in

بهترین دفتر وکالت تهران – لیست ۱۰ تایی

معرفی دفاتر وکالت معتبر و معروف در تهران

اگر به دنبال راه حلی برای مشکلات حقوقی و خانوادگی خود هستید و می خواهید هر چه سریع تر این مشکل را حل کنید، لازم است که با یک وکیل با تجربه مشورت کرده و از او بخواهید تا وکالت پرونده حقوقی شما را قبول کند. در شهر بزرگ تهران، دفاتر و موسسه های حقوقی زیادی وجود دارد که هر کدام در زمینه های مختلف و به صورت حرفه ای، کار وکالت را انجام می دهند. اما برای یافتن  بهترین دفتر وکالت تهران، به اطلاعاتی کافی در این زمینه نیاز دارید. در این مطلب سعی خواهیم کرد تا لیست کوتاهی از معروف ترین و بهترین دفاتر وکالت تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین دفتر وکالت و معروف ترین دفاتر حقوقی در تهران

۱ – گروه وکلای تهران، یکی از مراکز حقوقی معتبر

گروه وکلای تهران از مراکز حقوقی معتبر

گروه وکلای تهران، یکی از برترین مراکز حقوقی برای حل و فصل کردن مشکلات خانوادگی و پرونده های قضایی است. در این دفتر گروهی از وکلای برجسته و معروف، ببر روی پرونده های حقوقی موکلین خود کار می کنند. از جمله خدمات این گروه می توان به مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی، بررسی دعاوی و پرونده های قضایی و…اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، بعد از خیابان حیدرخانی، پلاک ۵۷۸، طبقه دوم
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۲۲۱۹۴۱

۲ – دفتر حقوقی حمیرا پارسا، یکی از بهترین دفاتر وکالت در تهران

دفتر حقوقی حمیرا پارسا بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر حقوقی حمیرا پارسا، وکیل پایه یک دادگستری، به عنوان بهترین دفتر وکالت تهران شناخته شده است. ایشان توانسته اند پرونده های زیادی را با موفقیت به سرانجام برسانند. فعالیت های حقوقی خانم پارسا را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • قبول کلیه دعاوی حقوقی: از قبیل دعاوی ملکی، توقیف اموال و سایر دعاوی و امور حقوقی
 • قبول دعاوی خانوادگی: همچون طلاق، مهریه و …
 • دعاوی کیفری: از قبیل سرقت، خیانت در امانت، وصول مطالبات و ….

نشانی و شماره تماس:

 • آدرس: تهران، یوسف آباد، اسدآبادی، نبش خیابان فتحی شقاقی، پلاک ۲۲، برج هنر، طبقه چهارم، واحد ۱۴
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۵۵۴۵۸۰ – ۰۹۱۲۳۶۶۶۹۲۸

 ۳ – دفتر حقوقی امین گلریز، در گروه وکلای عدل آفرینان آرمان

دفتر حقوقی امین گلریز در عدل آفرینان آرمان

دکتر امین گلریز فارغ التحصیل رتبه یک دکتری، دارای سابقه قضایی، نویسنده کاملترین شرح قانون مجازات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور و همچنین وکیل پایه یک دادگستری است که در گروه وکلای عدل آفرینان آرمان مشغول به فعالیت است. تمام وکلای این گروه از سواد و تجربه بالایی برخوردارند و کارنامه ی درخشانی در حل پرونده های حقوقی دارند.

 • آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه ۹، واحد۴
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۴۸۱۹ – ۰۲۱۲۶۷۰۲۵۱۸

۴ – سید محمود علیزاده طباطبایی

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل معتبر در تهران

دکتر علیزاده یکی از مشهورترین وکلای شهر تهران است که سابقه وکالت پرونده های مهمی را در مراجع قضایی دارد. دفتر حقوقی این وکیل با تجربه را، می توان به عنوان یکی از دفاتر معتبر حقوقی در شهر تهران معرفی کرد. برای حل مشکلات حقوقی خود به سید محمود علیزاده طباطبایی مراجعه کرده و از ایشان بخواهید تا وکیل شما در مراجع قضائی باشند.

 •  آدرس: تهران، اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک ۱۳۱
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۴۰۸۵۸۴

۵ – وکلای حامیان عدالت، بهترین کادر وکالت در تهران

وکلای حامیان عدالت بهترین دفتر وکالت تهران

گروه وکلای حامیان عدالت، به صورت تیمی و تخصصی به بررسی پرونده های حقوقی و قضایی می پردازند. این گروه برجسته با حضور افرادی چون فرود امیری و اسد علی امرایی، توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند. این دفتر حقوقی در زمینه های مختلفی مثل مشاور حقوقی در دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده، انجام وکالت در مراجع قضایی و اداری، انجام امور وکالت از طرف افراد در مراجع داخلی و… سابقه وکالت دارند.

 • آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، جنب داروخانه دکتر حاجی میرزایی، نبش کوچه دربندی ۲، پلاک ۴۹۱، طبقه ۲
 • تلفن: ۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰ – ۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۱

۶ – دفتر سپهر نظری، معروف ترین و بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر سپهر نظری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

دکتر سپهر نظری بهترین وکیل تهران است که تا کنون توانسته صدها پرونده قضائی را با موفقیت به سرانجام برساند. دکتر نظری با بررسی دقیق پرونده های حقوقی و قضایی، مشکلات و گرفتاری های مراجعه کنندگان خود را به صورت حرفه ای حل می کند. این وکیل پایه یک دادگستری در جلسات مشاوره خود با موکلین، اطلاعاتی در ارتباط با مسائل حقوقی به آنها می دهد تا به راحتی بتوانند در مراجع قضائی، از حق و حقوق خود دفاع کنند.

 • آدرس: تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، پلاک ۲
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۶۱۳۶۵۴

۷ – گروه وکلای آپادانا، یکی از مراکز معتبر در زمینه وکالت

گروه وکلای آپادانا از مراکز معتبر در زمینه وکالت

گروه وکلای آپادانا با کادری برجسته و ماهر از وکلای برتر در شهر تهران، مشغول به فعالیت است. این موسسه حقوقی در حل و فصل پرونده های قضایی بسیار موفق عمل کرده و کارنامه درخشانی در زمینه های مختلف حقوقی، خانوادگی و … دارد. این دفتر متشکل از بهترین و با تجربه ترین وکلا در سطح شهر تهران است.

 • آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، ساختمان گلستان، طبقه ۳ واحد شرقی، واحد ۱۱۲
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۵۴

۸ – دفتر وکالت دادگران حامی

دفتر وکالت دادگران حامی بهترین موسسه حقوقی

موسسه حقوقی دادگران حامی را می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین دفاتر وکالت در تهران معرفی کرد. این موسسه از سال ۱۳۸۴ و با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران تاسیس شد و تا به امروز توانسته اند در مراجع قضائی  بسیار موفق عمل کنند. کارنامه کاری این موسسه حقوقی، نشان از موفقیت آنها در به نتیجه رساندن پرونده های حقوقی دارد و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

 • آدرس: تهران، میدان گلها، بلوار گلها، عمارت هشت بهشت، واحد ۵
 • تلفن: ۸۸۰۱۹۲۴۴ ۰۲۱ – ۰۲۱۸۸۰۱۹۲۴۳

۹ – موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد، یکی از دفاتر برتر در زمینه حل مشکلات حقوقی و قضایی است. این دفتر با کادری مجرب از بهترین وکلا و کارشناسان خبره حقوقی، توانسته رضایت کامل مراجعین خود را جلب کند. نام این دفتر حقوقی نیز، در لیست بهترین دفتر وکالت تهران قرار می گیرد.

 • آدرس: تهران، خیابان فاطمی، قبل از خیابان ولیعصر، کوی غزالی، پلاک ۱۲
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۹۲۸۵۴۵

۱۰- دفتر ره جویان عدالت، بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر ره جویان عدالت بهترین دفتر وکالت تهران

دفتر گروه وکلای ره جویان عدالت به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین و معتبرترین دفاتر وکالت در تهران شناخته شده است. این دفتر با سابقه درخشان خود در حوزه مسائل قضائی، توانسته به بزرگترین دفتر وکالت در تهران تبدیل شود. امکان حل مسائل مربوط به طلاق، وصول چک، مشاوره حقوقی، مشاوره حضوری، حل دعاوی ملکی و خانوادگی و کیفری و… از جمله خدمات متنوع این مرکز حقوقی هستند.

 • آدرس: تهران، نارمک، ضلع شرقی میدان هفت حوض، پلاک ۳۹، طبقه سوم
 • تلفن: ۰۲۱۷۷۹۴۷۲۶۴

امیدوارم با انتخاب بهترین دفتر وکالت تهران، مشکلات حقوقی و خانوادگی خود را در کوتاهترین زمان ممکن حل و فصل کنید. بدون شک انتخاب وکیلی خبره و با تجربه، در این راه به شما کمک شایانی خواهد کرد. نظرات خود را درباره این دفاتر وکالت و وکیل های آنها، در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.