بهترین متخصص داخلی تهران
in

بهترین متخصص داخلی تهران – لیست 10 تایی

معرفی پزشک برتر و برترین متخصص داخلی تهران

بهترین متخصص داخلی تهران کیست؟ اگه از مشکلات و بیماری های داخلی رنج میبری و برای درمان به دنبال راه حل میگردی، لازمه که با پزشک متخصص در این زمینه آشنا باشی. متخصص داخلی به راحتی میتونه ریشه مشکلت رو پیدا کنه و برای علاجش راهی رو معرفی کنه. اما بایستی در ابتدا معروف ترین و بهترین متخصص داخلی تهران بشناسی تا بتونی انتخاب مناسبی برای مراجعه به پزشک معتبر داشته باشی. بهتره این مطلب مهم رو درباره معرفی بهترین متخصص داخلی تهران از دست ندی!

معرفی معروف ترین و بهترین متخصص داخلی تهران

1- دکتر علی اکبر شمس از متخصصین معروف در زمینه بیماری های داخلی

دکتر علی اکبر شمس از متخصصین معروف در زمینه بیماری های داخلی

دکتر علی اکبر شمس رو میشه یکی از پزشکان برتر و متخصصین حاذق در زمینه بیماری های داخلی معرفی کرد. ایشون تخصص و تجربه بالایی در درمان مشکلات مربوط به داخل بدن دارد. همچنین آقای دکتر از مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های پیشرفته در کار خودش استفاده میکند.

 • آدرس: تهران، منطقه 4، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، ک. نورمحمدی، پ. 1، ط. دوم
 • 02122849135

2- دکتر نیلوفر نیک پوری بهترین متخصص داخلی تهران

دکتر نیلوفر نیک پوری بهترین متخصص داخلی تهران

خانم دکتر نیک پوری متخصص بیماریهای داخلی، آندوسکوپی گوارش، کلیه، رماتیسم و غدد است و همچنین به عنوان عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران مشغول به فعالیت است. خانم دکتر با توجه به علم و سواد بالایی که داره به عنوان بهترین متخصص داخلی تهران شناخته میشود.
 • آدرس: تهران، میدان ولیعصر، اول خیابان کریم خان زند، ساختمان شماره 314، طبقه 8
 • تلفن: 02186035956

3- دکتر سید امیر طاهری متخصص برتر در بیماری های داخلی

دکتر سید امیر طاهری متخصص برتر در بیماری های داخلی

دکتر طاهری متخصص بیماریهای داخلی، فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی است. همچنین آقای دکتر یکی از اعضای موفق انجمن گوارش، کبد و آندوسکوپی ایران و آمریکا است که بورد تخصصی و فوق تخصصی در زمینه بیماری های داخلی دارد. از جمله موفقیت های آقای دکتر میشه به تالیف کتاب کوالیتریا و تقسیم بندیهای گوارشی اشاره کرد که کتابی پر از اطلاعات مفید و جامع برای بیماران محسوب میشه.

 • آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، واحد ۱۴
 • تلفن: 02122889786-02122889677

4- دکتر امیرعباس رشیدی یکی از پزشکان معتبر و متخصصین معروف

دکتر امیرعباس رشیدی یکی از پزشکان معتبر و متخصصین معروف

دکتر رشیدی، پزشک عمومی و دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی (برزگسال) از دانشگاه تهران است. از فعالیت های آقای دکتر میشه به: مدیریت و درمان بیماریهای غدد (تیرویید، دیابت، پوکی استخوان)، گوارش، خون ( کم خونی، غلظت خون ،…)، ریه ( آسم، برونشیت، حساسیت های تنفسی، سرفه مزمن )، کلیه ( نارسایی مزمن کلیه، فشار خون بالا)، دردهای مفصلی و سردرد های مزمن اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان اول نیروی هوایی، پلاک ٢٩٨
 • تلفن: 02177489878

5- دکتر صابر سادات امینی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد

دکتر صابر سادات امینی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد

دکتر صابر سادات امینی فوق تخصص غدد، تیروئید و رشد و متابولیسم  و همچنین بهترین متخصص داخلی تهران است. آقای دکتر با استفاده از بهترین تجهیزات و متدهای روز دنیا تونسته در زمینه کاری خودش به موفقیت برسه و مراجعه کنندگانش ازش رضایت کافی دارن.

 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، کوچه سجاد، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 68، طبقه دوم، واحد 4
 • تلفن: 02122642795

6- دکتر جواد رضا باهوش برجسته ترین و بهترین متخصص داخلی تهران

دکتر جواد رضا باهوش برجسته ترین و بهترین متخصص داخلی تهران

آقای دکتر جواد رضا باهوش، متخصص بیماریهای داخلی، غددومتابولیسم است و واقعا هم در حوزه کاری خودش دقت و هوش بالایی داره! برای درمان بیماری های داخلی میتونی به این آقای دکتر خوش برخورد و با تجربه اعتماد کنی تا برای مشکلاتت راه حل خوبی پیدا کنه.

 • آدرس: تهران، پاسداران، بین دشستان 7 و 8، پلاک 104، ساختمان سینا، طبقه 4، واحد 29 (روزهای فرد 16 الی 20)
 • آدرس: تهران، نارمک، تقاطع جانبازان و دردشت، جنب بانک سپه، اپتدای جانبازان شرقی، ساختمان پزشکان کسری، پلاک 420، (روزهای زوج 17 الی 20)
 • تلفن: 02126703044-02177975520

7- دکتر علیرضا عارف زاده یکی از متخصصین با تجربه در بیماری های داخلی

دکتر علیرضا عارف زاده یکی از متخصصین با تجربه در بیماری های داخلی

دکتر عارف زاده به عنوان متخصص بیماری های داخلی، فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم شناخته میشه که عضو انجمن دیابت آمریکا (ADA)، عضو انجمن غدد اروپا (ESE) و عضو انجمن محققان اروپا (CORDIS) است. آقای دکتر در حیطه پزشکی خودش تونسته به موفقیت های بزرگی برسه و در بین مراجعه کنندگانش محبوبیت بالایی دارد.

 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، جنب پمپ بنزین شریعتی (مینا)، کوچه شواری، پلاک 29، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4، واحد 16
 • تلفن: 02122898836

8- محمود لطفی از پزشکان با تجربه و موفق در بیماری های داخلی

محمود لطفی از پزشکان با تجربه و موفق در بیماری های داخلی

دکتر لطفی رو میشه یکی از پزشکان برجسته و متخصصین ماهر در زمینه بیماری های داخلی معرفی کرد. آقای دکتر تونسته بیماران زیادی رو شفا دهد و با روحیه مثبتی که داره تونسته بذر امید رو دل بیمارانش بکاره! مراجعه کنندگان ایشون معتقدن که دستان شفابخش آقای دکتر تونسته مشکلات و بیماری هاشون رو برطرف کنه.

 • آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک 1، ساختمان مرکزی پزشکان
 • تلفن: 02188793598

9- مهدی صابر فیروزی از متخصصین حاذق در بیماری های داخلی

مهدی صابر فیروزی از متخصصین حاذق در بیماری های داخلی

دکتر مهدی صابر فیروزی به عنوان فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان و همچنین متخصص داخلی در تهران شناخته میشه. آقای دکتر از پزشکان حاذق و برجسته در زمینه بیماری های داخلی است که نتایج مثبتی رو هم برای بیمارانش به ارمغان آورده است.

 • آدرس : تهران، بلوار اندرزگو، خیابان برادران سلیمانی غربی، پلاک 122، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 4، واحد 25
 • تلفن: 02122391837

10- جواد رستگار مقدم پزشک معروف و بهترین متخصص داخلی تهران

جواد رستگار مقدم پزشک معروف و بهترین متخصص داخلی تهران

دکتر رستگار به عنوان متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش فعالیت میکنه. این آقای دکتر خوش برخورد رو میشه به عنوان بهترین متخصص داخلی تهران معرفی کرد که کارنامه پزشکی درخشانی هم در پرونده اش داره. ناگفته نمونه که آقای دکتر از شفا پیدا کردن بیمارانش با تمام وجود خوشحال میشه.

 • آدرس: تهران، خیابان پاسداران، ابتدای بوستان نهم، ساختمان مهر، پلاک 133، طبقه 1، واحد 3
 • تلفن: 02122584232

امیدوارم بتونی با انتخاب بهترین متخصص داخلی تهران به درمان و سلامت کامل برسی. اگه متخصصین برتر دیگه ای در این زمینه میشناسی و تجربه داری، میتونی به ما هم معرفی کنی تا به این لیست اضافه بشه.

منبع ایرانی: ” بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور

مطالب مرتبط:

بهترین متخصص قلب تهران

اولین پزشک متخصص ریه در ایران کیست؟

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *