in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح بامزهبامزه ضعیفضعیف

بهترین دندانپزشک های شیراز – لیست ۱۰تایی

Best Dentists in Shiraz

دکتر سجادی از دندانپزشک های باتجربه در شیراز

بهترین دندانپزشک های شیراز کدام ها هستند؟ دندان درد، یکی از بدترین دردها است که هر آدمی شاید آن را تجربه کند. این درد وحشتناک انسان را کلافه می کند و فرد مبتلا حاضر است برای رهایی از آن هر کاری انجام دهد. برای پیشگیری از این عذاب روحی و جسمی باید چند وقت یکبار به دندانپزشک مراجعه کرده و وضعیت سلامت دندان های خود را بررسی کنیم. اما پیدا کردن دندانپزشک به همین راحتی نیست و باید در انتخاب خود فاکتورهایی چون تجربه، تخصص و نظافت محیط کاری را لحاظ کنیم. در این مطلب با معرفی بهترین دندانپزشک های شیراز سعی کرده ایم تا ساکنین دیار بهار نارنج، برای پیدا کردن دندانپزشک متخصص و کاربلد، دچار مشکل نشوند. این لیست بر اساس دیدگاه های مراجعه کنندگان تهیه شده و انتخاب آنها را به شما پیشنهاد می کنیم.

معرفی بهترین دندانپزشک های شیراز از نظر مردم

۱ – دکتر بیژن بیات، متخصص دندانپزشکی در شیراز

دکتر بیژن بیات یکی از دندانپزشکان متخصص شیراز است که علاوه بر درمان دندان درد شما، توانایی اجرای طرح لبخند را نیز دارد. دکتر بیژن بیات با تجربه بالای کاری خود توانسته دیدگاه های مثبتی از کاربران شیرازی دریافت کند. خدمات ارائه شده توسط دکتر بیات، بیشتر در زمینه لامینیت های سرامیکی، ایمپلنت انواع روکش های سرامیک، درمان ریشه و پرکردن های کامپوزیت است. البته برای خدمات دیگری چون عصب کشی هم می توانید به ایشان مراجعه کنید. ظرافت کاری و با حوصله بودن از خصوصیات اخلاقی مثبت درباره دکتر بیات است. در اینستاگرام دکتر بیژن بیات می توانید نمونه کارهای او را تماشا کرده و کیفیت کار ایشان را بررسی کنید. این پزشک متخصص، در صفحه اینستاگرامی خود پاسخگویی سوالات شما درباره دهان و دندان است.

 • آدرس: شیراز، خیابان اسدآبادی (پوستچی سابق)، نبش کوچه ۱، مرکز پزشکی روزبهان، طبقه همکف، مطب دکتر بیژن بیات
 • شماره تماس: ۳۲۳۵۴۰۵۳ – ۳۲۳۴۰۸۸۵
 • اینستاگرام:    Bijan.bayat7

۲ – دکتر ایزدپناه و کلینیک سلامت آفرین

کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین
کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین

مطب دندانپزشکی سلامت آفرین، یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی شیراز است که تقریبا همه خدمات مرتبط با دندان را در سطح کیفیتی بسیار عالی و با مدرن ترین لوازم روز دنیا انجام می دهد. در این کلینیک خدمات ایمپلنت های دندانی، دندانپزشکی ترمیمی، ارتودنسی، پروتز، جراحی، پریو، درمان ریشه، دندانپزشکی اطفال و …. انجام می شود.

۳ – دکتر علیرضا اقبال، یکی از بهترین دندانپزشک های شیراز

دکتر اقبال بهترین دندانپزشک شیراز

دکتر اقبال، یکی از متخصصین دندانپزشکی شیراز است که در زمینه های ارتودنسی، عصب کشی و ایمپلنت فعالیت می کند. این دکتر با تجربه از تجهیزات مجهز و پیشرفته در مطب خود استفاده می کند و مشکلات دندانپزشکی بیماران خود را با دقت و حوصله انجام می دهد.

 • آدرس: شیراز، قصردشت، روبروی مخابرات ولیعصر، ساختمان پلاتین، طبقه اول، واحد ۲
 • شماره تماس: ۳۶۲۹۱۱۸۹

۴ – دکتر عباس اسکروچی، از دندانپزشک های سرشناس شیراز

دکتر اسکروچی از بهترین و معروف ترین دندانپزشک های شیراز است که با خدمات فوق العاده خود در کلینیک دندانپزشکی، توانسته رضایت بیماران را جلب کند. آقای دکتر در زمینه جراحی دهان، ایمپلنت، ترمیمی، ارتودنسی، درمان لثه، عصب کشی و ساخت پروتزهای دهان مهارت دارند. ایشان علاوه بر موارد گفته شده، کار نگین کاری را نیز در مطب خود انجام می دهد.

متاسفانه باخبر شدیم که چندی پیش دکتر عباس اسکروچی دار فانی را وداع گفته و از میان ما رفته اند. برای روح مرحوم اسکروچی مغفرت و برای بازماندگان ایشان آرزوی صبر و تندرستی داریم.

 • آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، چهارراه سینما سعدی، نرسیده به داروخانه آسیا، ساختمان افشار، طبقه ۱
 • شماره تماس: ۳۲۳۰۵۶۳۰ – ۳۲۳۰۸۱۸۶

۵ – دکتر خدیجه مینا، خوشنام ترین متخصص دندانپزشک در شیراز

دکتر مینا از خوشنام ترین دندانپزشک های شیراز

دکتر مینا یکی از خانم دکترهای خوشنام و موفق در شیراز است. این متخصص دندانپزشکی عضو جامعه بین المللی ارتودنتیست های اروپا و آمریکا است. دلیل موفقیت و خوشنامی این دکتر خوش اخلاق، به روز بودن اطلاعات و استفاده از جدیدترین متدهای درمانی است.

 • آدرس: شیراز، خیابان برق، خیابان شهید رضایی، پلاک ۸۴
 • شماره تماس: ۵۹ -۳۲۳۲۱۳۵۷

۶ – دکتر سید حسین سجادی، از دندانپزشک های برتر در شیراز

دکتر سجادی از دندانپزشک های باتجربه در شیراز

دکتر سجادی به خاطر مهارت در دندانپزشکی و بالا بودن کیفیت کاری خود، به عنوان پزشکی توانمند در بین بیماران شناخته شده است. مطب ایشان مجهز به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا است و برای درمان مشکلات بیماران خود، از بهترین مواد استفاده می کنند.

 • آدرس مطب معالی آباد: شیراز، بلوار معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الوند، طبقه چهارم، واحد ۴۰۴
 •  آدرس مطب پاسارگاد: شیراز، بلوار پاسارگاد، نبش صفایی جنوبی، ساختمان کلاسیک، طبقه سوم
 • شماره تماس: ۳۸۳۵۳۶۳۷

۷ – دکتر نوید آرسته، در مجهزترین کلینیک شیراز

دکتر آرسته در مجهزترین کلینیک شیراز

دکتر آرسته از متخصصین سرشناس دندانپزشکی در شیراز است که در کلینیک خود از پیشرفته ترین سیستم و با کیفیت ترین دستگاه های دندانپزشکی استفاده می کند. این کلینیک به خاطر پرسنل مجرب و متخصص خود در شیراز، زبانزد همه است و شما می توانید در این مطب، با هزینه به نسبت کمتری دندان های خود را درمان کنید.

 • آدرس: شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خیابان خاکشناسی و ارم، نبش کوچه ۱۹
 • شماره تماس: ۳۲۲۷۳۹۳۷

۸ – دکتر منوچهر شهبازی، دکترای حرفه ای دندانپزشکی در شیراز

دکتر شهبازی دارای دکترای حرفه ای در زمینه دندانپزشکی هستند و تخصص اصلی ایشان در جراحی دندان است. ای دکتر سرشناس در مطب خود، خدمات دیگری همچون کشیدن و پر کردن دندان، ترمیمی و… را نیز انجام می دهد. آقای دکتر در کار خود بسیار حرفه ای و با دقت است و توانسته لبخند رضایت را به چهره بیماران خود هدیه کند.

 • آدرس: شیراز، خیابان زند، ۲۰ متری سینما سعدی
 • شماره تماس: ۳۶۲۶۲۶۷۸

۹ – دکتر همایون خدری، دندانپزشک با تجربه در شیراز

دکتر خدری دندانپزشک عمومی در شیراز

دکتر خدری دندانپزشک عمومی و با تجربه شیراز است که در حرفه خود مهارت خاصی دارد. مطب ایشان بسیار شیک و تمیز است که حال و هوای بیمار را بهتر می کند. برای حل مشکلات دندان خود، به مطب این دکتر با تجربه رفته و از خدمات مفید ایشان استفاده کنید.

 • آدرس: شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان هفت تیر (۲۰ متری سینما سعدی)، ساختمان بهمن

۱۰ – دکتر علی رحیمی، از دندانپزشک های متخصص شیراز

دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشک در شیراز

دکتر رحیمی از آن دسته متخصصینی است که می توانید با خیالی راحت به کلینیک او مراجعه کرده و مشکل دندان خود را حل کنید. آقای دکتر در زمینه فلوشیپ جراحی ایمپلنت فعالیت می کند و همچنین فوق تخصص جراح فک و صورت را دارد. دکتر رحیمی از بهترین دندانپزشک های شیراز است که در مطب خود از بهترین تجهیزات استفاده می کند.

 • آدرس: شیراز، خیابان خلدبرین، ساختمان خلدبرین، طبقه ۳
 • شماره تماس: ۳۶۲۷۲۹۱۵

در این مطلب با بهترین دندانپزشک های شیراز آشنا شدید. شما تجربه حضور در کدام یک از این کلینیک های دندانپزشکی را داشته و از او کار او راضی بودید؟ نظر خود را در قسمت دیدگاه بنویسید.

28 دیدگاه

نظر بده
 1. من و خانوادم مراجعه کننده چندین چند سالع دکترآزاده انجم روز هستیم و وااقعاا خوش اخلاقن وجون ودل میزاره برای کارش ویه دلیل دیگش اینه که تو این اوضاع کرونا خیلیی پروتکل هارو رعایت میکنن
  کلا نگم براتون که چقدر خوبن دکتر انجم روز
  و هم کارای زیبایی انجام میدن هم درمان

 2. من هم مجبور شدم برم پیش دکتر اگرنه با خودم عهد کردم پیش دکتر و وکیل نرم چون دوتاشون به آدم به شکل اسکناس نگاه میکنم
  امیدوارم فرصتی پیدا کنم و تا میتونم از خجالت این دو قشر هر چند پنج تا ده تاشون هم که بشه در بیام از مشکلات مردم سواستفاده میکنن

 3. سلام دوستان
  من هم یکبار خودم وپسرم وهمسرم رفتیم کلینیک آرسته برای فقط چکاب یه بلایی سر دندونای ما آوردن که تا حالا هیج جا ندیده بودم ۵تا دندون برام پر کردن عصب کشی کردن هربلایی سر دندونام آوردن ولی دیگه درست نشد درد دندون داشت منو میکشت پیش چند تا دندون پزشک دیگه هم رفتم کسی قبول نمیکرد به دندونام دست بزنه چون دیگه خراب شده بود تا از طریق یه آشنایی یه دکتر پیدا کردم کار دندونام رو دوباره انجام داد ویک ماه فقط درد کشیدم فقط میتونم بگم کلینیک آرسته نرید خودش هم یکی از دندونای منو کار کرد ۳روز بعدش شکست فضای مجازی الکی از آرسته تعریف میکنن.

 4. دکتر صادقی لاری بسیار دکتر خوبی هستند هم اخلاق خوبی دارن وبسیار انسان شریفی هستند وهم اینکه کارشون واقعآ عالی هست من خیلی سال هست پیش ایشون میرم و خیلی راضیم

 5. من هم تجربه خودم که مربوط به پارسال هست رو بگم . من پیش دکتر ایزدپناهی در کلینیک سلامت افرین چند تا ریشه خراب کشیدم و بعدش ایمپلنت انجام دادم ، با وجودی که قیمت هاشون به نسبت جای دیگه ارزان نیست ولی من خیلی راضیم چون چند جای دیگه مراجعه کرده بودم و همه گفته بودند به خاطر استخوان ضعیف نمیتونم دندون داشته باشم ولی دکتر برام پیوند استخوان انجام داد با ایمپلنت آمریکایی و من که ناامید بودم تونستم روی دندانهای خودم غذا بخورم (راستی جعبه ایمپلنت را دیدم و واقعا جنس اصلی آمریکایی بود و همین خیلی خیال من راحت کرد )

 6. من برای زیبایی کاینیک سلامت آفرین رفتم ؛ کارشون خیلی خوب هست . خیلی از اینکه همه کارها همان کلینیک انجام دادم خوشم اومد ، چون کامپوزیت میخواستم ولی دندونام نامرتب بودن اول پیش آقای دکتر سیم کشی کردم و بعد که دندانها مرتب شد خانم دکتر سلیمی برام کامپوزیت آمریکایی انجام داد واقعا راضیم و همان چیزی که خودم میخواستم شد . راستی بگم من رنگ خیلی سفید نمیخواستم که خانم دکتر چند تا نمونه سفید داشت که انتخاب کردم و خیلی دندونامو دوست دارم
  در مورد کرونا هم یک نکته بگم که همه جوری رعایت میکنند و مشخصه برای استریل بودن همه چیز وقت میزارن

 7. سلام من دانشجو ام چهار ماهه دارم کار میکنم یه ریال این از خدا بی خبرها بهم نمیدن میگن همینی که هست میریم اداره کار مث اینکه اونجا رو هم خریدن اصلا یه جوری باهات برخورد میشه از زندگی سیر میشی واز شدت دندون درد به زور عدا میخورم وزنده زنده غذا رو غورت میدم هیچ راهی ندارم گفتم اگه کسی دکتر خوب دل به رحم سراغ داره منو ویزیت بکنه بخدا ثوابش از حج هم بیشتره الان ساعت ربع ساعت متنده به چهار بامداده این پیامو میدم ازشدت درد خوابم نمیاد خواهشا هرکس میتونه کمکم بکنه ممنون

 8. سلام من میخوام کل دندونامو ایمپلنت کنم اما میترسم پول وبگیرن وخراب کنن. چون کارگر ساختمانی هستم خیلی سخت به دست آوردم لطفا دکتر خوب وباوجدان کسی اگر سراغ داره برام معرفی کنه ممنونم

 9. میخواستم جهت اطلاع دوستان بگم که ما 3 روز مانده بود به عید برای کار دندان پزشکی به درمانگاه حکمت رفتیم اول بیمار هی پاس می دادن می گفتند برید 2 بیاید 2 میومدیم میگفتن دکتر نیومده برید 5 بیاید خلاصه این از ناهماهنگی ها و بعدشم که شد ساعت 6 و یه دکتر عمومی امد و بر خلاف دم در در مانگاه که مشتریهاشون غربال میکردن تب سنجی و لباس یکبار مصرف میدادن و اخرش ببینید دندان پزشک عمومی اش با یک دستکش بدون اینکه عوض اش کند دستشو در دهن همه بیمارها میکرد انهم در اوج بیدادی بیمار کرونا .خلاصه پزشکش نمیدونست که باید دستکشش عوض کند یا شایدم میخواست این کودکان بیچاره رو کرونایی کند.

 10. سلام من دیروز به کلینیک آرسته مراجع کردم و متاسفانه با یک سری دکترای جوان و بی تجربه روبرو شدم واصلا رضایت نداشتم و این نظر رو گذاشتم تا دیگران هم که به کیفیت کار اهمیت میدن در جریان قرار بگیرند

  • من هم از کلینیک آرسته بشدت ناراضیم یه دکتر جوان عصب کشی کرد و منجر به عفونت و در نهایت نیاز به کشیدن همان دندان پیدا کرد. من که هیچوقت نمیبخشمشون.

 11. دکتر اسکورچی بهترینه؟؟؟ یه سر برید نظام پزشکی پرونده شکایت ازش رو هم مطالعه بفرمایید. اون موقع که برا هر دندون کامپوزیت سیصد تومان بود از من پونصد گرفت، سه مرتبه روکش عوض کرد بازم افتضاح بود. دست آخر برگشت گفت همینه که هست میخوای برو شکایت کن

 12. دکتر علی رحیمی یکی از ماهرترین و با اخلاق ترین دکترهاست من تا الان ندیدم دکتری به مهارت ایشان در عمل زیبایی

 13. سلام دوستان من ۲۰ روز پیش رفتم درمانگاه حکمت ۸ تا دنددونم و کامپوزیت کردم و هفت و ششصد ازم پول گرفت از همه جا گرونتر و کلی اذیت شدم واسه این ۸ تا دندون ۱۵ بار من و کشوند درمانگاه حالا که تموم شده بعد دو هفته دوتا از دندونام شکسته و زیر بار هم نمیره گفتم اینجا بیان کنم که حداقل بقیه حواسشون باشه

 14. سلام تو رو خدا بیشتر نظر بدین من بین این دکترها کدومش برم برا کامپوزیت خیلی برام مهمه اول مهر ی قرار مهم دارم باید ب خودم برسم؟؟؟

 15. دکتر بیات واقعا جز بهترین ها هستند هم بهترین مواد رو استفاده میکنند و هم بینهایت دکتر باوجدان و صبوری هستند

 16. سلام
  کیفیت کار دکتر اقبال بسیار بد می باشد متاسفانه به سایتتون و دکتر اقبال اعتماد کردم و ماه پیش به ایشان مراجعه کردم ولی متاسفانه یکی از دندونهام از دست دادم .

  • دوست عزیز ممنون از پیامت
   ما پزشکان خوب شهر را معرفی می کنیم
   هیچ خوبی به عیب نیست و هیچ بدی هم بدون حسن نیست
   متاسفیم که تجربه بدی داشتید
   لیست خودمونو مجدد بازبینی می کنیم و کمی پرس و جوی بیشتری خواهیم کرد

 17. سلام
  کیفیت کار دکتر اقبال بسیار بد می باشد به نظرات مراجعین اهمیت نمیدن متاسفم به سایتتون و دکتر اقبال اعتماد کردم و به ایشان مراجعه کردم.
  و…

 18. درود
  من و خانواده ام سال هاست که از مراجعین دکتر بیژن بیات هستیم و تمام کارهای دندانپزشکی اعم از درمانی و زیبایی ازجمله ایمپلانت دندان مادرم و لمینت دندان های خودم را ایشان انجام داده اند و ما از عملکرد شان بسیار راضی هستیم زیرا جناب دکتر نه تنها بسیار مجرب و با تجربه هستند و از مواد با کیفیت استفاده می کنند، بلکه بسیار فروتن و خوش اخلاق هستند، همچنین برای رفاه حال مراجعین در امر پرداخت، از آسان پرداخت تجارت استفاده می کنند.

  • همچنینش خیلی ضایع بود خدایی : ” همچنین برای رفاه حال مراجعین در امر پرداخت، از آسان پرداخت تجارت استفاده می کنند. ” ….

 19. سلام
  ما خانوادگی برای کارهای دندانپزشکی در شیراز به مطب آقای دکتر سید حسین سجادی مراجعه می کنیم و با وجودیکه سال ها از درمان میگذره ولی هیچ مشکلی برای دندان به وجود نیومده و همه راضی بودند .
  از طریق وب سایت خود آقای دکتر هم می تونید مستقیم سوال هاتون بپرسید یا درخواست مشاوره بذارید

   • فقط دکتر عباسعلی پایدار اصلا شک نکنید محاله کسی بره پیششون پشیمون بشه شک کنید ضرر کردید .
    دندون عقلو بدون ذره ای درد اوکی کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.