in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه ضعیفضعیف

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید – لیست 10 تایی

بهترین اپلیکیشن برای تماشای فیلم و سریال کدام است؟

اگر از علاقمندان فیلم و سریال هستید، توصیه می‌کنیم این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. در این مطلب به صحبت در مورد بهترین برنامه پخش فیلم و سریال در اندروید پرداخته و 10 برنامه برتر مرتبط با این زمینه را خدمتتان معرفی می‌کنیم. با نت نظر همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با برنامه های پخش فیلم و سریال در اندروید

تماشای فیلم و سریال یکی از سرگرمی های اصلی خیلی از افراد است. تماشای فیلم و سریال می‌تواند به شیوه های مختلفی انجام شود که یکی از آن ها مربوط به بکارگیری موبایل و تبلت می‌شود. عده زیادی تمایل دارند در هر فرصتی با موبایل یا تبلت اندرویدی خود به تماشای فیلم سریال بپردازند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، توصیه می‌کنیم این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. با استقبال کاربران از تماشای فیلم و سریال در گوشی و تبلت های اندرویدی، اپلیکیشن های زیادی هم برای رفع نیازهای این افراد منتشر شد.

اپلیکیشن ها یا برنامه هایی که بدین منظور ارائه می‌شوند عموما فیلم و سریال های روز دنیا را در اختیار کاربر قرار داده و امکان پخش سریع آن ها را فراهم می‌کنند. ما در ادامه این مطلب قصد داریم به صحبت در مورد بهترین برنامه پخش فیلم و سریال در اندروید پرداخته و 10 برنامه برتر مرتبط با این زمینه را خدمتتان معرفی می‌کنیم. با نت نظر همراه باشید.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن Crackle

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

یکی از پرطرفدارترین، محبوب‌ترین و پرکاربرترین برنامه های پخش فیلم و سریال رایگان برنامه Crackle است که برای استفاده از خدمات آن نیازی به ثبت نام ندارید. این امر منجر به سهولت بکارگیری برنامه شده و به همین سبب کاربران آن روز به روز در حال افزایش هستند. برنامه Crackle لیست گسترده‌ای از فیلم ها و سریال های مختلف و روز دنیا را ارائه می‌کند و کاربر خیلی راحت از طریق آن قادر به تماشای فیلم و سریال های مورد نظرش خواهد بود. اپلیکیشن مذکور رابط کاربری بسیار عالی دارد و بدون تردید یکی از بهترین برنامه های پخش فیلم و سریال رایگان اندروید است.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن CBS

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

برنامه CBS یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی است که با استفاده از آن می‌توانید علاوه بر تماشای فیلم و سریال نسبت به تماشای زنده برنامه های برخی از شبکه های خارجی هم وارد عمل شوید. این اپلیکیشن رابط عالی دارد و آرشیو بسیار خوبی از بهترین سریال های دنیا را ارائه کرده است. ضمن اینکه استفاده از اپلیکیشن CBS کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن آپارات فیلمیو

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

اگر به دنبال یک اپلیکیشن فارسی هستید که آرشیوی از فیلم و سریال های خارجی در ژانرهای مختلف را ارائه کند، برنامه آپارات فیلمیو بدون ترید یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این برنامه رابط کاربری بسیار مطلوبی دارد و از آنجایی که زبان اصلی آن فارسی است، کاربران ایرانی خیلی راحت می‌توانند از آن استفاده کنند. در رابط برنامه بخش های مختلفی تدوین شده که کاربر می‌تواند با مراجعه به آن ها فیلم و سریال های مورد پسندش را یافته و به تماشای بدون محدودیت آن ها بپردازد.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی آیو

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

یکی دیگر از اپلیکیشن های فارسی زبان موفقی که در زمینه پخش فیلم و سریال فعالیت دارد، اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی آیو است. این برنامه آرشیو بسیار خوبی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را ارائه کرده و رابط کاربری بسیار عالی دارد. فیلم و سریال ها در محیط اپلیکیشن در دسته‌بندی های مختلفی طبقه‌بندی شده‌اند و امکان جستجوی نام فیلم و سریال مورد نظر کاربر فراهم آمده است. اگر به دنبال یک برنامه فارسی کارآمد برای تماشای فیلم و سریال های ایرانی و خارجی هستید، تلویزیون اینترنتی آیو بی‌شک یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن History

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

با استفاده از اپلیکیشن History هم می‌توانید به آرشیو نسبتا خوبی از فیلم و سریال های خاص به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید. نقطه قوت این اپلیکیشن مربوط به سرعت بالا و رابط کاربری عالی آن می‌شود اما نقاط ضعف آن شامل تکمیل نبودن آرشیو فیلم  سریال ها و همچنین وجود تبلیغات درون برنامه‌ای می‌شود. همچنین این اپلیکیشن از زبان فارسی هم پشتیبانی نمی‌کند، اما استفاده از خدماتش به صورت رایگان امکانپذیر است.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن Hulu

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

برنامه Hulu هم یکی از شناخته‌شده‌ترین اپلیکیشن های خارجی برای تماشای فیلم و سریال در گوشی های موبایل محسوب می‌شود. این برنامه به کاربر اجاره می‌دهد تا به لیست بسیار عظیمی از جدیدترین فیلم ها و سریال های روز دنبال بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای دسترسی پیدا کند. تنها مشکلی که احتمالا در حین بکارگیری این برنامه منجر به آزاد شما خواهد شد، مربوط به تبلیغات درون برنامه‌ای آن می‌شود. پس اپلیکیشن Hulu را هم به عنوان یک نمونه از بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید به خاطر داشته باشید.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن فیلم نت

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

فیلم نت از دیگر برنامه های فارسی بسیار عالی و کاربری است که می‌توانید از آن برای تماشای فیلم و سریال استفاده کنید. این برنامه علاوه بر آرشیو عالی که برای فیلم و سریال های ایرانی ارائه کرده، آرشیو خوبی از فیلم و سریال های خارجی را هم ارائه می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت آنلاین به تماشای آن ها بپردازند. رابط کاربری برنامه فیلم نت بسیار مطلوب طراحی شده و فارسی بودن آن منجر می‌شود تا شما خیلی راحت بتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن سیمای همراه

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

آخرین برنامه‌ فارسی که در لیست بهترین برنامه پخش فیلم و سریال ما جای می‌گیرد، اپلیکیشن سیمای همراه است. این برنامه فارسی به کاربران اجازه می‌دهد تا از بین آرشیو نسبتا خوبی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی، موارد مورد نظرشان را انتخاب کرده و به تماشای آن ها بپردازند. سیمای همراه رابط کاربری نسبتا خوبی دارد و سرعت عمل آن هم مطلوب است. بنابراین می‌توان آن را به عنوان یکی دیگر از بهترین برنامه های پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید محسوب کرد.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن SnagFilms

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

اپلیکیشن SnagFilms اگرچه یک برنامه خارجی است، اما توصیه می‌کنیم حداقل یک بار هم که شده این برنامه را امتحان کنید. این اپلیکیشن آرشیو بسیار عالی از جدیدترین فیلم و سریال های روز دنیا را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد و رابط کاربری بسیار کاربرپسندی دارد. نکته جالب در مورد برنامه SnagFilms مربوط به پشتیبانی آن از شوهای تلویزیونی خارجی مثل شوهای کمدی، انیمیشن، کارتون و غیره می‌شود. تمام مواردی که توسط اپلیکیشن مذکور پشتیبانی شده‌اند به صورت دسته‌بندی شده ارائه می‌شوند و توسط کاربر قابل انتخاب خواهند بود.

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان اندروید : اپلیکیشن Viewster

بهترین برنامه پخش فیلم و سریال رایگان در اندروید - لیست 10 تایی

به دنبال یک برنامه کاملا رایگان برای تماشای فیلم و سریال های روز دنیا از طریق موبایل و تبلت اندرویدی خود هستید؟ شک نکنید که برنامه Viewster یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. یکی از اصلی ترین نقاط قوت این برنامه مربوط به آرشیو عالی و گسترده‌ای می‌شود که ارائه می‌کند. لازم به اشاره است که تمام قابلیت ها و آرشیو فیلم و سریال های این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربرانش قرار داده می‌شوند. پس Viewster را هم به عنوان یکی دیگر از بهترین برنامه های رایگان پخش فیلم و سریال در اندروید به یاد داشته باشید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به صحبت در مورد بهترین برنامه پخش فیلم و سریال در اندروید پرداخته و 10 برنامه برتر مرتبط با این زمینه را خدمتتان معرفی کردیم. اگر شما هم با اپلیکیشن خوبی آشنا هستید که تماشای فیلم و سریال را با کیفیت مطلوبی امکانپذیر می‌کند، حتما نام آن را در بخش نظرات با ما و دیگر همراهان سایت نت نظر در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: امین رضائیان

امین هستم. در مورد تکنولوژی (به ویژه موبایل و تبلت) می‌نویسم. خوشحال می‌شم نظرتون رو در مورد نوشته‌هام بدونم.