بهترین برنامه های اندروید 2018
in

بهترین برنامه های اندروید 2018

برنامه های اندروید متعددی در سال 2018 منتشر شدند اما بهترین این برنامه ها کدام موارد هستند؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم بهترین برنامه های اندروید 2018 را به شما عزیزان معرفی کنیم. بنابراین با نت نظر همراه باشید.

مقدمه

طی چند سال اخیر اپلیکیشن ها یا ساده تر بگوییم برنامه های موبایل نسبت به قبل پیشرفت های قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند. هم اکنون تقریبا در هر زمینه و حیطه‌ای که تمایل داشته باشید حداقل یک اپلیکیشن موبایل وجود دارد که می‌تواند به شیوه‌ای خاص نیازهایتان را برطرف کند. در سال 2018 اپلیکیشن های متعددی برای سیستم عامل اندروید منتشر شدند اما در بین تمام این برنامه برخی از آن ها نسبت به موارد دیگر کاملا برتر هستند. ما در این مقاله می‌خواهیم 10 مورد از بهترین برنامه های اندروید 2018 را به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر شما هم برنامه خاصی را می‌شناسید که احساس می‌کنید جای آن در لیست 10 موردی ما خالیست، لطفا آن را در بخش نظرات همین مقاله نام ببرید و با ما و دیگر همراهان نت نظر به اشتراک بگذارید. با نت نظر همراه باشید.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Cake Web Browser

بهترین برنامه های اندروید 2018

یکی از بهترین برنامه های اندروید 2018 می‌تواند برنامه Cake Web Browser باشد که در واقع یک مرورگر اندروید است. این مرور از قابلیت های اصلی که مرورگرهای دیگر ارائه می‌کنند نظیر قابلیت بوکمارک، قابلیت اینکوگنیتو (Incognito) و غیره پشتیبانی به عمل می‌آورد اما اصلی ترین ویژگی مثبت آن مربوط به پشتیبانی از دستورات اشاره‌ای و عملکرد روان و سریع می‌شود. این مرورگر همچنین از یک بلاکر تبلیغات و پاپ آپ قدرتمند هم بهره‌ می‌برد که به موجب آن تبلیغات پاپ آپ نمی‌توانند در حین وبگردی برای شما مزاحمت ایجاد کنند. پس یکی از بهترین برنامه های اندروید 2018 می‌تواند مرورگر Cake Web Browser باشد.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Carrot Weather

بهترین برنامه های اندروید 2018

یکی از پرطرفدارترین برنامه هایی که در گوشی های موبایل آمار دانلود بالایی دارند برنامه های پیش بینی وضعیت آب و هوا هستند. در بین این برنامه ها اپلیکیشن Carrot Weather یکی از بهترین گزینه های موجود است و دقت عمل و سرعت بسیار بالایی را ارائه می‌کند. این برنامه تقریبا هر اطلاعاتی که در رابطه با وضعیت آب و هوا و جوی یک منطقه نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار خواهد داد و ویجت بسیار زیبایی هم دارد. بنابراین یکی دیگر از بهترین برنامه های اندروید سال 2018 می‌تواند اپلیکیشن Carrot Weather باشد که توصیه می‌کنیم حتما آن را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Grammarly Keyboard

بهترین برنامه های اندروید 2018

اگر در حین تایپ کردن به زبان انگلیسی با مشکلات گرامری و املایی رو به رو می‌شوید و تمایل دارید که این مشکلات به صورت خودکار شناسایی و به شما بازگو شده و رفع گردند، همین حالا اپلیکیشن Grammarly Keyboard را دانلود به عنوان کیبورد ثانویه گوشی اندرویدی خود مورد استفاده قرار دهید. با نصب این کیبورد در حین تایپ به زبان انگلیسی تمام مشکلات و اشتباهات گرامری شما نمایش داده شده و خیلی سریع قابل تصحیح می‌شوند. این برنامه برای ارائه سرویس این چنینی از الگوریتم دقیقی استفاده می‌کند که بدون تردید زمان زیادی صرف توسعه آن شده است. پس Grammarly Keyboard یکی دیگر از بهترین برنامه های اندروید 2018 است.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Haven

بهترین برنامه های اندروید 2018

برنامه Haven یک برنامه امنیتی است که روی گوشی دوم کاربر نصب می‌شود و با گوشی اول وی در ارتباط خواهد بود. بدین ترتیب ارتباط مابین دو دستگاه اندرویدی از طریق این برنامه بر قرار می‌شود و در صورتی که دستگاه های اندرویدی شما از هم دور شوند، هشداری از سوی برنامه ساطع خواهد شد. این برنامه برای کسانی مناسب است که دو گوشی اندرویدی داشته و از جا گذاشتن گوشی در مکان های مختلف بیم دارند. شاید تصویر کنید سرویسی که این برنامه ارائه می‌کند خیلی کاربردی نیست اما در عمل به این شکل نبوده و اپلیکیشن Haven کارایی بالایی دارد که با نصب آن متوجه این کارایی خواهید شد.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Heimdall Parental Control

بهترین برنامه های اندروید 2018

برنامه Heimdall Parental Control بدون تردید یکی دیگر از بهتر ین برنامه های اندروید 2018 است. این برنامه به پدر و مادران اجازه می‌دهد تا بتوانند عملکرد گوشی فرزندشان را زیر نظر گرفته و بررسی کنند. بدین منظور باید برنامه Heimdall Parental Control در هر دو گوشی نصب باشد. بدین ترتیب شما می‌توانید میزان استفاده فرزندتان از گوشی و اپلیکیشن های مختلف را ردیابی کنید یا حتی دسترسی به برخی از اپلیکیشن ها را به او ندهید یا وی را از مراجعه به برخی سایت ها باز دارید. برنامه Heimdall Parental Control حتی از قابلیت ردیابی موقعیت مکانی هم پشتیبانی می‌کند. بنابراین با اپلیکیشن مذکور می‌توانید به کنترل وضعیت عملکرد فرزندتان بپردازید.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Hyperion Launcher

بهترین برنامه های اندروید 2018

یکی از جدیدترین و بهترین لانچر هایی که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده، لانچر Hyperion Launcher خواهد بود. این لانچر جدید مجموعه‌ای از جالب ترین ویژگی ها و قابلیت های شخصی سازی را در اختیارتان قرار می‌دهد و با آن می‌توانید رابط کاربری گوشی اندرویدی خود را به هر شیوه‌ای که دوست دارید شخصی سازی کنید. تنوع ویجت ها و آیتم هایی که برای شخصی سازی در اپلیکیشن Hyperion Launcher ارائه شده‌اند بسیار زیاد هستند و این موضوع از نقاط قوت آن به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید یک لانچر اندرویدی متفاوت و جالب را تجربه کنید، مطمئن باشید Hyperion Launcher یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Waze

بهترین برنامه های اندروید 2018

اگر به دنبال یک مسیریاب قدرتمند هستید، شک نکنید برنامه Waze یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این اپلیکیشن با سیستم هوشمندانه‌ای که دارد می‌توانید سریع ترین مسیر های ممکن را با توجه به ترافیک شهری و سایر عوامل موثر برایتان به تصویر کشیده و ارائه کند. در این برنامه امکان ثبت نظر و مشخص کردن حوادث مثل تصادفات و غیره وجود دارند و بخش هایی که با دوربین و غیره در جاده کنترل می‌شوند هم توسط سیستم ردیاب این گوشی قابل مشخص کردن خواهند بود. به طور کلی اگر به یک مسیریاب همه کار نیاز دارید، مطمئن باشید برنامه Waze یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود و به همین دلیل در لیست بهترین برنامه های اندروید 2018 ما هم جای گرفته است.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Instagram

بهترین برنامه های اندروید 2018

بدون تردید همگی با اپلیکیشن اینستاگرام آشنایی دارید. اینستاگرام برنامه‌ای است که به موجب آن می‌توانید عکس و ویدئو های خود را با دیگران اشتراک گذاری کنید. اینستاگرام هم اکنون در ایران میلیون ها کاربر دارد و افراد زیادی از آن برای ترویج کسب و کارهای اینترنتی و حتی عادی خود استفاده می‌کنند. بنابراین این برنامه هم می‌تواند به عنوان یک برنامه سرگرم کننده و هم یک برنامه بیزینسی و تجاری مورد استفاده قرار گیرد و در عین شما را در جریان آخرین رویدادها و خبرهای دنیا نیز قرار دهد. بدون تردید هم اکنون اینستاگرام یکی از بهترین برنامه های اندروید 2018 خواهد بود.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن WhatsApp

بهترین برنامه های اندروید 2018

به دلیل مشکلات و محدودیت هایی که برای تلگرام به وجود آمده، به نظر ما هم اکنون بهترین اپلیکیشن پیام رسانی که می‌توانید از آن استفاده کنید برنامه واتساپ است و این برنامه یکی دیگر از بهترین برنامه های اندروید 2018 خواهد بود. مطمئنا همه شما با کارایی برنامه واتساپ و عملکرد آن آشنا هستید. ارسال و دریافت پیام، امکان ارسال فایل و برقراری تماس های ویدئویی و صوتی حول اینترنت بخشی از ویژگی های برنامه واتساپ به شمار می‌روند.

بهترین برنامه های اندروید 2018 : اپلیکیشن Fitbit

بهترین برنامه های اندروید 2018

اپلیکیشن Fitbit برای آن دسته از افرادی مناسب است که به دنبال یک برنامه خوب و کاربردی برای تنظیم وزن و وضعیت جسمانی خویش هستند. این برنامه قابلیت محاسبه مقدار کالری سوخته شده و ارائه برنامه ها و اطلاعات جالبی را دارد که می‌توانند به شما برای رسیدن به هدف خود در زمینه لاغری یا چاقی و تنظیم وزن کمک کنند. این برنامه بخش ها و قابلیت های مختلفی دارد که توصیه می‌کنیم با نصب آن نسبت به بررسی این بخش ها وارد عمل شوید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب اختصاصی به معرفی 10 مورد از بهترین برنامه های اندروید 2018 پرداختیم. اگر شما هم برنامه خاصی را می‌شناسید که احساس می‌کنید جای آن در لیست 10 موردی ما خالیست، لطفا آن را در بخش نظرات همین مقاله نام ببرید و با ما و دیگر همراهان نت نظر به اشتراک بگذارید.

نویسنده: امین رضائیان

امین هستم. در مورد تکنولوژی (به ویژه موبایل و تبلت) می‌نویسم. خوشحال می‌شم نظرتون رو در مورد نوشته‌هام بدونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *