in ,

خرید فرش کاشان – فرش ۱۲۰۰ شانه

خرید فرش کاشان – فرش 1200 شانه

نمایشاه تهران فرش کوروش
نمایشاه تهران فرش کوروش

خرید فرش یکی از دشوارترین کارهاست چرا که نیاز به زمان زیادی برای فکر کردن دارد. برای کسانی که در تهران زندگی می‌کنند قطعا خرید فرش پرهزینه تر هم خواهد بود چرا که هزینه حمل و نقل فرش از کارخانه های تولید فرش تا تهران بر قیمت فرش می‌افزاید. اگر خرید فرش کاشان مد نظر شماست باید گفت که کارخانه فرش کاشان خرید فرش کاشان را برای مشتریان و خریداران ساده کرده است.

چرا خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان ارزان است؟

امکان رفتن به کارخانه فرش کاشان برای خرید فرش کاشان برای همه مقدور نیست و یا پرهزینه است. کارخانه فرش ستاره کوروش برای مشتریان امکان خرید فرش کاشان را بصورت مستقیم در فروشگاه تهران ولی با قیمت درب کارخانه فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند فرش مورد نظر خود را بدون پرداخت هزینه اضافی در تهران ببیند و بخرند ولی هزینه اضافه تری پرداخت نکنند.

خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه

فروشگاه فرش کوروش

در مجموعه فروشکاه فرش کوروش همه محصولا تولید شده در کارخانه فرش موجود است. این گستردگی محصولات قدرت انتخاب بسیار بالایی به خریداران و فروشندگاه فرش کاشان می دهد تا بتوانند بیشترین تنوع را در انتخاب های خود تجربه کنند. اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه فرش کوروش را می توانید از طریق وبسایت کارخانه فرش کاشان بدست آورید.

گروه تولیدان کارخانه فرش کوروش

فرش ۵۰۰ شانه

گروه فرش های ۵۰۰ شانه فرش کاشان که با دستگاه وندویل بلژیک بافته شده اند ارزان تر هستند.

از این گروه تولیدان برای کمک به نیازمندان ، کمک رسانی به سیل و زلزله زدگان و نیز هدیه و کمک برای جهیزیه بی سرپرستان استقبال زیادی شده است.

نمایشاه تهران فرش کوروش
نمایشگاه تهران فرش کوروش

فرش ۷۰۰ شانه

از گروه تولیدان رایج فرش کوروش فرش ۷۰۰ شانه است . فرش ۷۰۰ شانه با توجه به ضخامت بالا از کیفیت بالاتری هم برخودار است. فرش ۷۰۰ شانه با دو مدل کیفیت موجود است. این گروه در میان مشتریانی که فرش با ضخامت بالاتری می خواهند محبوب است

فرش ۷۰۰ شانه بافت hcpx2 : این فرش ریزبافت است و کیفیت بالایی دارد (با نخ ۱۰۰% اکرولیک)

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی: این مدل فرش از مدل پیشین کیفیت کمتری دارد چرا که با دستگاه ۵۰۰ شانه ای که هزینه ای تقویت شده است ساخته می شود

فرش ۱۰۰۰ شانه

فرش ۱۰۰۰ شانه از لحاظ کیفیت در رده بالا A  قرار دارد. فرش ۱۰۰۰ شانه با داشتن ضخامت بالایی مشابه فرش ۷۰۰ شانه و نیز ریزبافتی بالایی مشابه فرش ۱۲۰۰ شانه بسیار محبوب است به خصوص در میان افرادی که دو فاکتور مهم برای انتخاب فرش دارند. ریزنق

بیشتر فروش این محصولات برای مشتریانی هست که ضخامت و ریز نقشی هر دو در کنار هم خیلی شرط مهمی برای انتخاب هست

فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه  بی شک فرشی بسیار زیباست چرا که ریزبافت ترین فرش ماشینی ایران است. فرش ۱۲۰۰ شانه اغلب با نخ ترک و آلمانی بافت میشود و با تراکم ۳۶۰۰ دارای بیشترین تراکم در فرش است.

فرش ۱۲۰۰ شانه بسیار مناسب است برای افردای ظاهر زیبای فرش که برآمده از ریزبافتی فرش است مهمترین معیار انتخاب هست

کارخانه فرش کاشان
کارخانه فرش کاشان

نشانی: تهران، تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی، بین چهار راه ۱۳۵ و ۱۳۷ (بالاتر از خیابان شفیعی مکرم )، پلاک ۷۸
تلفن نمایشگاه تهران ۷۷۳۲۰۰۳۱
همراه: ۰۹۱۲۵۸۶۰۲۳۵
وبسایت: www.bfarsh.com
کانال تلگرام: bfarsh
اینستاگرام: bfarsh

فروشگاه فرش کوروش با به کارگیری علم و تجربه در کنار تکنولوژی روز دنیا توانسته است جایگاه بالاتری از سایر فروشگاه های فرش کاشان بدست آورد. فرش کوروش با کمک کارکنان توانا سعی در ارائه بهترین تجربه ممکن به مشتریان خرید فرش دارد و با سرعت عمل و کیفیت بالا در حال پیشرفت روزافزون در این راه است.

نویسنده: سیامک

سیامک هستم. عشق غذا :) عشق پیتزا, لازانیا و شیشلیک سخت دنبال کشف بهترین رستوران ها و کافه ها می گردم تا بتونم بهترین ها رو در تهران پیدا کنم و معرفی کنم. داستان های خوبتو به من بگو تا بتونم برای بلاگ ازشون استفاده کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین فیلم های سینمای اروپا

بهترین فیلم‌ های سینمای اروپا – لیست ۲۰ تایی

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران