بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران
in

بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران – لیست 10 تایی

معرفی کلینیک های معتبر فیزیوتراپی در تهران

بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران رو میشناسی؟ باید بدونی که فیزیوتراپی یکی از شاخه های تخصصی برای درمان و ارزیابی وضعیت افرادیه که از لحاظ حرکتی دچار محدودیت‌ هایی شده‌اند. این افراد نیاز است که به بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران مراجعه کنن تا بتونن برای مشکلات حرکتی خودشون راه چاره ای پیدا کنن. در این مطلب سعی شده که کلینیک های معتبر و مراکز درمانی مورد تایید معرفی بشه. بهتره این مطلب پزشکی مهم رو از دست ندی و با بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران آشنا بشی.

آشنایی با بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران و کلینیک های معتبر در شهر تهران

1- کلینیک فیزیوتراپی شایسته جزو مراکز برتر در فیزیوتراپی

کلینیک فیزیوتراپی شایسته جزو مراکز برتر در فیزیوتراپی

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی شایسته با فیزیوتراپیستی دکتر بهناز شایسته و با مجهزترین و مدرن ترین دستگاههای دنیا مشغول به فعالیت است. همچنین دستگاه های: لیزرپرتوان، مگنت تراپی، شاک ویو تراپی، تکارتراپی در این مرکز استفاده میشه و خدمات تخصصی فیزیوتراپی ارائه میشه که مورد توجه بیماران و مراجعه کنندگان بوده است. 

 • آدرس : تهران، صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، خیابان بهنام، ابتدای خیابان بهنام، پلاک ۶ یا ساختمان باران، طبقه ۱، واحد ۱
 • تلفن: ۰۹۳۵۵۱۴۴۹۷۲ – 021۴۴۰۳۳۵۱۵

2- کلینیک تخصصی فیزیوتراپی سریر از کلینیک های معتبر

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی سریر از کلینیک های معتبر

مرکزتخصصی سریر در زمینه درمان های دستی و سوزنی، استئوپاتی و فیزیوتراپی ستون فقرات فعالیت میکنه. همچنین این کلینیک معتبر متشکل از کادری مجرب و متخصص با نظارت آقای دکتر جلیلی و خانم دکتر زنگنه است که تونسته با تخصص و دانش کافی در زمینه فیزیوتراپی خوش بدرخشه.

 • آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، پلاک ۱۶۰، طبقه چهارم، واحد ۱۶
 • تلفن: ۰۹۱۲۱۷۵۵۸۴۶

3- مرکز فیزیوتراپی بهروزی بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران

مرکز فیزیوتراپی بهروزی بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران

فیزیوتراپی بهروزی به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران در زمینه: تمرین درمانی برای بیماران مبتلا به ضایعات عصبی، عضلانی، اسکلتی و درمان های دستی اختصاصی و فیزیوتراپی در بیماران سکته مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس و برنامه های کششی، تقویتی و تمرینی ویژه روماتولوژی فعالیت میکنه. همچنین این مرکز مجهز به تجهیزات پیشرفته و پرسنل تخصصی مجرب است.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو شرقی، خیابان مجد، پلاک ۱۰، واحد ۱۰
 • تلفن: 02126765122

4- فيزیوتراپی مرکزی شرق جزو کلینیک های حرفه ای در فیزیوتراپی

فيزیوتراپی مرکزی شرق جزو کلینیک های حرفه ای در فیزیوتراپی

فیزیوتراپی مرکزی شرق-تهرانپارس زیر نظر فيزيوتراپيست حامد کاظمی با بیست و پنج سال تجربه دارای مدرک آموزشی از فرانسه و علوم پزشکی ایران است. این مرکز درمانی مجهز به دستگاههای پیشرفته تخت غلتک، لیزر، مگنت دیسکی و سلنویید، کامپرشن تراپی و دستگاه جدید دی ام اس و الکتروتراپی و مکانو تراپی طب سوزنی الکتریکی و… است.

 • آدرس: تهران، تهرانپارس، بين فلکه دوم و سوم، نبش ۱۸۶ غربی (لرستانی) بر خيابان، ساختمان پزشکان ۳۰۸، طبقه زير داروخانه
 • تلفن: 021۷۷۷۴۰۹۲۸

5- مرکز فیزیوتراپی همای سلامت با فیزیوتراپیست دکتر کریمی پور

مرکز فیزیوتراپی همای سلامت با دکتر کریمی پور

فیزیوتراپی همای سعادت رو میشه به عنوان یکی از کلینیک های معروف و حرفه ای معرفی کرد که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات الکتروتراپی، مکانوتراپی، لیزرتراپی است. همچنین این مرکز تحت نظارت دکتر کریمی پور اداره میشه که کارشناس ارشد فیزیوتراپی و پزشک فیزیوتراپیست در این کلینیک است.

 • آدرس: تهران، اشرفى اصفهانى، خ خجسته پور(باهنر)، خ سليمانى كوچه مريم، جنب داروخانه شبانه روزى ثامن، پ ٧ واحد 5
 • تلفن: 02144965819 -02144965811

6- فیزیوتراپی متین نوین جزو کلینیک های درمانی در بخش فیزیوتراپی

فیزیوتراپی متین نوین جزو کلینیک های درمانی در بخش فیزیوتراپی

از خدمات درمانی کلینیک متین نوین میشه به فیزیوتراپی بیماری های ارتوپدی، روماتیسمی و عصبی و درمانهای دستی، فیزیوتراپی انواع صدمات ورزشی و ضایعات ستون فقرات اشاره کرد. این مرکز فیزیوتراپی تونسته بیمارانش رو در مدت زمان کوتاهی درمان کنه و در زمینه کاری خودش حرفی برای گفتن داشته باشه!
 • آدرس: تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، نبش خیابان 188 غربی، ساختمان داروخانه ماهک، طبقه سوم، واحد 20
 • تلفن: 02177882644 -02177884053

7- کلینیک تخصصی بهروش بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران

کلینیک تخصصی بهروش بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران

کلینیک بهروش با فیزیوتراپیستی عبدالله حمزه ئی در زمینه: رفع کلیه دردهای اسکلتی عضلانی، طب سوزنی، الکتروتراپی، مکانوتراپی، لیزر درمانی، مگنت درمانی و…فعالیت میکنه. این مرکز درمانی رو میشه به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران معرفی کرد که مراجعه کنندگان ازش رضایت مثبتی دارن.

 • آدرس : تهران، نعمت آباد، خیابان طالقانی، نبش خیابان کوه بریان، مجتمع پزشکی موسوی، طبقه ۳
 • تلفن: 021۵۵۸۶۵۴۰۸ – ۰۹۳۵۵۷۷۶۰۰۶

8- کلینیک فیزیوتراپی یاس با فیزیوتراپیست دکتر طاهره نجفی

کلینیک فیزیوتراپی یاس با فیزیوتراپیست دکتر طاهره نجفی

کلینیک فیزیوتراپی یاس مجهز به مگنت، الکتروتراپی، طب سوزنی و درای نیدل، پارافین، تمرین درمانی و….است. همچنین با انجام فعالیت در زمینه فیزیوتراپی در سکته مغزی‌، آسیب های ورزشی، آرتروز، خار پاشنه، دیسک کمر و گردن تونسته در بین مراجعه کنندگانش به خوبی شناخته بشه.

 • آدرس : تهران، نازی آباد، خیابان شهید رجائی، ایستگاه بانک، ساختمان مهستان
 • تلفن: ۰۲۱۵۵۳۵۷۰۱۵

9- کلینیک تخصصی فیزیوتراپی طلایی در تهران

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی طلایی در تهران

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی طلایی مجهز به دستگاه شوک ویوتراپی است که یکی از دستگاه های قوی و مدرن برای درمان مشکلات حرکتی محسوب میشه. این مرکز درمانی با پرسنل حرفه ای و پزشک حاذق تونسته در بخش فیزیوتراپی به موفقیت های چشمگیری برسه.

 • آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای فرجام، بین خیابان های شهید آهنی آمینه و شهید گلشنی، روبرو ایران خودرو، جنب دبستان نور، پلاک ۵۳، ساختمان پزشکان آمتیس (طلایی)، طبقه دوم، واحد ۷
 • تلفن: ۰۹۱۲۱۴۴۹۸۷۹-۰۲۱۷۷۲۹۲۱۱۵

10- کلینیک فیزیوتراپی مهرجویان از مراکز شناخته شده در فیزیوتراپی

کلینیک فیزیوتراپی مهرجویان از مراکز شناخته شده در فیزیوتراپی

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی مهرجویان یکی از بهترین و مجهزترین مراکز فیزیوتراپی قیطریه است. مرکز فیزیوتراپی مهرجویان با مدیریت فیزیوتراپیست لیلا شیرازی به ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی، ضایعات ارتوپدی، ضایعات نورولوژیک، سکته مغزی، درمان زخم و عوارض ناشی از دیابت میپردازه.

 • تلفن: ۰۲۱۲۲۶۹۵۲۸۷

امیدوارم با خوندن این مطلب بتونی بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران رو انتخاب کنی و برای درمان مشکلات حرکتی ات به بهترین فیزیوتراپیست مراجعه کنی تا به سلامت کامل برسی.

منبع ایرانی: “سایت دکتریاب”

مطالب مرتبط: بهترین کلینیک پیکرتراشی تهران

مطالب مرتبط: بهترین کلینیک مزوتراپی تهران

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *