانیه وست (Kanye West) خواننده رپ 37 ساله لس آنجلسی که به غیر از خوانندگی دستی هم توی طراحی مد داره و در کنارش کارگردانی و آهنگسازی هم انجام میده. کانیه وست جزو هنرمندان مبتکر و البته بسیار پرحاشیه است. توی سال 2013 یکی از آلبومهاش به اسم “Yeezus”  بسیار موفق ظاهر شد و به گفته خودش دهن خیلی ها رو بست! کانیه وست رو میشه جزو بهترین رپر جهان انتخاب کرد.

7. جی کول چهره مشهور در دنیای رپ

جی کول چهره مشهور در دنیای رپ

جی کول یه رپر موفق و محبوبیه که به طور حرفه ای کارش رو انجام میده. جی کول هم جزو شناخته شده های مشهور در دنیای هیپ هاپ است که آلبوم “Born Guilty” یکی از کارهای معروف و ماندگارش است.

8. اسنوپ داگ رپر حرفه ای و بهترین رپر جهان

اسنوپ داگ رپر حرفه ای در جهان

اسنوپ داگ خواننده سیاه پوستی که بهترین رپر جهان است و با آدم های سرشناس و بزرگی مثل توپاک و بقیه همکاری داشته. این رپر کاربلد تونسته که کارهای قوی و خلاقی رو به اتمام برسونه به طوری که توی عالم رپر هر کسی جرات کل کل کردن باهاش رو نداره!!

در نت نظر بخوان:اولین رپر ایران کیست؟

9. ماشین گان کلی از برترین رپرهای کاربلد

گان کلی رپر کاربلد و حرفه ای

گان کلی  23 ساله لابلای اینهمه رپر سیاه پوست تونسته خودش رو خوب اثبات کنه! این رپر سفید پوست کارکشته کارهای خوبی اجرا میکنه و به راحتی هم داره از رپ نون میخوره و پول در میاره!

10. ویز خلیفا خواننده معروف سبک هیپ هاپ در جهان

ویز خلیفا خواننده سبک رپ و هیپ هاپ در جهان

کامرون جبریل توماز که با اسم هنری ویز خلیفا شناخته میشه، خواننده سبک رپ و هیپ هاپ آمریکاییه. اولین آلبومش هم « Show and Prove» است که توی سال ۲۰۰۶ منتشر شد. ویز خلیفا علاوه بر آلبوم های موسیقی که منتشر میکنه، توی  فیلم ها و سریال های تلویزیونی هم حضوری پر رنگی داره که همه اینها دست به دست هم میده تا به شهرت و موفقیت بیشتری برسه.

11. آیس تی استاد رپ و بهترین رپر جهان

آیس تی استاد رپ و بهترین رپر جهان

استاد آیس تی اولین آلبوم خودش رو در سال 1987 با نام Rhyme Pays منتشر کرد. انتشار این آلبوم مثل بمب منفجر شد و اگر تا دیروز کسی اسمی از Ice-t نشنیده بود، حالا جزو طرفدارای پر و پا قرصش شده بود. ترک 6N the Morning جامعه رو تکون داد و همه جا توسط جوانان خونده میشد. موفقیت آلبوم واقعا دیوانه وار بود که RIAA ( انجمن صنعت ضبط موسیقی آمریکا ) آلبوم رو Gold اعلام کرد.

12. دکتر دره خواننده مشهور آمریکایی و رپر برتر جهان

دکتر دره خواننده مشهور آمریکایی و رپر برتر جهان

آندره رومله یانگ با اسم مستعار، دکتر دره شهرت داره که از رپرهای معروف آمریکایی و بهترین رپر جهان است. دکتر دره تهیه کنندگی هم علاوه بر خوانندگی انجام میده. دکتر دره تونسته نابغه های رپ مثل امینم، فیفتی سنت و اسنوپ داگ رو شناسایی کنه و به استعدادشون پی ببره. اولین آلبومش رو با اسم “The Chronic ” منتشر کرد که توی سال 1993 جزو پرفروش ترین هنرمندان شد و بهش جایزه تعلق گرفت.

13. آیس کیوب یکی از غول های هیپ هاپ و بهترین رپر جهان

 آیس کیوب یکی از غول های هیپ هاپ در جهان

آیس کیوب با اسم اصلی اوشی جکسون در سال ۱۹۶۹ توی شهر لس آنجلس به دنیا اومد. اگه به آهنگ های هیپ هاپی گوش می دی مطمئنا اسم آیس کیوب رو هم شنیدی، آیس کیوب رو میشه یکی از غول های هیپ هاپ دونست، همچنین آیس کیوب توی زمینه بازیگری هم فعالیت هایی رو شروع کرده و جالبه بدونی که توی فیلم کمدی به خنده دار ترین شکل ممکن نقشش رو اجرا میکنه و باعث محبوبیت بیشترش شده. متن آهنگ هاش اغلب خشن و سیاسیه.8

14. فیوچر ثروتمندترین خواننده هیپ هاپ جهان

فیوچر خواننده ثروتمند هیپ هاپ در جهان

نان ویلبرن با اسم  هنری فیوچر، رپر و تهیه‌ کننده موسیقی آمریکاییه. فیوچر آلبوم اولش رو با اسم پلوتو توی سال ۲۰۱۲ منتشر کرد.  فیوچر با خواننده های مشهوری مثل اسنوپ داگ، جاستین بیبر، کریس براون، دی جی خالد و جی زی همکاری داشته. یه دورانی هم اسمش توی رده 1 بیلبورد موسیقی آمریکا قرار داشته. فیوچر  با توانایی خوبی که توی هیپ هاپ داره، هواداران زیادی هم داره و همچنین یکی از ثروتمندترین خوانندگان هیپ هاپ جهان است.

15. دی جی خالد هنرمند سرشناس در موسیقی رپ

دی جی خالد هنرمند سرشناس موسیقی رپ

دی جی خالد تهیه کننده موسیقی  و هنرمند سرشناس در دنیای هیپ هاپ است. البته بیشتر معروفیتش برای برنامه رادیویی «WEDR» توی رادیو میامی است. اولین کاری که از خودش منتشر کرد در سال ۲۰۰۶ به اسم « Listennn… the Album» بود  که تونست مقام دوازدهم رو توی بیلبورد ۲۰۰ بدست بیاره. ناگفته نمونه که همکاری دی جی خالد با ستاره هایی مثل جاستین بیبر و دریک باعث شد که اسمش توی  بیلبورد موسیقی جهان جای بگیره.

16. پیت بول و خوانندگی در هیپ هاپ

پیت بول بهترین رپر جهان

آرماندو کریستین پرز که بیشتر با اسم هنری پیت‌بول شناخته می‌شه، یکی از معروف ترین و ثروتمندترین خوانندگان هیپ هاپ جهان است. کار خودش رو از سال ۲۰۰۴ به طور رسمی و با بیرون دادن آلبوم «میامی» شروع کرد. بیشترین معروفیتش توی سال ۲۰۰۸ و با انتشار آهنگ «می‌دونم منو می‌خوای» بود.  پیت بول بیشتر درآمد خودش رو از تورهای جهانی و اجراهایی که به عنوان میهمان انجام داده، بدست آورده. میشه گفت پیت بول جزو اون  معدود خواننده هاییه که با بیشتر خواننده ها رفاقت داره و باهاشون همکاری کرده.

17. دریک شناخته شده ترین خواننده در دنیای رپ

دریک شناخته شده ترین هنرمند دنیای رپ

اوبری دریک گراهام که با اسم دریک شناخته میشه یه رپر و بازیگر کانادایی است. یکی از رپرهای مشهوری که با امینم و کانیه وست هم همکاری خوبی داره و بیشتر آهنگ هایی که اجرا میکنه بازدید آنلاین داره و برای همین هم اسمش توی  لیست هنرمندان بیلبورد قرار گرفته.

18. کندریک لمار از محبوب ترین خواننده های هیپ هاپ

کندریک لمار از خواننده های محبوب هیپ هاپ

کندریک لمار داکوُرثپ، خواننده هیپ هاپ اهل ایالات متحده آمریکاست که اولین آلبوم حرفه‌ای خودش رو با اسم «Section.80» توی سال ۲۰۱۱ منتشر کرد.  لمار جزو بانفوذترین اشخاص جهان است! که مجله تایم هم به این نکته اشاره کرده. یکی از افتخارات لمار انتخاب شدن به عنوان محبوب ترین شخص از سوی MTV در اوایل سال ۲۰۱۳ است.

19. آمیشو برکت رپر آمریکایی

آمیشو برکت رپر آمریکایی

 آمیشو برکت (Sho Baraka) از رپرهای آمریکاییه که به مسائل طبقه محروم توی آمریکا توجه داره و  پرسش‌­های تلخی رو پیرامون طبقاتی­‌بودن جامعه آمریکا، نژادپرستی و تبعیض جنسی مطرح می­کنه.

20. اندی مینو رپر جوان و محبوب

اندی مینو رپر جوان و محبوب

اندی مینو (Andy Mineo) معروف به ام.سی. از رپرهای جوان نیویورکیه که توی گروهی به اسم «آتش‌­بس» عضو است. این جوان رپر موفق علاوه بر همدردی با مردم فقیر  جامعه در هیپ هاپ هایی که میخونه، علاقه زیادی به توزیع انجیل توی مناطق فقیرنشین آمریکا داره و این کار رو هم انجام میده.

 رپرهای معروف و بهترین رپر جهان رو برات معرفی کردم. اگه اهل موسیقی رپ هستی، احتمالا این خواننده های مشهور رو میشناسی. نظرت در مورد رپر مورد علاقت چی هست؟ اسمش توی این لیست بود؟ اگه ازلیست جا مونده یادآوری کن تا بهش اضافه بشه.

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

100 دیدگاه

نظر بده
 1. چرا لاجیک(logic)رو نذاشتین
  واقعا برام عجیبه برین آلبوم confession of dengraus mind و bobby tarantino رو از لاجیک گوش بدید تا بفهمین بهترین رپر جهان امینم نیست
  از نظر من خفن ترین آلبوم جهان music to be …. واقعا جدی میگم لاجیک رو هم بذارین

 2. چرا لاجیک(logic)رو نذاشتین
  واقعا برام عجیبه برین آلبوم confession of dengraus mind و bobby tarantino رو از لاجیک گوش بدید تا بفهمین بهترین رپر جهان امینم نیست
  از نظر من خفن ترین آلبوم جهان music to be …. واقعا جدی میگم لاجیک رو هم بذارین

 3. ولی واقعا باید اینهمه رپر خوب اسمی از NFمیاوردی واقعا NFهم رپر خوب و موفقی هس و جاش تو این لیست حتما باید میبود

 4. چرا میگین بهترین رپر جهان؟!چون انگلیسی میخونن و در امریکا هستن میشه بهترین رپر جهان؟!؟شاید رپری از کشور ایتالیا یا جاهای دیگه باشن که خیلی خوب باشن در رپ ولی چون انگلیسی نمیخونن اونها بهترین رپر جهان حساب نمیشن؟!چرا هر چی در امریکا هست بازیگر خواننده و…باید بهترین های جهان هم باشن؟!مثلا بازیگر فرانسوی یا ایتالیایی نمیتونه بهترین بازیگر جهان باشه؟!

 5. لیستت خیلی خوب بود،ولی شاید به نظرم یه چیزی کم داشت اونم این بود که توی موسیقی کیپاپ هم رپرای خوب و قابلی وجود داره حداقل یکی دوتاشون میتونستن تو این لیست باشن ولی خب بازم میگم لیستت جالب و کامل بود.

 6. ببینید احمیتی نمدم کدومو دوست دارید اما سرور و سلطان و خدای رپ و بهترین رپر کل جهان Eminem هستش و تمام
  (=

 7. یک .دکتر دره
  دو . امینم
  سه. اسنوپ داگ
  چهار. فیفتی سنت
  پنج.ویز خلیفا
  شش. ایس کیوب
  نلی
  پاول وال
  نیکی میناج
  ایگی ایزالیا
  فقط اسنوپ و فیفتی سنت

 8. چرا نباید اسم 6ix9ineتولیست باشه،؟میتونم بگم هیچی نباشه یه رتبه از امینم پایین ترهه

 9. این همش علکیه تو هر سایتی بری توپاک اوله و رو دست نداره و هیچوقت هم بهتر از توپاک نمیاد اینو بدونین👌🏿

  • نه ببین امینم خب خیلی کارش از توپاک بهتر و قوی تره خب ولی همه توپاک رو قبول دارن چرا چون اون باعث رشد رپ شده مثل هیچکس تو ایران ولی هیچکس خودش کاراش خیلی قویه ولی امینم سطح رپش از همه بهتره

 10. شماره 9 که امینم دیس کرد بعد امینم دیس بک داد مگه نابودش نکرد هنوز هم در امد داره این؟؟؟؟

 11. دقیقا درست میگی ، توپاک اسطوره سبک رپ جهانه و اگه زنده بود امینم و بقیه باید بوق میزدند ، بهترین رپرهای جهان توپاک ، دکتر دره و اسنوپ داگ هستند و بقیه رپرها زیر اینان ، چون رپ مختص سیاهپوستاس و بس ، تازه خیلی از رپرهای خفن دنیا رو اینجا نام نبردند ، مثل متودمن ، ایزی ای ، پاف ددی ، نس ، لوداکریس ، سایپرس هیل ، و چنتای دیگه که حضور ذهن الان ندارم ، البته اسنوپ داگ محبوبترین رپر توی امریکاس و مردم امریکا خیلی دوستش دارن ، حالا کاری ندارم ولی کره زمین واسه اینا بهشته و هم خیلی پولدارن و هم محبوب و معروف و هم بهترین امکانات و دارن و زندگی به کام این جور انسانهاست و چقدر اینا تو زندگی شانس داشتند که این موقعیت پیشرفت واسشون رقم خورد و پشت کارشون هم از همچیز مهمتر ، اسنوپ ابنهمه ساله داره گل میکشه و صبح زود از خواب پامیشه و دنبال کاراشه و نمیزاره که مواد اونو از کار و زندگیش دور کنه ، اونوقت تو ایران هرکی گل میکشه بهد یه مدت کوتاه همچیزشو از دست میده و میشه یک مرده متحرک ، ببین فرق از کجا به کجاست ، البته تو همجای دنیا اعتیاد باس میشه فرد زندگیشو از دست بده و تو جامعه هم نتونه کاری بکنه و بدبخت میشه ، ولی این جور آدمای موفق عملی انگاری خداوند میخواد موفق باشند ، اینه که دنیایی توش زندگی میکنیم هیچکس نمیتونه ادعا کنه چی خوبه و چی بد ، چون همین مواد واسه بعضی بدبختی و واسه بعضی رشد مغزی و موفقیت بهمراه داره ، دنیایی هست که هیچکس سر ازش نمیتونه دربیاره . ببخشید طولانی شد

 12. یه اشتباه بزگ کردید که twisted insane رو ننوشتین چون یکی از سرشناس ترین رپر هاست بعد از امینم و توی سرعت هم تو رده ی تاپ تن هست

 13. جایگاه امینم و توپاک مناسب بود ولی درک جایگاهش مناسب نبود و باید در رتبه هفت به بالا قرار میگرفت

  • دریک انقد هم کله گنده ای نیست همون جا خوبشه امینم جاش کاملا درسته توپاک هم جاش درسته دریک حالا باید شیشم میبود

 14. ناس.پاف ددی یا معروف به دیدی همیشه با بیگی و جی زی بود .حداقل لیل وین.ایزی ای که پدر خوانده رپ میشناسنس که دکتر دره باعث تشویقش شد و nwa شکل گرفت که نفراتش ایس کیوب ایزی ای داکتر دره ام سی رن و دی جی الا بودن.توپاک میگفت ارزوم بود با دکتر دره همکاری کنم و برام اهنگ بسازه.بعد میاد چندین بار دره و اسنوپ دیس میکنه.ایس تی کیه ماشین گان با دیس امینم معروفتر شد ته گیم جاش بود.دی او سی ایم زیده.این رپر بیست ساله او خوب گفتی نشنیدم اسمش رو

 15. تا جایگاه سوم همچی خوب بود ولی بعدش کلا خراب شد ناس که اصلا نبود داکتر دره ایس کیوب اسنوپ داگ بعد فیفتی سنت؟؟

 16. خیلی خوب بود مرسی از تو.
  ولی، رپریو اضافه کن که تنِ صداش بَم داشته باشه مثه موزیک
  night lovell
  رپ یعنی صدای بم دار و خسته 😊

 17. درود لیستی که نوشتی بیشتر بر اساس سلیقه شخصی و دیدگاه عامیانه است خیلی تخصصی نیست
  اگه بر اساس رکورد فروش و یا تعداد طرفدار وتاریخ فعالیت ارتیست جمع بندی میکردی خیلی عالی بود
  ولی دلیل پیامم اینکه دیدم نوشتی به نویسندگی علاقه داری خب فکرکنم کارهای خیلی خوبی کردی ک الان باهم آشنا شدیم
  امیداورم این پیام به دست برسه بهم ایمیل بزن

 18. به نظرم این لیست نیکی میناژ رو کم داشت چون واقعا نیکی میناژ و بعد اون ایگی و کاردی بی باعث شدن که خانوم ها هم وارد عرصه رپ بشن

 19. لعنت به شما ایس کیوب و میشناسید اگه دکتر دری نبود اسنوپ داگ و امینمم نبودن بعدم ایزی ای کجاس اون رهبر گروه NWAناشر این متن از هیچی سر در نمیاره

 20. خاک تو سر نویسنده درسته دگیم نباید اولین باشه چون امینم گندس ولی از نظر من دگیم اوله اینو هیچی نویسنده اصلا ننوشته دگیمو وقتی ی اسکلی چ هیچی از رپ نمیدونی نیا چرت بنویس بازدیدات زیاد شه 😏

 21. بهترين رپر جهان سليقه يه ولى اگه بخوايم كلى حساب كنيم هيچوقت هـيچكس جاى توپاك رو نميگيره.و توپاك بنيانگذاره رپ جهان نيست اما خيليا بهترين كل دوران ها ميدوننش.

 22. الان چرا باید dr.dre و ice cube رتبشون از ام جی کی و ویز خلیفه کمتر باشه
  اصلا کسی که اینو نوشته dr.dre وice cube میشناسه

 23. سلام
  اولی که امینم دومی که صد در صد توپاک سومی هم که بیگی اما بقیش نود درصد اشتباه مثلادکتر دره و اسنوپ داگ از خیلی هایی که اسمشو نوشتی بهترن
  لطفا منبع این رنک بندی قلطتو بگو ما هم بدونیم

 24. واقعا کار بزرگی ست که توضیحات عالی و کاملی را در مورد رپر دانست و من خوشحال شدم که جزئیات آن را دریافت نمود

 25. هیچکس سومین رپر شناخته شده جهانه چرا بغل اطلاعات قلاریتون این موضوع و نیاوردین

  • برادر من شعر میسازی برا خودت؟
   اخه هیچکس؟
   هیچکس رپر ایرانیه داداش یعنی اوجش حتی اگه کل ایرانم بشناسش در نهتیت ۸۰ میلیون نفر بشناسنش
   اینجا داریم رپرایی رو مورد بحث میزاریم که میلیاردی طرفدار دارن
   حالا تو طرفدار هیچگسی مهم نیست اصلا
   ولی دلیل نمیشه خیچکس توی این لیست باشه
   چه برسه به این که سوم هم باشه باسواد

   • سلام نميشه گفت کامل درست بود ليست ولي بازم بدنبود اشتباه بزرگ اين بود که ايزي اي پدرخوانده گانگستا رپ رو تو ليستت نزاشته بودي تک ناين هم نبود جاي نوتوريوس خوب بود من به نظرهمه احترام ميزارم ولي بنظرمن بايد توپاک اول بود بعد امينم و چهارمم بايد ايزي اي رو توليستت قرارميدادي واقعا هيچ زماني هيچ کسي مثل توپاک نميشه شرمنده سرتون به درد اوردم خلاصه اونايي که ميگن توپاک نبايد اول باشه جاش خوبه يادتون نره هاي8سال به اينجارسيد حالا اگ زنده بود که هيچي ممنون

  • جای یه نفر خالیه
   شماره یک ایران و سومین رپر تاپ جهان
   ۱# هیچکس
   به پاس زحماتی که هیچکس به رپ ایران کرد پدر رپ میگن بهش وقتی بعضی از این خواننده های که نوشتی نمیدونستن رپ چیه هیچکس بازم کلان رو میخوند فقط ما ایرانی ها هستیم که به ستاره هامون ارزش نمیدیم پیشرو, یاس ,و..
   همه اینها جزو رنکینگ های جهانی هستن تمام مقاله نوشته اند ولی شما!!!

   • دوست عزیز
    هیچ کس رپر خوبی هست ولی در مقیاس ایران
    بسیار نو آوری کرده و رپ ایرونی رو پایه گذاری کرده ولی در درجه جهانی فراوون هستند رپرهایی که ده ها برابر اون فعالیت نوآوری داشتند و دارن
    هیچ کس سال هاست که فعال نبوده و نیست
    اصولا یک آلبوم خوب داده و دیگه با وجود اینکه در ایران نبوده نتونسته و نخواسته آلبومی بیرون بده
    در یه مقایسه سر انگشتی رضا پیشرو به مراتب نوآورتر و فعال تر و تاثیر گذار تر بوده از هیچ کس ولی هیچ رپر ایرونی در لیست 100 تایی رپرهای دنیا هم به سختی جا بگیره

 26. خسته نباشی دوست عزیز.شما لیست رپرها رو براساس سلیقه خودت ارنج بندی و شماره گذاری کردی که اینجور نیست چون اولا توپاک بنیان گذار رپ هست تو دومین نفر گذاشتی من خودم عاشق مارشال مترز هستم به خدا ولی رپ و هیپ هاپ رو باید با توپاک شناخت درضمن اینم اضافه کنم بیشتر این رپرهارو که داریم میبینیم دکتر دره بزرگشون کرده حقش نیست که پایین لیست قرارش دادی یعنی تو دنیا هر رپری بلند میشه دکتر دره بلندش میکرد از جمله امینیم

 27. سلام خسته نباشی از این ک وقت گزاشتی واس اطلاعات غلطی ک خور ملت میدی
  دو س تا رپ گوش کن ن هیپ هاپ گوش کن دور هم جمع شدن محفل اندیشمندیو نجوم شناسی راه انداختن و دارن نظر میدن راجع ب رپ درسته امنم و بیگی و توپاک باید صدر جدول باشن اما این فیفتی سنتو بقیشو باس بزاری کنار بری یکم تحقیق کنی دو س تا رپر خوبو اعتراظی بشناسی بعد بیای برا خودت لیست بزنی داش تو برو دو س تا کار cmob twisted insane hopsin اینارو گوش بده یکم تکنیک و فلوو استایل و فلانو مقایسه کن بعد بیا حرفی داشنی بزنیم ممنون

 28. سلام ممنونم از اطلاعات عالی بودن .لطفا در مورد تاریخچه رپ و بزرگای رپ پارس و گروهای مثل متلفت و کاغذیاا چ کسایی عضوشن و … اطلاعات بزار ممنونم .

 29. چرا درمورد مشین گان کلی یه توضیح کوتاه و مختصر نوشتی و حتی اسمش هم کامل ننوشتی؟؟؟!!!واقعا مسخرست …تو میخای تو سایتت بهترینا رو معرفی کنی و این در حالیه که حتی اسمشون هم کامل نمینویسی!!!ضمنا مشین گان کلی تو عرصه بازیگری هم فعالیت داره و کمپانی بزرگ نتفلیکس تو چنتا از فیلماش ازش دعوت کرده و فقط یه رپ کن نیست … خب احتمالا تو یه اِستن هستی ک تو سایتت درمورد مشین گان کلی فقط درهمین حد توضیح دادی ولی اگه میخای آمار سایتت کم نشه بهتره درستش کنی

 30. چرا اطلاعات غلط به مردم میدید امینم متولد ۱۹۷۲ در ایالت میزوری امریکاس سال ۸۶ از کجات اوردی

 31. سلام
  اول اینکه دمت گرم به فکر رپ هستی.
  دوم اینکه بنظرم تک ناین هم جاش تو لیستت خالیه.
  سوم اینکه توپاک رو دستش کسی نمیادو دیدم حتی کساییه که انگلیسی بلد نیستن و نمیفهمن چی میگه هم با آهنگاش حال میکنن.
  و چهارم اینکه دم همه بچه های رپ فارس گرم

 32. سلام دوستان رپر برتر دنیا توپاک هست تاریک رپ دیگه مثل اون نخواهد دید درک رپ اون شعور رپری بالایی میخواد توپاک بعد از گذشت حدودا بیست سال از مرگش هنوز رتبه دوم از نظر مردم و متخصصین داره بهش فکر کنید هنوزم به روز هست این بشر فک کنم هیچ وقت نخواهد مرد امینم هم رپر خوبی هست اما به نظر من نه مثل توپاک مرسی بای

 33. سلام دستت درد نکنه
  پست خوبی بود
  فقط خواستم بگم چرا در مورد تک ناین چیزی ننوشتی؟!
  ب نظر من ک حتی میشه جزو 10 رپر اول جهان مطرحش کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *