in

رابطه بهتر زناشویی با 10 تمرین ورزشی

rabete behtar zanashoui ba 10 tamrin varzeshi

رابطه بهتر زناشویی با چه ورزش هایی امکان پذیر است؟ آیا انجام این ورزش ها تاثیری در میل جنسی زوجین دارد؟ پاسخ به این قیبل سوالات رو میتونی در این مطلب پیدا کنی. ورزش یکی از عوامل موثر برای داشتن رابطه بهتر زناشویی است. اما چه ورزش هایی؟ در ادامه این مطلب متوجه خواهی شد که چه ورزش هایی میتونه در داشتن رابطه بهتر زناشویی کمک کنه.

رابطه بهتر زناشویی با انجام تمرین های ورزشی

1- ورزش یوگا برای داشتن رابطه بهتر زناشویی

یوگا برای داشتن رابطه بهتر زناشویی
اگه میخوای در زندگی مشترک با همسرت روابط زناشویی موفقی داشته باشی، ورزش یوگا میتونه به انعطاف پذیری بدنت کمک کنه و منجر به رابطه جنسی بهتر بشه و البته بعضی از متخصصان معتقدن که تمرینات یوگا، استقامت بدن رو هنگام نزدیکی با افزایش میزان انرژی، بهبود میبخشه.

2- حرکت هینج (Hinge) برای داشتن رابطه جنسی بهتر

حرکت هینج (Hinge) برای رابطه جنسی بهتر

اگر میخوای  که دست ها و پاهات به سرعت خسته نشه، حرکت ورزشی ” هینج ” میتونه برات مفید باشه! برای این حرکت لازمه که تقریبا با زاویه 45 درجه به عقب متمایل بشی و بعد از چند ثانیه به حالت صاف و مستقیم برگردی و این حرکت رو چند بار تکرار کنی. این حرکت با وجود اینکه ظریف به نظر میرسه اما باعث میشه که بدنت قوی بشه و زود خسته نشی.

3- ورزش های کگل (kegel) برای بهبود رابطه جنسی

ورزش های کگل (kegel) برای بهبود رابطه جنسی

ورزش های کگل نقش مهمی را در تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم، راست روده، مقعد و کف لگن دارن. همچنین این تمرین ها جلوی بی اختیاری ادرار رو هم می گیرن! میشه گفت برای داشتن رابطه بهتر زناشویی بهتره که از این ورزش استفاده کنی چون میل جنسی رو تقویت میکنه و جلوی انزال زودرس رو هم میگیره.

4- ورزش شنا برای رابطه زناشویی موفق

ورزش شنا برای رابطه زناشویی موفق

ورزش شنا میتونه استقامت فرد را بالا ببره و با افزایش نعطاف پذیری و قدرت باعث کاهش استرس هم میشه. با انجام اینم ورزش مرفح میتونی از شر اضافه وزن هم خلاص بشی. چون چاقی هم یکی از عوامل کاهش دهنده قدرت جنسی است!

5- حرکت قورباغه کمک کننده برای رابطه جنسی بهتر

حرکت قورباغه کمک کننده برای رابطه جنسی بهتر

این حرکت بهت کمک کنه که در هنگام رابطه جنسی، منعطف تر باشی. حرکت قورباغه، موجب نرم شدن قسمت ران ها و همچنین لگن میشه. در ضمن اضطراب و استرس رو هم کاهش میده و در کل برای رابطه بهتر زناشویی مفید است.

6- نقش مهم ورزش شکم و پایداری بدن در رابطه زناشویی

نقش مهم ورزش شکم و پایداری بدن در رابطه زناشویی

داشتن انعطاف پذیری و استقامت بدنی باعث رابطه جنسی بهتر میشه. انجام این ورزش میتونه نقش بسزایی در تقویت بدن داشته باشه. میتونی با بالا آوردن بالاتنه و قفسه‌ سینه و نزدیک کردن اون به ناحیه لگن (تمرین کرانچ کلاسیک) این حرکت رو انجام بدی یا با بالا آوردن پاها و لگن به سمت قفسه سینه این کار رو انجام بدی (کرانچ معکوس)، یا هر دوی این کارها رو همزمان اجرا کنی(کرانچ دوبل).

7- ورزش  زوجین در کنار هم عامل مهم در رابطه زناشویی

ورزش  زوجین در کنار هم عامل مهم در رابطه زناشویی

جالبه بدونی که طی تحقیقات انجام شده، زن و شوهرهایی که با هم و در کنار هم ورزش میکنن از روابط بهتری برخوردارن. چون صمیمیت ایجاد شده در حین ورزش باعث میشه که برای یکدیگر جذاب تر به نظر برسن و میل جنسی افزایش پیدا کنه!

8- حرکت ورزشی پلانک (Palnk) و رابطه جنسی برتر

حرکت ورزشی پلانک (Palnk) و رابطه جنسی برتر

پلانک یکی از بهترین تمرینات ورزشی است که برای تقویت عمیق ترین لایه های ماهیچه های شکم و آب کردن چربی های اضافه استفاده میشه. انجام این حرکت به داشتن بدن قوی و رابطه موفق کمک میکنه.

9- حرکت شش گربه / گاو و تاثیر گذاری اش در بهبود رابطه جنسی

حرکت شش گربه / گاو و تاثیر گذاری اش در بهبود رابطه جنسی

این کشش ورزشی آرامش بخش میتونه اضطراب رو از بدن دور کنه و در عین حال هم میتونه عضلات گردن و کمر رو تقویت کنه. بهتر این حرکت رو چندین بار تکرار کنی. همچنین این حرکت باعث بهبود ریتم تنفس و تمرکز هم میشه.

10- بلند کردن لگن (Pelvic Thrust) برای موفقیت در رابطه زناشویی

بلند کردن لگن (Pelvic Thrust) برای موفقیت در رابطه زناشویی

انجام این تمرین ورزشی میتونه برای ایجاد استقامت و انعطاف پذیری روی عضلات باسن تاثیر بذاره. همچنین کشش لگن باعث میشه که باسن خوش فرمی داشته باشی و رابطه جنسی موفقی رو هم تجربه کنی.

امیدوارم حرکات ورزشی اشاره شده بتونه در داشتن رابطه بهتر زناشویی موثر باشه. اگه تمرینات مفید دیگه ای هم در زمینه بهبود رابطه جنسی داری حتما برامون معرفی کن تا به این لیست اضافه کنیم.

در نت نظر بخون: تست همسریابی – با کی ازدواج کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: نت نظر