بهترین متخصص دیسک کمر تهران
in

بهترین متخصص دیسک کمر تهران – لیست 10 تایی

معرفی پزشکان معروف و برتر ستون فقرات و دیسک کمر در تهران

بهترین متخصص دیسک کمر تهران کیست؟ اگه از شدت کمر درد نمیتونی کارهای روزانه ات رو انجام بدی و به دنبال راه چاره میگردی، باید بدونی که انتخاب بهترین متخصص دیسک کمر تهران میتونه بهت کمک کنه تا بتونی زودتر از دیسک کمر و ستون فقرات خلاص بشی! اما سوال اینجاست که کدام یک از این پزشکان و متخصصین از تجربه و سابقه بالایی برخوردار هستند و میشه بهشون اعتماد کرد؟ در این مطلب سعی کردیم به این سوال جواب بدیم و بهترین متخصص دیسک کمر تهران رو معرفی کنیم. البته ذکر این نکته ضروری است که پزشکان معتبر و برجسته فراوانی در تهران وجود دارد که ممکنه در لیست ما نباشد! و این هم تنها به دلیل محدود بودن لیست این مطلب است.

معرفی بهترین متخصص دیسک کمر تهران و پزشک معتبر ستون فقرات

1- دکتر حسام عبدالحسین پور از پزشکان برتر دیسک کمر

دکتر حسام عبدالحسین پور از پزشکان برتر دیسک کمر

دکتر حسام عبدالحسین پور، متخصص جراحی مغز و اعصاب و دارای برد تخصصی در این زمینه است. از فعالیت های آقای دکتر میشه به: جراحی‌ های آندوسکوپیک مغز و نخاع، جراحی ستون فقرات، دیسک کمر و گردن، ورتبروپلاستی و کیفوپلاستی اشاره کرد. همچنین این آقای دکتر معروف در حال حاضر در بیمارستان مهراد و لاله تهران مشغول به کار و ارائه خدمات است.

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه ۲، ساختمان مهرداد، طبقه دوم
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۷۴۷۵۷۵

2- دکتر امیرحسین یزدانی بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر امیرحسین یزدانی بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر امیرحسین یزدانی متخصص برجسته و عضو انجمن مطالعات بین المللی درد آمریکا است که کارنامه پزشکی درخشانی دارد. آقای دکتر در زمینه های: فیزیوتراپی پیشرفته، جراحی بسته، درمان درد های بعد از جراحی باز ستون فقرات، درمان پوکی استخوان، ورزش درمانی و حرکت اصلاحی، کشش ستون فقرات، درمان پلکانی دیسک کمر و… فعالیت میکنه.

 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی به سمت ونک، ساختمان پزشکان ۲۱۰۹، بلوک شرقی، طبقه اول
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۷۰۷۷۷۸

3- دکتر مهدی سعیدی از متخصصین برتر دیسک کمر

دکتر مهدی سعیدی از متخصصین برتر دیسک کمر

دکتر مهدی سعیدی بهترین متخصص دیسک کمر تهران است که تحصیلات تکمیلی تخصصی ستون فقرات رو در خارج از کشور تکمیل کرده است. از جمله خدمات ارزنده آقای دکتر میشه به: درمان بیماری ها و مشکلات ستون فقرات، درمان پلکانی کمردرد، ترمیم درمانی، عمل بسته دیسک کمر و کمر درد های پس از عمل باز اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، تقاطع بهبودی، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک ۱۸۲، ساختمان دندانپزشکی پردیسان، طبقه اول
 • تلفن: ۰۲۱۶۶۵۳۳۲۴۵

4- محمد حسین سپهریان برترین پزشک معتبر دیسک کمر در تهران

محمد حسین سپهریان برترین پزشک معتبر دیسک کمر در تهران

دکتر محمدحسین سپهریان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، عضو انجمن طب فیزیکی و توانبخشی آمریکا است. همچنین آقای دکتر یکی از پزشکان باسوادی است که تونسته تاکنون چندین مقاله داخلی و خارجی در زمینه سندرم های درد و سندرم تانل کارپ به چاپ برسونه!! ایشون به مدت 8 سال در بخش درمان دردهای ستون فقرات، دیسک کمر و آرتروز مشغول به فعالیت است.

 • آدرس: تهران، ستارخان، ابتدای پاتریس، نبش کوچه سعیدی
 • تلفن: ۰۲۱۶۶۹۱۳۷۸۸

5- دکتر علیرضا تیموری بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر علیرضا تیموری بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر علیرضا تیموری متخصص مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات و دارای بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب است. دکتر تیموری از جمله متخصصین برجسته در درمان دیسک کمر است که تونسته تاکنون رضایت بیماران و مراجعه کنندگانش رو جلب کنه. همچنین آقای دکتر سابقه کاری درخشانی در زمینه درمان دیسک کمر و ستون فقرات دارد.

 • آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین بلوار پاک نژاد و فرحزادی، پلاک ۲۵۶، طبقه اول
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۵۷۳۵۵۷

6- دکتر قاسم اسحاقی از پزشکان برجسته دیسک کمر در تهران

دکتر قاسم اسحاقی از پزشکان برجسته دیسک کمر در تهران

دکتر قاسم اسحاقی بهترین متخصص دیسک کمر تهران است که موفق شده از دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا با مدرک فلوشیپ جراحی ستون فقرات فارغ التحصیل شود. همچنین این آقای دکتر معروف و خوشنام تونسته به انتشار چندین فصل در کتاب های مرجع جراحی ستون فقرات به زبان انگلیسی بپردازد. با توجه به سابقه کاری معتبر آقای دکتر اسحاقی به نظر میرسه که آینده درخشانی در انتظارشه.

 • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان هجدهم گاندی، پلاک ۱۵، طبقه سوم
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۲۰۳۵۹۰

7- دکتر علی نقره کار متخصص دیسک کمر و فلوشيپ فوق تخصصی درد

دکتر علی نقره کار متخصص دیسک کمر و فلوشيپ فوق تخصصی درد

 دکتر علی نقره کار، فلوشیپ فوق تخصصی درد از دانشگاه علوم پزشکی ایران است که خدمات متنوعی رو به بیمارانش ارائه میدهد. از جمله این خدمات میشه به: درمان دردهای ستون فقرات، کمر و گردن، دردهای زانو، دردهای سرطانی، کنترل دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک، درمان ستون فقرات بدون برش جراحی، کنترل دردهای ناشی از تنگی کانال نخاعی، دیسکوگرافی و… اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه اول، واحد 3
 • تلفن: 0 72 72 72 0910

8- دکتر حمیدرضا ترابی بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر حمیدرضا ترابی بهترین متخصص دیسک کمر تهران

دکتر حمیدرضا ترابی متخصص مغز و اعصاب است که تاکنون دارای دو دهه سابقه فعالیت پزشکی و حدود هزار پرونده پزشکی موفق در کارنامه اش دارد. با اینکه تخصص آقای دکتر در ابتدا به مغز و اعصاب مرتبط است اما در زمینه درمان دیسک کمر به خصوص در درمان آسیب های عصبی از جمله دردهای عصبی کمر، سر، لرزش یا رعشه، بی اختیاری ادراری و…، درمان بیماری های مربوط به نخاع و کمردرد، تجربه کافی و سواد بالایی دارد.

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم)، کلینیک جم
 • تلفن: ۰۲۱۸۸۳۱۷۶۲۴

9- دکتر مسعود سرخابی برترین پزشک و فوق تخصص ستون فقرات

دکتر مسعود سرخابی برترین پزشک و فوق تخصص ستون فقرات

دکتر مسعود سرخابی فوق تخصص جراحی ستون فقرات و بهترین متخصص دیسک کمر تهران است که تونسته تاکنون جراحی های متعددی در زمینه تعویض مفصل های شانه و هیپ و زانو انجام دهد و حدود ۱۰ سال برای دریافت فلوشیپ جراحی ستون فقرات در بیمارستان دانشگاهی گوتنبرگ سوئد فعالیت داشته است. از فعالیت های آقای دکتر میشه به: عمل تنگی کانال نخاعی کمر و دیسک، شکستگی های ستون فقرات، درمان و جراحی اسکولیوز (فرم کجی ستون فقرات) و… اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای دولت، نبش دیده، پلاک یک، طبقه یکم
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۵۵۶۰۹۹

10- دکتر داوود محمودی از پزشکان معتبر و برجسته ستوف فقرات

دکتر داوود محمودی از پزشکان معتبر و برجسته ستوف فقرات

دکتر داوود محمودی جراح مغز و اعصاب، ستون فقرات و سیاتیک از شاگردان برجسته پروفسور سمیعی، پروفسور کین باخ و پروفسور الدانا است!! بدون شک دکتر محمودی بهترین متخصص دیسک کمر تهران است و در زمینه های: جراحی ستون فقرات، جراحی بسته دیسک با لیزر و ژل، جراحی ستون فقرات به صورت عمل بسته، جراحی ستون فقرات بیهوشی، جراحی بسته بدون بستری، جراحی های کم تهاجمی ستون فقرات، دیسک کمر، دیسک گردن، سیاتیک،  و… فعالیت میکنه.

 • آدرس: تهران، انتهای سعادت آباد، روبروی بیمارستان مدرس، کنارگذر خروجی فراز، قبل از پل، بعد از کوچه گلستان، ساختمان یاسمن، پلاک ۱، طبقه ۳
 • تلفن: ۰۲۱۲۶۷۶۵۸۰۱

امیدوارم با انتخاب بهترین متخصص دیسک کمر تهران بتونی از شر دردهای عصبی و فیزیکی کمر خلاص بشی! اگه تجربه ارزشمندی از حضور در مطب هر کدام از پزشکان معرفی شده داری، حتما نظراتت رو برامون بنویس.

منبع داخلی: سایت “پزشک برتر

مطالب مرتبط:

بهترین دکتر فلوشیپ درد تهران

بهترین متخصص ارتوپدی تهران

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *