جانی دپ
in

بی نظیربی نظیر بامزهبامزه

زندگی نامه جانی دپ

zendegi nameye jani dep

در این مطلب هیجان انگیز با یکی از جذاب ترین مردهای جهان یعنی «جانی دپ» هنرپیشه و خواننده مشهور هالیوودی بیشتر آشنا می‌شویم.  زندگینامه جانی دپ پر از فراز و نشیب است و داستانهای جالبی دارد. بی شک زندگینامه جانی دپ جذاب و جالب است. مـا جانی دپ را بیشتر با فیلم هایی همچون : دزدان دریایی کارائیب و همچنین کارخانه شکلات سازی به خاطر میاوریم، البته او فیلمهای دیدنی و پر فروش بسیاری دارد کـه می‌توانیم به: ادوارد دست قیچی و نیز دشمنان ملت اشاره کنیم. در ادامه مطلب از نمای نزدیک با او، زندگی شخصی و عادات خاص اش آشنا میشویم. در این مطلب قصد داریم تا مروری بر زندگی او داشته باشیم، شما چقدر در مورد زندگینامه_جانی_دپ اطلاع دارید؟

جانی دپ

بیوگرافی مرد جذاب سینمای هالیوود «جانی دپ»

جانی دپ با نام کامل جان کریستوفر دپ دوم در نهم ژوئن سال ۱۹۶۳در اوونسبرو واقع در کنتاکی چشم به جهان گشود. در آن زمان پدر جانی سنیور جان، مهندس شهرسازی و مادرش بتی، پیشخدمت بود. جانی در کودکی رابطه‌ی چندان مناسبی با پدرش نداشت و رابطه‌‌اش با مادرش چندان بد نبود ولی پدربزرگش را به هر کس دیگری ترجیح می‌داد، بـه طوری‌که بیشتر زمانش را درکنار او سپری کرده و خاطرات لذت بخش بسیاری را از این دوران در ذهنش به یادگار دارد.

جانی دپ : بچه‌ی عجیب غریبی بودم، دوست داشتم شبیه بروس لی شوم یا مثل دنیل بون «مرزگستر و قهرمان مردمی اهل ایالات امریکا». همیشه می خواستم عضو یک تیم ضربت باشم. ۷ سال بیشتر نداشتم کـه پدربزرگم را از دست دادم.

جانی دپ

بعد از آن بود کـه تغییر و تحول منزل‌های متعدد خانواده‌اش هم شروع شد و همین عامل بهانه‌ای شد برای وخامت شرایط روحی جانی. خانواده‌ی او در طی کمتر از یک دهه، ۲۰ بار خانه عوض کردند تا این کـه در نهایت فلوریدا را برای سکونت همیشگی خود انتخاب کردند. جانی دراین بازه زمانی، دائماْ دست بخود آزاری می‌زد، بـه طوریکه در حال حاضر جای ۷ زخم در بدنش باقیمانده کـه همگی متعلق بـه این دوران می باشد.

جانی دپ

نمای نزدیک با جانی دپ مرد خاص سینمای هالیوود

جانی دپ در دهه ۹۰ و سال‌های بعد از آن اسم و رسم خود را حسابی بر سرزبان‌ها انداخت و به سرعت مشهور شد، در آن زمان جانی دپ در هر فیلم و سریالی کـه نقش آفرینی می کرد، فروش چشمگیری را برای آن فیلم ‌بـه‌ دنبال داشت. داستان موفقیت‌های جانی دپ ادامه پیدا کرد و با حضورش در نقش کاپیتان جک اسپارو در مجموعه‌ فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب شاهد افزایش محبوبیت او در سطح جهانی بودیم.

انصافاً هم باید گفت جانی دپ هنرمند فوق العاده ایست و استاد بازی در نقش‌های متفاوت و عجیب. برای اثبات این گفته کافی اسـت نگاهی بـه کارنامه کاری جانی دپ داشته باشید و بازی او در نقش ادوارد دست‌قیچی را با چارلی و کارخانه شکلات‌سازی مقایسه کنید، این هنرنمایی‌ و نقش آفرینی ها موجب شد فیلم‌های جانی دپ در مجموع فروشی حدود ۱۰ میلیارد دلار را در گیشه‌ تجربه کنند، که رقمی خارق العاده است.

جانی دپ

جانی دپ سال‌های زیادی با ونسا پارای، هنرپیشه مشهور فرانسوی در ارتباط بود تا این کـه در فیلم خاطرات روزانه رام، «the Rum diary»، با امبر هرد زیبارو همبازی شد و از آن لحظه بـه‌ بعد دیگر نتوانست از امبر چشم ببندد تا این کـه سرانجام در سال ۲۰۱۵ با امبر ازدواج کرد.

او مراسم ازدواج یک میلیون دلاری ترتیب داد، اما این ازدواج مانند سایر رابطه‌های جانی دپ، عاقبت خوشی به همراه نداشت و امبر و جانی درگیر طلاقی شدند کـه مراحل قانونی آن‌ چیزی حدود یکسال بـه طول انجامید. سلبریتی‌های مشهور قبل از ازدواج در رابطه با میزان مبلغی از دارایی خود کـه در صورت طلاق باید با هم تقسیم کنند، با یک دیگر به توافق میرسند.

ولی خرج طلاق این زوج به همین مقدار ختم نشد و ماهی ۵۰ هزار دلار بابت گذران زندگی به امبر هرد توسط جانی تعلق گرفت.

جانی دپ

او عاشق خرید ملک و مستغلات است و یک مزرعه ۳۰ هزار دلاری برای مادرش خریده است، اما هم اکنون بخاطر اینکه سرش در حساب و کتاب نیست یک مقدار از لحاظ مالی به خطر افتاده است اما همان طور که میدانید هالیوود پر از این بالا و پایین هاست و ممکن است جانی با نقش آفرینی در چند فیلم پر فروش هالیوودی بازهم به ثروت بزرگی دست پیدا کند.

در نت نظر بخوان: جذاب ترین مردان دنیا – لیست ۲۰ تایی

در نت نظر بخوان: بهترین کارگردان های دنیا – لیست ۱۰ تایی

نویسنده: احسان رباط جزی

سلام احسان رباط جزی هستم دانشجوی رشته مهندسی صنایع و علاقه مند به حوزه نویسندگی سایت، اونم به خاطر اینکه بتونم تجربیات و دانش خودم رو با بقیه هم به اشتراک بگذارم و همینطور آدم پر انرژی و فعالی محسوب میشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ماشین های عجیب

عجیب ترین خودروهای دنیا – لیست ۱۵ تایی

انیمه توکیو غول

معرفی انیمه توکیو غول جذاب