بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی
in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ – لیست ۱۰ تایی

راهنمای خرید بهترین گوشی های هوآوی 2018

به نظر شما بهترین گوشی هایی که هم اکنون از برند هوآوی در بازار کشور موجود هستند کدامند؟ در این مطلب قصد داریم به معرفی ۱۰ مورد از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ بپردازیم. با نت نظر همراه باشید.

مقدمه

شرکت هوآوی یک شرکت چینی فعال در زمینه طراحی و تولید گوشی های موبایل است که توانسته طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت داشته باشد و حتی به تازگی از نظر تولید گوی سبقت را از شرکت بزرگ اپل برباید! گوشی های هوآوی دارای رنج های قیمتی مختلف و رده های کیفی متفاوتی هستند. در بازار کشورمان بیشتر گوشی های میان رده هوآوی مورد استقبال قرار می‌گیرند چون اغلب قیمت های مقرون به صرفه‌ای دارند. اما به نظر شما بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ کدامند؟

در این راهنمای خرید اختصاصی قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ را به شما عزیزان معرفی کنیم. دقت داشته باشید که گوشی های معرفی شده در این مطلب صرفا قرار نیست که قدرتمندترین و جدیدترین گوشی های شرکت هوآوی باشند، بلکه بهترین گوشی های هستند که می‌توانید بنا به دلایل مختلف همچون قدرت عملکرد، قیمت مناسب و غیره خریداری کنید. با نت نظر و معرفی بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ همراه باشید.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی P20 Pro

بهترین گوشی های هوآوی

بدون تردید گوشی هوآوی P20 Pro یکی از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ است. این گوشی که در حال حاضر قدرتمندترین گوشی این شرکت چینی هم محسوب می‌شود از صفحه نمایشی ۶٫۱ اینچی و بدون حاشیه و از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) با وضوح تصویر ۲۲۴۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد. اندروید ۸٫۱ به طور پیش فرض روی آن نصب است و تراشه کرین ۹۷۰ در قلب گوشی بکار گرفته می‌شود. رم آن ظرفیت ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی گوشی ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی دارد. ضمن اینکه دستگاه از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند. دوربین اصلی هوآوی P20 Pro از سه لنز ۴۰، ۲۰ و ۸ مگاپیکسلی تشکیل شده و یک لنز دوربین ۲۴ مگاپیکسلی هم به عنوان دوربین سلفی دستگاه در نظر گرفته شده است. باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و اسکنر انگشت هم دیگر ویژگی های اصلی هوآوی P20 Pro را شامل می‌شوند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی P20

بهترین گوشی های هوآوی

هوآوی P20 که خیلی از مشخصات فنی آن مشابه گوشی هوآوی P20 Pro است هم می‌تواند یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ باشد. این گوشی از صفحه نمایشی ۵٫۸ اینچی با وضوح تصویر ۲۲۴۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد و پنل IPS LCD دارد. اندروید ۸٫۱ به طور پیش فرض روی آن نصب است و تراشه کرین ۹۷۰ هم در قلب گوشی بکار گرفته شده است. رم دستگاه ظرفیت ۴ گیگابایتی دارد و حافظه داخلی آن ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.  گوشی از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند و دوربین اصلی آن از دو لنز ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود. دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی، باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعتی و اسکنر انگشت هم از دیگر ویژگی های اصلی گوشی هوآوی P20 محسوب می‌شوند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Honor 9

بهترین گوشی های هوآوی

یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ گوشی آنر ۹ یا همان Huawei Honor 9 است. این گوشی نمایشگری ۵٫۱۵ اینچی و از نوع IPS LCD دارد و وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را ارائه می‌کند. اندروید ۷ نوقا به طور پیش فرض روی دستگاه نصب بوده و تراشه کرین ۹۶۰ در قلب آن بکار رفته است. آنر ۹ هوآوی از نظر رم شامل دو نسخه ۴ و ۶ گیگابایتی می‌شود و از نظر حافظه داخلی هم نسخه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی را ارائه می‌نماید. دستگاه از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند و دوربین اصلی آن از دو سنسور ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی تشکیل شده است. دوربین سلفی این گوشی از یک لنز ۸ مگاپیکسلی تشکیل شده و به دستگاه اسکنر انگشت و یک باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز است.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Honor View 10

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

هوآوی Honor View 10 از نمایشگری ۵٫۹۹ اینچی با وضوح تصویر ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد و اندروید ۸ اوریو به طور پیش فرض روی آن نصب است. تراشه قدرتمند کرین ۹۷۰ در قلب دستگاه بکار رفته و گوشی از نظر رم شامل دو نسخه ۴ و ۶ گیگابایتی می‌شود. آنر ویو ۱۰ هوآوی از نظر حافظه داخلی هم شامل دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی می‌شود که هر دو از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کنند. دوربین اصلی گوشی دو گانه بوده و از دو سنسور ۲۰ و ۱۶ مگاپیکسلی تشکیل شده و یک لنز دوربین ۱۳ مگاپیکسلی هم به عنوان دوربین سلفی دستگاه در نظر گرفته شده است. باتری این گوشی ظرفیت ۳۷۵۰ میلی آمپر ساعتی دارد و دستگاه به اسکنر انگشت مجهز است.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Mate 9 Pro

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

گوشی بعدی که در لیست بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ قرار دارد، هوآوی Mate 9 Pro است که نمایشگری ۵٫۵ اینچی و با وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را ارائه می‌کند. اندروید ۷ نوقا به طور پیش فرض روی این گوشی نصب بوده و تراشه کرین ۹۶۰ هم در قلب آن بکار گرفته شده است. دستگاه از نظر رم شامل دو نسخه ۴ و ۶ گیگابایتی می‌شود و از نظر حافظه داخلی هم دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی دارد. دوربین اصلی آن دوگانه بوده و از دو لنز ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی بهره می‌برد و یک لنز ۸ مگاپیکسلی هم به عنوان دوربین سلفی دستگاه در نظر گرفته شده است. باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و اسکنر انگشت هم از دیگر ویژگی های هوآوی Mate 9 Pro محسوب می‌شوند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Mate 10 Pro

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

هوآوی میت ۱۰ پرو (Huawei Mate 10 Pro) هم بدون تردید می‌تواند یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ محسوب شود. این گوشی از نمایشگری ۶ اینچی و نوع آمولد با وضوح تصویر ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد و اندروید ۸ اوریو به طور پیش فرض روی آن نصب است. تراشه قدرتمند کرین ۹۷۰ در قلب این گوشی بکار رفته و رم آن ظرفیت های ۴ و ۶ گیگابایتی را ارائه می‌کند. حافظه داخلی گوشی می‌تواند ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی باشد و دستگاه از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند. دوربین اصلی آن از دو لنز ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی تشکیل شده و دوربین سلفی آن هم سنسوری ۸ مگاپیکسلی دارد. هوآوی Mate 10 Pro از اسکنر انگشت بهره‌مند بوده و یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم انرژی مورد نیاز آن را تامین می‌کند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی P10 Plus

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

گوشی بعدی که به عنوان یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ به شما معرفی می‌کنیم، گوشی P10 Plus است که یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را به همراه دارد و اندروید ۷ نوقا هم به طور پیش فرض روی آن نصب است. تراشه کرین ۹۶۰ در قلب گوشی بکار رفته و دستگاه از نظر رم شامل دو نسخه ۴ و ۶ گیگابایتی می‌شود که به ترتیب از حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی بهره می‌برند. هوآوی P10 Plus از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند و دوربین اصلی آن از دو لنز ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی تشکیل شده است. دوربین سلفی این گوشی هم از یک لنز ۸ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود. بهره‌مندی از اسکنر انگشت و باتری۳۷۵۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی های هوآوی پی ۱۰ پلاس محسوب می‌شوند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی P10

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

هوآوی P10 پتانسیل لازم برای انتخاب شدن به عنوان یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ را دارد. صفحه نمایش این گوشی ۵٫۱ اینچی بوده و وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل یا اصطلاحا فول اچ‌دی را ارائه می‌کند. اندروید ۷ نوقا به طور پیش فرض روی آن است و تراشه کرین ۹۶۰ در دستگاه بکار می‌رود. رم آن ۴ گیگابایتی بوده و گوشی از نظر حافظه داخلی شامل دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی می‌شود. دوربین اصلی این گوشی دوگانه بوده و از دو لنز ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی تشکیل شده و گوشی یک باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد. ضمنا هوآوی P10 از اسکنر انگشت هم بهره می‌برد.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Nova 3

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

هوآوی نوا ۳ (Huawei Nova 3) هم با ظاهری شبیه به آیفون X اپل می‌تواند یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ باشد. این گوشی از صفحه نمایشی ۶٫۳ اینچی و بدون حاشیه با وضوح تصویر ۲۳۴۰ در ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد. اندروید ۸٫۱ اوریو به طور پیش فرض روی آن نصب بوده و تراشه کرین ۹۷۰ در قلب آن بکار گرفته شده است. رم ۶ گیگابایتی، حافظه داخلی ۶۴/۱۲۸ گیگابایتی، دوربین اصلی دوگانه متشکل از دو لنز ۱۶ و ۲۴ مگاپیکسلی، دوربین سلفی دوگانه متشکل از دو لنز ۲۴ و ۲ مگاپیکسلی، اسکنر انگشت و باتری ۳۷۵۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی های هوآوی نوا ۳ محسوب می‌شوند.

بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ : هوآوی Honor 7X

بهترین گوشی های هوآوی 2018 - لیست 10 تایی

آخرین گوشی که به عنوان یکی دیگر از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ معرفی می‌کنیم گوشی هوآوی آنر ۷ ایکس (Huawei Honor 7X) است که صفحه نمایشی ۵٫۹۳ اینچی و نوع IPS LCD دارد که وضوح تصویر ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را ارائه می‌کند. اندروید ۷ نوقا به طور پیش فرض روی آن نصب بوده و تراشه کرین ۹۵۹ هم در قلب آن بکار گرفته شده است. دستگاه از نظر رم شامل دو نسخه ۳ و ۴ گیگابایتی می‎شود و از نظر حافظه داخلی هم دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی دارد. دوربین اصلی آن از دو لنز ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی تشکیل شده و دوربین سلفی آن هم ۸ مگاپیکسلی است. باتری ۳۳۴۰ میلی آمپر ساعتی و اسکنر انگشت هم از دیگر ویژگی های هوآوی آنر ۷ ایکس محسوب می‌شوند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این راهنمای خرید به معرفی ۱۰ مورد از بهترین گوشی های هوآوی ۲۰۱۸ پرداختیم. اگر احساس می‌کنید نام گوشی خاصی در این لیست خالی است، حتما آن را در بخش نظرات با ما و دیگر همراهان نت نظر اشتراک گذاری کنید.

نویسنده: امین رضائیان

امین هستم. در مورد تکنولوژی (به ویژه موبایل و تبلت) می‌نویسم. خوشحال می‌شم نظرتون رو در مورد نوشته‌هام بدونم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین کتاب های علمی جهان – لیست ۱۰ تایی

معرفی بهترین فیلم های اکشن 2018

بهترین فیلم های اکشن ۲۰۱۸ – لیست ۲۰تایی