بهترین دفتر وکالت تهران
in

بهترین دفتر وکالت تهران – لیست ۱۰ تایی

معرفی دفاتر وکالت معتبر و معروف در تهران

بهترین دفتر وکالت تهران رو میشناسی؟ اگه به دنبال راه حلی برای مشکلات حقوقی و خانوادگی هستی و میخوای هر چه زودتر از این گرفتاری خلاص بشی، لازمه که با یه وکیل خبره و کاربلد مشورت کنی تا پرونده ات به نتیجه برسه. در شهر بزرگ تهران یه سری دفاتر و موسسه های حقوقی هستن که در زمینه های مختلف به صورت حرفه ای کار وکالت رو انجام میدن. اما اینکه تشخیص بدی بهترین دفتر وکالت تهران کجاست؟ لازمه که اطلاعات کافی رو در این زمینه داشته باشی. برای همین در این مطلب سعی کردیم لیست محدودی از معروف ترین و بهترین دفتر وکالت تهران رو معرفی کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشی. بهتره این مطلب مهم رو از دست ندی!

بهترین دفتر وکالت تهران و معرفی معروف ترین دفاتر حقوقی در تهران

۱- گروه وکلای تهران از مراکز حقوقی معتبر

گروه وکلای تهران از مراکز حقوقی معتبر

گروه وکلای تهران یکی از برترین مراکز حقوقی برای حل و فصل کردن مشکلات خانوادگی و پرونده های قضایی است. در این دفتر گروهی از وکلای برجسته و معروف به بررسی پرونده ها مشغول به فعالیت هستند. از جمله خدمات این گروه میشه به: مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی، بررسی دعاوی و پرونده های قضایی و…اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، بعد از خیابان حیدرخانی، پلاک ۵۷۸، طبقه دوم
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۲۲۱۹۴۱

۲- دفتر حقوقی حمیرا پارسا بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر حقوقی حمیرا پارسا بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین دفتر وکالت تهران شناخته شده است. خانم وکیل پرونده های زیادی رو تونسته با موفقیت به سرانجام برسونه! از جمله فعالیت های خانم حمیرا پارسا میشه به:  قبول کلیه دعاوی حقوقی از قبیل کلیه دعاوی ملکی، توقیف اموال و سایر دعاوی و امور حقوقی، دعاوی خانوادگی از قبیل طلاق، مهریه، دعاوی کیفری از قبیل سرقت، خیانت در امانت، وصول مطالبات و …. اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، یوسف آباد، اسدابادی، نبش خیابان فتحی شقاقی، پلاک ۲۲، برج هنر، طبقه چهارم، واحد ۱۴
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۵۵۴۵۸۰ -۰۹۱۲۳۶۶۶۹۲۸

 ۳- دفتر حقوقی امین گلریز در عدل آفرینان آرمان

دفتر حقوقی امین گلریز در عدل آفرینان آرمان

دکتر امین گلریز فارغ التحصیل رتبه یک دکتری، دارای سابقه قضایی، نویسنده کاملترین شرح قانون مجازات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور و همچنین وکیل پایه یک دادگستری است که در گروه وکلای عدل آفرینان آرمان مشغول به فعالیت است. تمام وکلای این گروه از سواد و تجربه بالایی برخوردارند و کارنامه های درخشانی در این زمینه کسب کرده اند.

 • آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه ۹، واحد۴
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۴۸۱۹ – ۰۲۱۲۶۷۰۲۵۱۸

۴- سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل معتبر در تهران

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل معتبر در تهران

دکتر علیزاده یکی از مشهورترین وکلای شهر تهران است که پرونده های مهمی رو بر عهده داشته و تونسته در حرفه خودش خوش بدرخشه! دفتر حقوقی علیزاده رو میتونی به عنوان یکی از دفاتر معتبر حقوقی برای انجام مشکلات حقوقی انتخاب کنی و نتیجه موفقیت آمیزی هم دریافت کنی!

 •  آدرس: تهران، اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک ۱۳۱
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۴۰۸۵۸۴

۵- وکلای حامیان عدالت با بهترین کادر وکالت در تهران

وکلای حامیان عدالت بهترین دفتر وکالت تهران

گروه وکلاى حامیان عدالت به صورت تیمی و تخصصی به بررسی پرونده های حقوقی و قضایی میپردازند. این گروه برجسته با حضور فرود امیری و اسد علی امرایی تونسته به موفقیت های چشمگیری برسه. این دفتر حقوقی در زمینه های مختلفی مثل: مشاور حقوقی در دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده، انجام وکالت در مراجع قضایی و اداری، انجام امور وکالت از طرف افراد در مراجع داخلی و… مشغول به فعالیت است.

 • آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، جنب داروخانه دکتر حاجی میرزایی، نبش کوچه دربندی ۲، پلاک۴۹۱، طبقه ۲
 • تلفن: ۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰-۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۱

۶- دفتر سپهر نظری معروف ترین و بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر سپهر نظری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

دکتر سپهر نظری بهترین وکیل تهران و یکی از موفق ترین و سرشناس ترین وکلای تهران است که تا کنون تونسته صدها پرونده موفق رو بر عهده بگیره. دفتر دکتر نظری با بررسی دقیق پرونده های حقوقی و قضایی میتونه به طور حرفه ای مشکلات و گرفتاری های مراجعه کنندگانش رو حل کنه. میتونی از نظرات آقای وکیل به عنوان برترین وکیل پایه یک دادگستری برای مشاوره حقوقی بهره مند بشی.

 • آدرس: تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، پلاک ۲
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۶۱۳۶۵۴

۷- گروه وکلای آپادانا از مراکز معتبر در زمینه وکالت

گروه وکلای آپادانا از مراکز معتبر در زمینه وکالت

گروه وکلای آپادانا با کادری برجسته و ماهر از وکلای برتر در شهر تهران مشغول به فعالیت است. همچنین این موسسه حقوقی تونسته در زمینه های مختلف حقوقی، خانوادگی و حل و فصل پرونده های قضایی موفق عمل کنه. این دفتر متشکل از بهترین و با تجربه ترین وکلا در سطح شهر تهران است.

 • آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، ساختمان گلستان، طبقه ۳ واحد شرقی، واحد ۱۱۲
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۵۴

۸- دفتر وکالت دادگران حامی بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر وکالت دادگران حامی بهترین موسسه حقوقی

موسسه حقوقی دادگران حامی رو میشه به عنوان بهترین دفتر وکالت تهران معرفی کرد که از سال ۱۳۸۴ با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران تاسیس شده و تا به امروز هم تونسته اعتماد مراجعین و موکلینش رو جلب کنه. پرونده های زیادی در این موسسه حقوقی به نتیجه رسیده و همچنان به فعالیت حرفه ای خودش ادامه میدهد.

 • آدرس: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت، واحد ۵
 • تلفن: ۸۸۰۱۹۲۴۴ ۰۲۱-۰۲۱۸۸۰۱۹۲۴۳

۹- موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد یکی از دفاتر برتر در زمینه حل مشکلات حقوقی و قضایی است که در زمینه های متنوعی فعالیت میکنه. این دفتر با کادری مجرب از بهترین وکلا و کارشناسان خبره تونسته رضایت کامل مراجعین رو جلب کنه. اسم این دفتر هم در لیست بهترین دفتر وکالت تهران قرار دارد.

 • آدرس: تهران، خیابان فاطمی، قبل از خیابان ولیعصر، کوی غزالی، پلاک ۱۲
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۹۲۸۵۴۵

۱۰- دفتر ره جویان عدالت بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر ره جویان عدالت بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر گروه وکلای ره جویان عدالت به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین و معتبرترین دفاتر وکالت در تهران است که با سابقه درخشانی که داره تونسته به بزرگ‌ ترین دفتر وکالت در تهران تبدیل بشه!از خدمات این مرکز میشه به: حل مسائل مربوط به طلاق، وصول چک، مشاوره حقوقی، مشاوره حضوری، حل دعاوی ملکی و خانوادگی و کیفری و… اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، نارمک، ضلع شرقی میدان هفت حوض، پلاک ۳۹، طبقه سوم
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۹۴۷۲۶۴

امیدوارم با انتخاب بهترین دفتر وکالت تهران بتونی به حل و فصل مشکلات حقوقی و خانوادگی و… بپردازی. بدون شک، انتخاب وکیل خبره و با تجربه میتونه در این راه کمک کننده باشه و مسیر رو برات راحت تر کنه. اگه نظری در مورد هر یک از دفاتر معرفی شده داری میتونی با ما در میون بگذاری.

منبع: سایت ایرانی”وکیل نوین”

مطالب مرتبط:

بهترین وکیل مهاجرت تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین فیلم‌ های رابرت دنیرو – لیست ۱۰تایی

زندگینامه سعدی

زندگینامه سعدی شاعر بزرگ ایرانی