بهترین دکتر زنان مشهد
in

بی نظیربی نظیر افتضاحافتضاح

بهترین دکتر زنان مشهد – لیست 10 تایی

معرفی معروف ترین و برترین پزشک زنان در مشهد

بهترین دکتر زنان مشهد کیست؟ مشهد مقدس یکی از شهرهای بزرگ و پیشرفته در ایران است که پزشکان معتبر و خوشنامی هم داره. اما گاهی وقت ها لازمه که از بین چندتا پزشک برتر هم بهترین رو انتخاب کنی که زودتر بتونی به راه حل درمانت برسی! به نظرت بهترین دکتر زنان مشهد چه کسی میتونه باشه؟ آیا تو هم بین انتخاب پزشک برتر در زمینه زنان و زایمان دچار شک و تردید هستی؟ باید بگم که خوندن این مطلب میتونه بهت کمک بزرگی کنه تا بهترین و برترین متخصص زنان رو انتخاب کنی. با لیست محدودی از بهترین دکتر زنان مشهد همراه ما باشید.

1- دکتر فاطمه عادل خواه پزشک برتر زنان در مشهد

دکتر فاطمه عادل خواه پزشک برتر زنان در مشهد

خانم دکتر فاطمه عادل خواه یکی از پزشکان برجسته و ماهر در زمینه مشکلات و بیماری های زنان است که در شهر مشهد مقدس به فعالیت مشغول است. خانم دکتر با داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه درمان نازایی و درمان بیماری های عفونی زنان فعالیت میکنه، همچنین در زمینه انجام عمل های زیبایی و ترمیمی هم نقش مهمی رو دارد.

 • آدرس: مشهد، قاسم آباد، بین فلاحی 11 و 13
 • تلفن: 05135227633

2- دکتر شیرین توکلی زاده بهترین دکتر زنان مشهد

دکتر شیرین توکلی زاده بهترین دکتر زنان مشهد

خانم دکتر شیرین توکلی زاده جراح و متخصص زنان و زایمان در شهر مشهد است که به عنوان بهترین دکتر زنان مشهد شناخته میشه. خانم دکتر در کنار کسب مدرک تخصصی، دوره های آموزشی و تکمیلی رو در تهران و کشور آمریکا گذرانده است. البته طی این مدت هم موفق به چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی شده است. خانم دکتر با سواد و علم بالایی که داره تونسته به عنوان پزشک نمونه در زمینه طرح تحول نظام سلامت و کاهش آمار سزارین معرفی بشه.

 • آدرس: مشهد، خیابان گلستان، به سمت سینمای هویزه، روبروی گلستان ۲، پلاک ۹۳
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۵۹۲۸۴۸

3- دکتر سیما رضازاده جراح و متخصص زنان

دکتر سیما رضازاده جراح و متخصص زنان

دکتر سیما رضازاده جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، دارای بورد تخصصی است. از خدمات مهم خانم دکتر میشه به: تشخیص و درمان دهانه رحم غیر طبیعی، سرطان پستان بیماری های خوش خیم و بدخیم پستان، کورتاژ تشخیصی و درمانی، یائسگی و رژیم های مکمل آن، هورمون درمانی، ماموگرافی، انواع جراحی های سونوگرافی ترانس واژینال و ترانس ابدومینال، لاپاراسکوپی تشخیصی و درمانی، زایمان بدون درد و سزارین اشاره کرد.

 • آدرس: مشهد، احمد آباد، خیابان عارف، عارف ۵، ساختمان پزشکان شفا
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۳۳۱۷

4- دکتر مهدی ترک زاده پزشک نمونه و بهترین دکتر زنان مشهد

دکتر مهدی ترک زاده بهترین دکتر زنان مشهد

آقای دکتر مهدی ترک زاده به عنوان بهترین دکتر زنان مشهد معرفی شده است. آقای دکتر با تجربه و تخصص بالایی که داره، تونسته رضایت کامل بیمارانش رو جلب کنه. ایشون فارغ التحصیل رشته پزشکی و جراح زنان و متخصص نازائی است که با داشتن بورد تخصصی تونسته  گواهینامه معتبری در زمینه جراحی زنان و نازایی رو از کشور فرانسه و انگلستان کسب کنه.

 • آدرس: مشهد، سناباد، روبروی انتقال خون
 • تلفن: 05138408397-05138814688

5- دکتر محمد ناصر تیمور زاده از پزشکان برجسته زنان در مشهد

دکتر ناصر تیمور زاده از پزشکان برجسته زنان در مشهد

دکتر تیمور زاده از جمله پزشکان معتبر و خوشنامی است که بیمارانش رو تا آخرین مرحله موفقیت همراهی میکنه تا به نتایج مثبتی برسه. آقای دکتر با معاینه و پیگیری دوره های درمانی بیمارانش تونسته نقش پررنگی رو ایفا کنه. مراجعه کنندگان به مطب ایشون از کار آقای دکتر و پیگیری های مداومش رضایت کامل دارند.

 • آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، نبش محتشمی 2، ساختمان 60
 • تلفن: 05138426867-05138429098

6- دکتر حسین احمری مقدم متخصص برتر زنان

دکتر حسین احمری مقدم متخصص برتر زنان

دکتر احمری مقدم یکی از معروف ترین و بهترین دکتر زنان مشهد است که با داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه زنان و زایمان و نازایی فعالیت میکنه. همچنین آقای دکتر تونسته در زمینه درمان ناباروری خوش بدرخشه و نتایج فوق العاده ای رو برای بیمارانش به ارمغان بیاره! با تحقیق در مورد ایشون میتونی به عنوان پزشک نمونه و برتر در زمینه بیماری های بانوان اعتماد کنی.

 • آدرس: مشهد، احمد اباد، نبش پاستورر، مقابل بیمارستان قائم
 • تلفن: 05138418129

7- دکتر شهناز شیبانی متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر شهناز شیبانی متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر شهناز شیبانی متخصص زنان در مشهد به فعالیت پزشکی مشغول است و خدمات درمانی مختلفی رو به بانوان ارائه میدهد. از جمله خدمات خانم دکتر میشه به: مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های بارداری، انجام زایمان سزارین، درمان نازایی، درمان اختلالات قاعدگی، مراقبت های دوران یائسگی، درمان بیماری های دستگاه تناسلی زنان، جراحی های زیبایی زنان، انجام انواع جراحی های زنان مانند میومکتومی، هیسترکتومی و … اشاره کرد.

 • آدرس : مشهد، خیابان احمداباد، کوچه عارف 2، ساختمان 6
 • تلفن: 05138429746-05138425090

8- دکتر لیدا تکلو برجسته ترین و بهترین دکتر زنان مشهد

دکتر لیدا تکلو بهترین دکتر زنان مشهد

دکتر ليدا تکلو، متخصص و جراح بيماريهای زنان، زايمان و نازايی  و همچنین دارای بورد تخصصی ناسيونال است. خانم دکتر با دقت و ظرافت بالایی که داره تونسته عمل های جراحی موفقیت آمیزی رو به نتیجه برسونه و سلامتی بیمارانش رو بدست بیاره! خانم دکتر در زمینه درمان نازایی هم تونسته راه حل های خوبی ارائه دهد و نتایج قابل توجهی کسب کند و به عنوان بهترین دکتر زنان مشهد شناخته بشه.

 • آدرس: مشهد، خیابان احمد اباد، عدالت 2، پلاک 68، ساختمان اراد
 • تلفن: 05138557690

9- دکتر مهنوش فرشچیان پزشک نمونه و حاذق در مشهد

دکتر مهنوش فرشچیان پزشک نمونه و حاذق در مشهد

خانم دکتر فرشچیان هم جزو پزشکان برتر و نمونه در زمینه زنان و زایمان است. در مطب خانم دکتر از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات برای تشخیص و درمان بیماران استفاده میشه. همچنین خانم دکتر با اطلاعات به روز و بالایی که داره به دنبال بهترین راه های درمانی برای مشکلات بیمارانش است تا نتیجه قابل قبولی رو دریافت کنه.

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، کوچه یاسمن 1، ساختمان 66
 • تلفن: 05137640731

10- دکتر آزاده معارفیان از بهترین متخصصین زنان و زایمان

دکتر آزاده معارفیان از بهترین دکتر زنان مشهد

و در لیست پایانی میشه دکتر معارفیان رو به عنوان بهترین دکتر زنان مشهد معرفی کرد که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. همچنین خانم دکتر دارای گواهینامه تخصصی در رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی است و تونسته به عنوان یکی از اعضای انجمن متخصصین زنان و زایمان به فعالیت بپردازد.

 • آدرس: مشهد، بلوار معلم، خیابان معلم ۳۱، طبقه ی بالای داروخانه دکتر مودب، زنگ دومپ
 • تلفن: 05136077125
امیدوارم با انتخاب بهترین دکتر زنان مشهد بتونی برای رفع مشکلات و بیماری های مربوط به خودت یا اطرافیانت قدم مثبتی در جهت بهبود سلامتی برداری. اگه تجربه ای از حضور در مطب هر یک از پزشکان برتر این لیست داری، حتما نظراتت رو برامون بنویس تا از تجربه ات استفاده بشه.
منبع ایرانی: سایت “دکتریاب
مطالب مرتبط:

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *