in

بی نظیربی نظیر

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

راهنمای خرید بهترین پاوربانک سال 2018

اگر به دنبال خرید بهترین پاوربانک 2018 هستید، این مطلب اختصاصی را از دست ندهید. در این مطلب می‌خواهیم ابتدا به معرفی معیارهایی بپردازیم که برای خرید پاوربانک باید در نظر گرفته شوند و سپس به معرفی بهترین پاوربانک 2018 خواهیم پرداخت. بنابراین با نت نظر همراه باشید.

مقدمه

پاوربانک ها این روز ها به یکی از ابزارهای الکترونیکی کارآمد تبدیل شده‌اند. پاوربانک در واقع یک منبع تغذیه همراه و قابل حمل است که این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدون نیاز به پریز برق بتوانید گوشی یا سایر گجت های الکترونیکی خود را شارژ کنید. برای مثال تصور کنید از افرادی هستید که ساعت های زیادی از روز را در بیرون از منزل به سر می‌برید و طبیعتا به پریز برق و شارژر دسترسی ندارید. در این شرایط پاوربانک می‌تواند نقش بسیار مهمی در زندگی شما ایفاء کند و این امکان را در اختیارتان قرار دهد که حتی در بیرون از منزل هم قادر به شارژ کردن گوشی خود باشید. اما به نظر شما بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟ ما در این مطلب می‌خواهیم ابتدا به معیارهایی اشاره کنیم که باید برای خرید پاوربانک و انتخابی مناسب به آن ها توجه شود. سپس به معرفی 5 مورد از بهترین پاوربانک های 2018 می‌پردازیم. بنابراین با نت نظر همراه باشید.

معیارهایی که باید برای خرید پاوربانک در نظر گرفته شوند!

برای خرید یک پاوربانک خوب و به نوعی انتخاب بهترین پاوربانک 2018 باید معیارهای خاصی در نظر گرفته شوند که در ادامه به این معیارها اشاره خواهیم کرد:

  • ظرفیت: ظرفیت پاوربانک نشان می‌دهد که دستگاه می‌تواند تا چه اندازه و چه مقدار انرژی مورد نیاز گجت های دیگر را تامین کند یا به بیان دیگر نشان می‌دهد که پاوربانک تا پیش از خالی شدن کامل شارژ خودش چند مرتبه می‎تواند باتری گوشی را فول شارژ کند! برای مثال زمانی که یک پاوربانک ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی داشته باشد، بدان معناست که می‌تواند گوشی که یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی دارد را حداقل تا 3 بار فول شارژ کند و در نهایت هم 1000 میلی آمپر ساعت شارژ باقی مانده داشته باشد. ظرفیت پاوربانک یکی از اصلی ترین مهم ترین عواملی است که برای انتخاب بهترین پاوربانک 2018 باید در نظر گرفته شود.
  • ابعاد و وزن: ابعاد و وزن پاوربانک هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند. چون ماهیت پاوربانک ها به گونه‌ای است که از آن ها به عنوان شارژر همراه استفاده می‌شود، ترجیحا باید سبک و کوچک باشند. طبیعتا ابعاد و وزن پاوربانک در مقایسه با ظرفیت آن رابطه مستقیم خواهند داشت. یعنی هرچقدر ظرفیت یک پاوربانک بیشتر باشد، طبیعتا ابعاد و وزن آن هم زیادتر خواهد بود. ابعاد و وزن پاوربانک از دیگر مشخصاتی هستند که باید در حین خرید به آن ها توجه کنید.
  • کیفیت ساخت و جنس بدنه: کیفیت ساخت و جنس بدنه پاوربانک با میزان مقاومت آن در برابر عوامل مختلفی همچون ضربه، فشار یا حتی آب خوردگی تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال ممکن است یک پاوربانک کیفیت ساخت مطلوبی نداشته باشد و کوچک ترین ضربه‌ای که به آن وارد شود منجر به اختلال در عملکردش گردد. در سمت مقابل ممکن است پاروبانک دیگری از کیفیت ساخت مطلوبی بهره‌مند باشد و حتی طراحی ضد آب و ضربه را هم ارائه کند. بنابراین کیفیت ساخت و جنس بدنه پاوربانک هم از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
  • قیمت: آخرین موضوعی که باید در انتخاب بهترین پاوربانک 2018 و خرید یک پاوربانک در نظر گرفته شود مسئله قیمت است. مطمئنا همه دوست دارند پاوربانکی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنند. همیشه بهترین پاوربانک آن گزینه‌ای است که هم کیفیت مطلوبی داشته باشد و هم قیمت مناسبی ارائه نماید.

بنابراین با معیارها و مشخصاتی که باید در حین خرید پاوربانک و همچنین انتخاب بهترین پاوربانک 2018 به آن ها توجه شود آشنا شدید. در ادامه می‌خواهیم 5 مورد از بهترین پاوربانک های سال 2018 را به شما معرفی کنیم.

بهترین پاوربانک 2018 : پاوربانک Xiaomi 10.000 Power Bank Pro

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

پاوربانک Xiaomi 10,000mAh Power Bank Pro شیائومی بدون تردید یکی از بهترین پاوربانک های است که می‌توانید آن را خریداری کنید. این پاوربانک وزن و ابعاد مطلوبی دارد و ظرفیت خوب 10.000 میلی آمپر ساعتی را ارائه می‌کند. پس با یک بار شارژ فول آن می‌توانید حداقل 3 بار یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی را شارژ کنید. کیفیت ساخت خوب و قیمت نسبتا مناسب هم از دیگر ویژگی های این پاوربانک محسوب می‌شوند. پس بدون تردید Xiaomi 10,000mAh Power Bank Pro یکی از کاندیدهای کسب عنوان بهترین پاوربانک 2018 خواهد بود.

 بهترین پاوربانک 2018 : پاوربانک Anker PowerCore 20,100

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

یکی دیگر از پاوربانک هایی که می‌تواند به عنوان بهترین پاوربانک 2018 انتخاب شود، پاوربانک Anker PowerCore 20,100  است. این پاروبانک که محصول شرکت انگر است ظرفیت 20.100 میلی آمپر ساعتی را ارائه می‌کند که ظرفیت بسیار بالایی است. اگر بخواهیم باتری 3000 میلی آمپر ساعتی یک گوشی را با این پاوربانک شارژ کنیم، تقریبا 7 بار قادر به فول شارژ آن خواهید بود! نکته جالب تر اینجاست که پاور بانک مذکور از ابعاد و وزن مطلوبی هم برخوردار بوده و کیفیت ساخت عالی هم دارد. این پاوربانک به واقع پتانسیل لازم برای انتخاب شدن به عنوان بهترین پاوربانک 2018 را دارد.

بهترین پاوربانک 2018 : پاوربانک Mophie Powerstation plus XL

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

پاور بانک Mophie Powerstation Plus XL یک ویژگی بسیار خاص دارد که کمتر پاوربانکی از آن بهره‌مند است. این پاوربانک از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی می‌کند. ظرفیت این پاوربانک 10.000 میلی آمپر است و با یک بار شارژ آن می‌توانید تقریبا 3 بار باتری 3000 میلی آمپر ساعتی یک گوشی را شاؤژ نمایید و در آخر هم حدود 1000 میلی آمپر ساعت در پاوربانک شارژ داشته باشید. پاوربانک Mophie Powerstation Plus XL ابعاد و وزن مناسبی دارد اما قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده که چندان مقرون به صرفه نیست.

بهترین پاوربانک 2018 : پاوربانک AUKEY Power Bank 20,000mAh

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

چهارمین پاوربانکی که به نظر ما پتانسیل لازم برای انتخاب به عنوان بهترین پاوربانک 2018 را دارد پاوربانک AUKEY Power Bank 20,000mAh است. این پاوربانک که خیلی شبیه به هارد اکسترنال به نظر می‌رسد ظرفیت عالی 20.000 میلی آمپر ساعتی را ارائه می‌کند. پس با آن ترقیبا می‌توانید یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی را 6 بار شارژ کنید و در آخر 2000 میلی آمپر ساعت شارژ در پاوربانک داشته باشید. بعاد این پاوربانک در مقایسه با ظرفیتی که دارد عالی است و وزن آن هم مطلوب خواهد بود اما قیمت آن چندان مقرون به صرفه نیست. بنابراین AUKEY Power Bank 20,000mAh را هم به عنوان یکی دیگر از کاندیدهای کسب عنوان بهترین پاوربانک 2018 به خاطر داشته باشید.

بهترین پاوربانک 2018 : پاوربانک iMuto 30,000mAh

بهترین پاوربانک 2018 کدام است؟

آخرین پاوربانکی که در لیست بهترین پاوربانک های 2018 ما جای دارد با نام iMuto 30,000mAh شناخته می‌شود و یک پاوربانک قدرتمند 30.000 میلی آمپر ساعتی است! یعنی با یک بار فول شارژ این پاوربانک می‌توانید باتری 3000 میلی آمپر ساعتی این گوشی را تقریبا 10 مرتبه شارژ کنید! ابعاد پاوربانک iMuto 30,000mAh تقریبا جمع و جور در نظر گرفته شده اما وزن آن نسبتا بالاست و قیمت آن هم مقرون به صرفه نیست. بنابراین پاوربانک iMuto 30,000mAh را هم به عنوان یکی دیگر از کاندیدهای بهترین پاوربانک 2018 به خاطر بسپارید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به معرفی 5 مورد از بهترین پاوربانک های سال 2018 پرداختیم و معیارهایی که باید برای خرید یک پاوربانک مناسب در نظر گرفته شوند را هم برایتان شرح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: امین رضائیان

امین هستم. در مورد تکنولوژی (به ویژه موبایل و تبلت) می‌نویسم. خوشحال می‌شم نظرتون رو در مورد نوشته‌هام بدونم.