درامدزایی در منزل
in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح ضعیفضعیف بامزهبامزه

روشهای کسب درآمد در خانه – لیست 20 تایی

raveshhaye kasbe daramad dar khane – liste 20 tayi

کسب درامد در خانه یکی از روشهای درآمدزایی شاغلین محسوب میشود، ایده کسب و کار خانگی و در عین حال کسب درامد در خانه برای خیلی ها هیجان انگیز و جذاب است، زیرا وقتی دردسر استخدام کارمند، ساعات ورود و خروج و حتی صبح زود بیدار و آماده شدن برای رفتن به سر کار وجود دارد، خیلی ها دنبال کارهای خانگی میگردند که البته درآمد خوبی هم داشته باشد. اما واقعا فکر کردید کسب_درامد_در_خانه به همین سادگی هاست؟ خب باید بگم درست فکر کردید، واقعا سادست اما باید کاملا بلد باشید چه کار کنید، چطور انجامش دهید و چه کارهایی را در چه زمانی انجام دهید.

درامدزایی در منزل

روشهای کسب درامد در خانه

طراحی لباس

طراحی لباس یک هنر محسوب میشود که در صنعت مد و پوشاک از سودآوری بسیار بالایی برخوردار است، بسیاری از افرادی که در این صنعت کار می کنند درآمد کمی دارند اما تعداد کمی وجود دارد که به برند تبدیل شده اند و درآمد آنها از پزشکان متخصص قلب نیز بسیار بیشتر است. اگر به این حرفه علاقه دارید باید بسیار تلاش کنید هم در زمینه تخصص خود و هم در زمینه برندینگ.

تولید ترشیجات خانگی

بازار ترشیجات خانگی روز به روز به سمت افزایش تقاضاست، مردم با ترشیجات خانگی خو گرفته اند و کم کم این محصول جای خود را در بازار پیدا کرده است شما می توانید با تولید این محصول و قرار دادن آن در بسته بندی های متفاوت و جذاب، کار آفرینی در خانه را شروع کنید.

 تایپ در منزل

بسیاری از سایت ها وجود دارند که با عضویت در آن میتوانید پروژه بگیرید یا به اصطلاح دور کاری انجام دهید.  روش کار به این صورت است که در این سایت ها ثبت نام می کنید و می توانید پروژه های مربوط به بخش تایپ را ببینید، هر تایپیستی قیمت خود را برای انجام آن پروژه میدهد و کارفرما از بین تایپیست ها یکی را انتخاب میکند و تایپیست انتخاب شده باید در بازه زمانی مشخص شده پروژه را به اتمام برساند و آن را تحویل متقاضی دهد.

ترجمه متون انگلیسی

شما می توانید با کافی نت ها یا مشاغل مرتبط قرارداد ببندید و آنها برای شما پروژه بگیرند و همچنین می توانید به صورت درصدی کار کنید، روش دوم این است که خودتان سایتی طراحی کنید و از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی فایل ها را دریافت و ترجمه کنید.

ساخت باکس هدیه یکی از راههای کسب درامد در خانه

به سادگی می توانید باکس های هدیه تولید کنید، البته گفتنی است که کمی خلاقیت و سلیقه هم احتیاج است. بازار فروش این محصولات فروشگاه های کادویی، سوپر مارکت های بزرگ و گل فروشی ها هستند .

درامدزایی در منزل

ادمین تلگرام

تجارت و بیزنسی که در کانال های تلگرام وجود دارد بسیار جذاب و خیره کننده می باشد. یک کانال تلگرام با یک میلیون ممبر (عضو) فقط از طریق تبلیغات چیزی بالغ بر ماهی بیش از 10 میلیون تومان درآمد دارد.در تلگرام بیشترین استقبال مردم از کانال های طنز است و بعد از آن کانال های آموزشی و هیچ سرمایه ایی هم برای ایجاد کانال تلگرام نیاز نمیباشد.

ادمین اینستاگرام و کسب درامد در خانه

کار آفرینی در منزل از طریق اینستاگرام نیز همانند تلگرام پول زیادی را در پی خواهد داشت. پیجهایی وجود دارند که برای انتشار هر مطلب 2 میلیون تومان پول دریافت می کنند.

پشتیبانی سایت

بسیاری از سایت ها و شرکت ها برای کم کردن هزینه های جاری خود، نفری را در خانه استخدام می کنند که از سایتشان پشتیبانی کند، میتواند این پشتیبانی فنی باشد و هم جهت تولید محتوا. دستمزد این نوع فعالیتها بر اساس مهارت شما و توافق طرفین تعیین میشود.

خوشنویسی

از آثار زیبایی که در منزل خلق می‌شود میتوان به تابلوها و نوشته‌های خوشنویسی اشاره کرد که خواهان زیادی نیز دارد. هنر خوشنویسی از دیرباز مورد توجه مردم هنردوست بوده است. با تلاش لازم میتوان این هنر را فرا گرفت و آثار هنری زیبایی را با خطوط خوشنویسی خلق کرد.

طراحی کاتالوگ

شما میتوانید از دانش و تخصص خود در حوزه فتوشاپ استفاده کرده و از طریق طراحی کاتالوگ به کسب درامد در خانه و حتی کارآفرینی بپردازید.

 

درامدزایی در منزل

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت نمونه ایی از کارآفرینی در خانه است که به تخصص احتیاج دارد، برای راه اندازی این کسب و کار باید در زمینه فتوشاپ تخصص داشته باشید. با جست و جو  و گرفتن ایده از طرح های شیک موجود در اینترنت می توانید به کسب درامد در خانه بپردازید.

پرورش قارچ در خانه

این روزها پرورش قارچ خانگی بسیار تبلیغ و توصیه می شود، ولی آیا این کار برای علاقه‌مندان پرورش قارچ از لحاظ اقتصادی می‌صرفد؟ جواب مثبت است. در منزل و بدون توجه به آب و هوا و رطوبت میتوان قارچ پرورش داد. پس اگر شما هم در خانه خود جای مناسبی برای کشت قارچ دارید بهتر است از همین حالا برای افزایش درآمد خود اقدام کنید.

 پخت شیرینی و دسر در منزل

پخت شیرینی و دسر در خانه به دلیل اینکه با سلامت مردم سروکار دارد نیازمند مجوز است، اما بسیاری از کارآفرینان این مورد را رعایت نمی کنند. کارهای اینچنینی رو همچنین میتوان به صورت آنلاین یا از طریق شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و تلگرام نیز انجام داد.

ساخت زیور آلات در خانه

یکی از روش های کسب درامد در خانه ساخت زیور آلات در خانه است که اکثرا خانم ها به آن علاقه دارند مخصوصا خانم های جوان این رشته از کارآفرینی در خانه  نیازمند سلیقه، صبر و پشتکار است که با روحیات بانوان بیشتر سازگار است ولی آقایان نیز میتوانند در این زمینه به موفقیت و کسب درامد در خانه دست پیدا کنند.

پرورش پرندگان زینتی

پرورش پرندگان زینتی در خانه نیز ایده خوبی برای علاقه مندان به طیور است، از این رو با پرورش انواع پرندگان در منزل می توان درآمد 3 الی 4 میلیون تومانی در ماه کسب کرد. طوطی خاکستری آفریقایی، طوطی ماکائو، طوطی کاکاتو یا کاکادو، مرغ مینا، طوطی ملنگو (پاراکیت هندی ) و … از پرندگانی هستند که میتوان آنها رو پرورش داد و درآمدزایی کرد.

درامدزایی در منزل

پرستاری از سالمندان

با توجه به زندگی امروزی و دغدغه ها، بسیاری از خانواده ها را مشاهده می کنیم که برای نگهداری از سالمندانشان با مشکل روبه رو هستند. شما میتوانید در این زمینه پرستار استخدام کنید. پرستاری از سالمندان نوعی کسب درامد در خانه به حساب می آید.

پرستاری از کودکان در منزل

بسیاری از خانواده ها به دلایل متفاوت علاقه دارند برای کودکان خود در منزل پرستار بگیرند. شما می توانید با انتشار آگهی پرستاری از کودکان در خانه این کار را شروع کنید. درآمد پرستاری از کودکان و سالمندان به صورت توافقی بین شما و کارفرما میباشد.

گل سازی در منزل

گل سازی در خانه نیز یکی از انواع کار در منزل است که خانم ها طرفدار پر و پا قرص آن هستند .کارگاه های آموزش گلسازی در کشورهای مختلف دنیا برگزار میشود که با شرکت در این کلاس ها میتوان به سادگی این گلهای زیبا را ساخت و در قسمت های مختلف خانه و محل کار قرار داد و از زیبایی بی نظیر آن لذت برد.

 ساخت دکمه در منزل

ایده ساخت و تولید دکمه در خانه یک ایده با بازدهی فوق العاده بالا است. هزینه تمام شده به ازای هر صد هزار تومان حداقل 500 هزار تومان سود دارد. می توانید محصولات خود را در شرکت های تولیدی لباس و … بفروشید.

نگهداری از حیوانات خانگی و کسب درامد در خانه

سرویس دادن برای نگهداری موقت حیوانات از خدماتی است که شما می توانید تحت عنوان یک کسب و کار خانگی با سرمایه کم استارت بزنید و کسب درامد در خانه داشته باشید. اما مهمترین مطلب این است که شما اعتبار انجام این کار را داشته باشید، یعنی قبلا تجربه نگهداری حیوانات خانگی را داشته اید و یا در مراکز درمانی و بیمارستانها و یا کلینک های دامپزشکی سابقه کار داشته باشید، مبتنی بر این که با حیوانات خانگی آشنایی لازم رو دارید.

در نت نظر بخوان : آموزش کسب درآمد از طریق فروش فایل در فایل سل

در نت نظر بخوان : بهترین روش های درآمد ارزی

در نت نظر بخوان : معرفی ۱۰ شغل پردرآمد در ایران

نویسنده: احسان رباط جزی

سلام احسان رباط جزی هستم دانشجوی رشته مهندسی صنایع و علاقه مند به حوزه نویسندگی سایت، اونم به خاطر اینکه بتونم تجربیات و دانش خودم رو با بقیه هم به اشتراک بگذارم و همینطور آدم پر انرژی و فعالی محسوب میشم.

4 دیدگاه

نظر بده
  1. با عرض سلام
    این مطلب واقعا جالب و خواندنی است و به نکات بسیار مفیدی اشاره شده است.
    با تشکر فراوان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *