in

بی نظیربی نظیر ضعیفضعیف بامزهبامزه

بهترین خاویار از کدام ماهی است؟

behtarin caviar az kodam mahi ast

بهترین خاویار از کدام ماهی است؟ حتما میدونی که این روزها خاویار ایران یکی از گرانترین غذاهای دنیا و البته یکی از خوشمزه ترین و انرژی زا ترین غذاها در دنیا شناخته شده! اما شاید برات جالب باشه که بهترین خاویار از کدام ماهی است و انواع ماهی های خاویاری چند تا هستن. پس بهتره این مطلب خوشمزه و جذاب رو دنبال کنی تا برات خاویاری به زیبایی و گرانی الماس رو معرفی کنم و بهت بگم که بهترین خاویار از کدام ماهی است….

3 دیدگاه

نظر بده
  1. خاویار برای آدمهای فقیربیچاره حرام مکروه نجست،کثیف ولی برای پولدارهاوعربهاهلال.

  2. بهترین خاویار بلوگا ایرانی که امتحان کردم برای شرکت نگین آستارا بوده هم از نظر کیفیت عالی هستند هم از نظر قیمت.
    neginastara.com

  3. ای باباکجای کاریداززمانی که برپیداشدن فلس درزیردم ماهی اوزون برون توسط کارشناسان شیلات فتوای حلالیت برای این ماهی صادرشدانگارهمه قسمتهای این ماهی برامردم کشورماحرام شدجزدست ازمابهتران که به ان میرسه وملت اکثریت خواب ان رامیبینندوای خدای من چه دورانی بااین ماهی وخاویارش داشتیم بانون بربری داغ ومغزگردوهمه چیزراازماگرفتندوفقطبفکرسودومنافع یکسری بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.