اولین دبیرکل سازمان ملل
in

اولین دبیرکل سازمان ملل کیست؟

اولین دبیرکل سازمان ملل متحد

همه چیز درباره: اولین دبیرکل سازمان ملل کیست؟

اولین دبیرکل سازمان ملل کیست؟

برچسب ها: اولین دبیر کل سازمان ملل متحد

این مطلب در بخش “مطالب روز” نوشته شده است و به “اولین دبیرکل سازمان ملل کیست؟” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “اولین دبیرکل سازمان ملل متحد” یا “اولین دبیر کل سازمان ملل” هستی؟ پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس.

اولین دبیرکل سازمان ملل کیست؟ سازمان ملل یکی از سازمان‌های معروف جهان است و این معروفیت را مدیون بزرگان فعال در این سازمان و کارهای بزرگی است که در آن طی سالیان دراز انجام شده است. سازمان ملل یک سازمان مربوط به یک کشور خاص نیست بلکه به همه ملل تعلق دارد به همین دلیل اداره کردن آن نیز یکی از دشوارترین کارهای سیاسی دنیاست. دبیرکل سازمان ملل متحد سرپرست دبیرخانه سازمان ملل متحد است و در رأس این سازمان قرار دارد. در واقع می شود گفت که این شخص رهبر سازمان ملل و سخنگوی آن نیز می باشد. دبیرکل بنا به توصیه شورای امنیت از طرف مجمع عمومی برای پنج سال تعیین می‌شود. در این مطلب به لیست دبیران کل سازمان ملل و اولین دبیر کل آن می پردازیم.


این سوال با کد ( ID=2436 ) از آی پی 62.143.21.202 در ۲۰/۱۱/۱۳۹۷ ثبت شده است.

نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی.

آیا این مطلبو دوست داشتی؟ نظرتو راجب “اولین دبیر کل سازمان ملل کیست؟” و یا هر سوالی درباره “اولین دبیر کل سازمان ملل متحد” و “اولین دبیر کل سازمان ملل” در قسمت دیدگاه ها بنویس.

در نت نظر بخوان: اولین فیلم ایرانی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر