بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی
in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ – لیست ۱۰ تایی

10 بازی برتر اتومبیرانی اندروید

بازی های سبک ماشین سواری و مسابقه‌ای (Racing) همیشه از پرطرفدارترین بازی ها بودند و در مورد بازی های موبایل هم همین امر صادق است. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی ۱۰ مورد از بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ بپردازیم. بنابراین با نت نظر همراه باشید.

مقدمه

بازی های موبایل طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت کرده‌اند و خیلی از آن ها کیفیتی فراتر از کیفیت بازی های کنسول هایی را ارائه می‌کنند که تا چندین سال پیش مورد استفاده قرار می‌گرفتند. برای مثال هم اکنون تقریبا تمام بازی های HD موبایل از نظر کیفیت و گیم پلی وضعیت بهتری در مقایسه با کنسول پلی استیشن ۱ دارند که تا تقریبا جوانان ۲۳ تا ۳۳ ساله به خوبی با آن آشنا هستند. پس پیشرفتی که بازی های موبایل داشته‌اند چشمگیر بوده و هم اکنون بازی های بسیار جذابی برای گوشی های موبایل عرضه شده است.

در این بین بازی های سبک اتومبیلرانی یا بهتر بگوییم ماشین سواری از پرطرفدارترین بازی های موبایلی هستند که وجود دارند. اما به نظر شما بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ کدام بازی است؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی ۱۰ مورد از بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ بپردازید. بازی هایی که در لیست معرفی می‌شوند صرفا در سال ۲۰۱۸ منتشر نشده‌اند و ممکن است قبل منتشر شده باشند اما همچنان از بهترین بازی های موجود باشند. با نت نظر همراه باشید.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Asphalt 9

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

سری بازی های آسفالت یا Asphalt از جذاب ترین بازی های سبک ماشین سواری محسوب می‌شوند که سال هاست در این حوزه رتبه یکه‌تاز بوده‌اند. بازی Asphalt 9 جدیدترین نسخه از این سری بازی های موبایل است که توصیه می‌کنیم آن را از دست ندهید. اگر به بازی های سبک ماشین سواری علاقه داشته باشید، قول می‌دهیم که عاشق بازی Asphalt 9 خواهید شد. گرافیک فوق‌العاده بی‌نظیر، صداگذاری عالی، تنوع خودروها و آیتم های داخل بازی از اصلی ترین ویژگی های آن محسوب می‌شوند. این بازی در حال حاضر فقط به صورت آنلاین قابل انجام است و بدون تردید می‌توانید کاندید اول کسب عنوان بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ باشد. البته دقت کید که این بازی شامل نسخه آی او اسی هم می‌شود.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی CRS Racing 2

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

بازی زیبای CRS Racing 2 هم می‌تواند به عنوان بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ انتخاب شود. این بازی هم گرافیک بسیار خوبی دارد و از نظر گیم پلی نقاط قوت متعددی خواهد داشت. زمانی که در حال انجام این بازی هستید، تقریبا متوجه گذر زمان نخواهید شد. در این بازی اتومبیل های متعددی وجود دارند که شما به تدریج و با جمع کردن پول درون بازی می‌توانید آن ها را خریداری کنید. امکان پیشرفت اتومبیل ها و شخصی سازی آن ها هم در بازی وجود دارد و از دیگر نقاط قوت آن محسوب می‌شود.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Drag Racing

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

بازی Drag Racing شاید به اندازه بازی هایی مثل آسفالت گرافیک قدرتمندی نداشته باشد، اما گیم پلی آن به قدری جذاب است که می‌تواند در لیست بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ ما جای بگیرد. در این بازی هم خودروهای زیادی قابل انتخاب و خرید هستند و کنترل خودرو در مسیر مسابقه به شیوه بسیار جالب و دلپذیری انجام می‌شود. صداگذاری خوب هم از دیگر نقاط قوت بازی است. اگر به دنبال یک بازی اندرویدی مناسب و نسبتا سبک تر از سایر بازی های HD مشابه در سبک ماشین سواری هستید، بازی Drag Racing می‌تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان باشد.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی GT Racing 2

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

به دنبال بهترین بازی ماشین سواری هستید؟ بازی GT Racing 2 را فراموش نکنید چون این بازی یکی دیگر از گزینه های برتر پیش رویتان خواهد بود. این بازی گرافیک فوق‌العاده‌ای دارد و از این نظر می‌تواند رقیب جدی برای بازی هایی مثل اسفالت باشد. تنوع خودروهایی که در بازی وجود دارند بسیار بالا بوده و این مسئله هم از دیگر نقاط قوت آن محسوب می‌شود. طبق اظهارات گیمرها در بازی GT Racing 2 بیش از ۱۴۰۰ ایونت (Event) وجود دارد، بنابراین گیم پلی بازی هیچوقت خسته کننده و یکنواخت نمی‌شود. بازی در حالت های آنلاین و آفلاین قابل انجام است و شما می‌توانید خودروی خویش را بنا به سلیقه شخصی خودتان ارتقاء داده و شخصی سازی نمایید. پس بازی GT Racing 2 را هم فراموش نکنید.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Real Racing 3

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

در بازی Real Racing 3 همانطور که از نام بازی مشخص است سعی شده تا بیشتر  حالت واقع‌گرایانه به بازی القا شود. بنابراین این بازی برای آن دسته از گیمرهایی مناسب است که بیشتر به تجربه واقع‌گرایانه مسابقات اتومبیل رانی علاقه دارند. تنوع خودروها و شرکت های سازنده یکی خودرو یکی از اصلی ترین ویژگی های بازی محسوب می‌شود. در بازی Real Racing 3 بیش از ۱۰۰ مدل خودرو از شرکت های گوناگون وجود دارد که همگی به تدریج توسط گیمر قابل خرید هستند. امکان ارتقاء و شخصی سازی هر یک از این خودرو ها هم وجود دارد. بنابراین با بازی Real Racing 3 تجربه ماشین سواری به صورت واقع‌گرایانه را خواهید داشت.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Horizon Chase

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

بازی Horizon Chase شاید از نظر گرافیکی با سایر بازی هایی که قبلا در لیست ما معرفی شدند قابل مقایسه نباشد اما گیم پلی جالب و جذابی دارد و به همین سبب در لیست ۱۰ موردی بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ ما جای گرفته است. در این بازی بیشتر سعی شده ماشین های دهه ۸۰ میلادی در اختیار گیمر قرار گیرند و وی در مسابقات جالب و سرگرم کننده‌ای شرکت نماید. به دلیل گرافیک نه چندان قوی که بازی دارد می‌توانید آن را در گوشی های میان رده هم به راحتی اجرا کنید. در این بازی ۱۶ خودرو وجود دارند که به ترتیب قابل دستیابی خواهند بود.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Repulze

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

بازی Repulze برای آن دسته از گیمر هایی مناسب است که فقط به سرعت اهمیت می‌دهند! در این بازی خودروهای عجیبی طراحی شده‌اند که بیشتر شبیه به سفینه هستند و شما باید در یک مسیر نسبتا پر پیچ و خم آن ها را هدایت کنید. سرعت حرکت این اتومبیل ها بسیار بالاست، بنابراین برای هدایت دقیق آن ها در مسیر باید بسیار دقیق و حساب شده عمل نمایید و تمرکز داشته باشید. متاسفانه این بازی جذاب به صورت رایگان عرضه نشده و این مسئله اصلی ترین نقطه ضعف آن محسوب می‌شود. برای نصب و استفاده از این بازی باید هزینه‌ای در حدود ۱ دلار پرداخت شود.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: Collin McRae Rally

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

اگر به مسابقات رالی علاقه دارید و تمایل داشته باشید که رالی در صحرا و پیست های هیجان برانگیز را تجربه کنید، بازی Collin McRae Rally می‌تواند یکی از بهترین بازی هایی باشد که قادر به نصب و انجام آن خواهید بود. در این بازی فقط سرعت حائز اهمیت نبست بلکه نحوه کنترل خودرو در مسیر مسابقه از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و می‌تواند برگ برنده شما باشد. در این بازی خودروهای نسبتا متنوع وجود دارند و مسیر های گوناگونی هم برای تجربه یک رالی واقعی ارائه شده‌اند. بنابراین بازی Collin McRae Rally هم می‌تواند یکی دیگر از کاندیدای کسب عنوان بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ باشد.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Fast & Furious Legacy

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

حتما سری فیلم های Fast & Furious را دیده‌اید! بازی زیبای Fast & Furious Legacy سعی بر پایه این سری از فیلم های اکشن و زیبایی هالیوودی ساخته شده است و گیم پلی بسیار جذابی دارد. در این بازی سرعت و هیجان به اوج می‌رساند. گرافیک بازی مطلوب است اما قدرت رقابت با بازی هایی همچون Asphalt را ندارد. در این بازی مراحل و ماموریت های مختلفی تعیین می‌شوند که رانندگی سریع و خشن تنها بخشی از آن ها هستند. به تدریج و با پیشروی در بازی ماموریت هایی که باید انجام دهید هم دشوارتر می‌شوند. بنابراین بازی Fast & Furious Legacy را هم به عنوان یکی دیگر از کاندیدای کسب عنوان بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۴۸ به خاطر داشته باشید.

بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸: بازی Death Rally

بهترین بازی ماشین سواری اندروید 2018 - لیست 10 تایی

بازی Death Rally تقریبا با تمام بازی هایی که تا قبل از این معرفی شدند تفاوت دارد. در این بازی شما باید علاوه بر تلاش مبنی بر پیشی گرفتن از دیگر رقیب ها و خودرو ها با سلاح های مختلف همچون مسلسل و غیره سعی در نابودی خودروهای دیگر در مسیر مسابقه داشته باشید. بنابراین بازی حالتی شبیه به بازی ماشین جنگی دارد با این تفاوت که تصویر بازی از نمای بالا ارائه می‌شود. این بازی بیشتر برای آن دسته افرادی مناسب خواهد بود که تمایل به انجام بازی های هیجان انگیز و خشن حوزه رانندگی دارند.

نتیجه‌گیری

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی ۱۰ مورد از بهترین بازی ماشین سواری اندروید ۲۰۱۸ پرداختیم. اگر شما هم با بازی های مناسبی در این سبک آشنا هستید که احساس می‌کنید جای آن ها در لیست بهترین های ما خالی است، حتما در بخش نظران نام آن بازی را عنوان نمایید.

نویسنده: امین رضائیان

امین هستم. در مورد تکنولوژی (به ویژه موبایل و تبلت) می‌نویسم. خوشحال می‌شم نظرتون رو در مورد نوشته‌هام بدونم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین پزشک مغز و اعصاب - 10تایی

بهترین پزشک مغز و اعصاب – ۱۰تایی

واحد پول کشورهای جهان چیست

واحد پول کشورهای جهان چیست؟