بهترین دکتر زنان شیراز
in

بهترین دکتر زنان شیراز – لیست 10 تایی

معرفی بهترین و معروف ترین پزشک زنان در شیراز

بهترین دکتر زنان شیراز کیست؟ اگه در شهر جذاب و دیدنی شیراز سکونت داری و برای رفع مشکلت به دنبال پزشک نمونه و حاذق زنان میگردی، باید بگم که با خوندن این مطلب میتونی به انتخاب های خوبی در این زمینه برسی. بهترین دکتر زنان شیراز بایستی تبحر و تجربه بالایی داشته باشه و بتونه به راحتی مشکلات بیمارانش رو تشخیص بدهد و برای درمانش راه حل مناسبی ارائه دهد. در این لیست 10 تایی سعی شده که معروف ترین و بهترین دکتر زنان شیراز طبق نظرات مراجعه کنندگان معرفی بشه. بهتره این مطلب رو دنبال کنی تا نسبت به انتخاب پزشک برتر زنان با دقت عمل کنی!

معرفی معروف ترین و بهترین دکتر زنان شیراز

1- سولماز محمدی بهترین دکتر زنان شیراز

سولماز محمدی بهترین دکتر زنان شیراز

دکتر سولماز محمدی به عنوان بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شیراز شناخته میشه که دارای بورد تخصصی در زمینه لاپاراسكوپی تشخیصی و هیستروسکوپی است. همچنین خانم دکتر با انجام دقیق ترین کنترل حاملگی های معمول و پرخطر، تشخیص به موقع سرطان بانوان و انجام عمل های زیبایی ترمیمی زنان تونسته بین بانوان شیرازی به شهرت برسه!

2- دکتر اکرم ترتیفی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر اکرم ترتیفی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر ترتیفی زاده یکی از بهترین دکتر زنان شیراز است که در زمینه فعالیت خودش و حل مشکلات زنان به خوبی درخشیده و تونسته رضایت بیمارانش رو جلب کنه. همچنین خانم دکتر تونسته به زنان نابارور هم کمک بزرگی کنه و امید به زندگی رو در قلب هاشون بکاره! طبق نظرات مراجعه کنندگان به مطب خانم دکتر مشخص است که ایشون از سواد و تجربه بالایی برخوردار هستند.

 • آدرس: شیراز، خیابان هفت تیر (۲۰متری سینما سعدی)، چهارراه معدل، ساختمان آبان، طبقه اول
 • تلفن: 07132345507

3- دکتر پگاه روانفر از بهترین پزشکان برتر در شیراز

دکتر پگاه روانفر از بهترین پزشکان برتر در شیراز

خانم دكتر پگاه روانفر به عنوان  جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شناخته میشه که تونسته بورد تخصصی هم دریافت کنه و اسمش در لیست اعضای انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران قرار بگیرد. دکتر پگاه روانفر با اخلاق خوب و صبر قابل وصفی که داره، در ابتدا به طور کامل مشکل بیمارانش رو درک میکنه و طبق اون براشون راه حل تجویز میکنه.

 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه ٤، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه اول
 • تلفن: 07136473593

4- فاطمه امامی پزشک نمونه و بهترین دکتر زنان شیراز

فاطمه امامی پزشک نمونه و بهترین دکتر زنان شیراز

دکتر فاطمه امامی یکی از پزشکان برتر و برجسته در زمینه مشکلات زنان و زایمان در شهر شیراز است. همچنین خانم دکتر تخصص و تبحر کافی در حل مسائل مربوط به مشکلات ناباروری، انجام کلیه عمل های زیبایی و نمونه برداری رحم به صورت سرپایی، درمان زگیل تناسلی، انجام کلیه عمل های افتادگی مثانه و بی اختیاری ادرار، لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی، روشن سازی ناحیه تناسلی، جوان سازی واژن از طریق جراحی و لیزر و…. دارد.

آدرس: شیراز، معالی آباد، سر پزشکان، مجتمع پزشکان، بالای داروخانه دکتر عابدی، طبقه چهارم
تلفن: 07136340420-07136340730

5- دکتر محمد رضا عالم زاده متخصص و پزشک زنان

دکتر محمد رضا عالم زاده متخصص و پزشک زنان

 دکتر عالم زاده با پنجه های طلایی و دستان شفابخشش، بهترین دکتر زنان شیراز است! آقای دکتر خوش قلب و مهربون برای تمام مشکلات و بیماری های زنان راه حل مناسبی ارائه میده و تاکنون هم تونسته در این زمینه به خوشی بدرخشه و به محبوبیت برسه. بهتره مراجعه به مطب ایشون رو از دست ندی تا بتونی به شفای کامل برسی.

 • آدرس: شیراز، خیابان قصر دشت، خیابان بعثت، چهارراه ملاصدرا
 • تلفن: 07132335154

6- دکتر افسانه مرتضوی از پزشکان برجسته زنان در شیراز

دکتر افسانه مرتضوی از پزشکان برجسته زنان در شیراز

خانم دکتر افسانه مرتضوی، متخصص زنان و زایمان و نازایی در شیراز است که در زمینه رفع مشکلات و بیماری های مربوط به زنان فعالیت میکنه. همچنین به عنوان پزشک برتر در زمینه انجام عمل های زیبایی واژن و جوانسازی، رفع زگیل تناسلی، رفع مشکلات عفونتی داخلی و رحمی و… هم شناخته میشه.

 • آدرس: شیراز، خیابان شهید چمران، میدان دانشجو، جنب بانک ملی، ساختمان نشاط، طبقه اول
 • تلفن: 07136462963

7- دکتر الهام شرکا پزشک حاذق و متخصص برتر زنان

دکتر الهام شرکا پزشک حاذق و متخصص برتر زنان

الهام شرکا با تجربه و تخصص بالایی که در زمینه زنان و زایمان و نازایی داره، تونسته به معروفیت در بین بانوان شیرازی برسه. خانم دکتر با صبر و حوصله ستودنی اش تونسته رضایت بیماران و باردارانش رو جلب کنه. به نظر میرسه که خانم دکتر در انجام عمل های جراحی هم از ظرافت و دقت بالایی برخوردار است تا بتونه بهترین نتیجه رو بگیره!

 • آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نزدیک بیمارستان شفا، ساختمان مهر، طبقه دوم
 •  تلفن:  07132317672

8- دکتر آرزو اندیشه تدبیر بهترین دکتر زنان شیراز

دکتر آرزو اندیشه تدبیر بهترین دکتر زنان شیراز

خانم دکتر اندیشه تدبیر به عنوان جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز شناخته میشه. خانم دکتر با جدیدترین و پیشرفته ترین روشها، جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان مثل:  تنگ کردن واژن، سفید کردن ناحیه تناسلی، واژینوپلاستی، لابیو پلاستی و… رو انجام میدهد. البته در زمینه رفع تنگی و خشکی و سوزش و خارش بعد یائسگی، جوانسازی واژن، انجام پاپ اسمیر و غربالگری، سونوگرافی و… هم فعالیت میکنه.

 • آدرس : شیراز، خیابان معالی اباد، ساختمان قصر ۱، جنب داروخانه دکتر معتمدی، طبقه اول
 • تلفن: 07136341842

9- دکتر فخرالسادات جامعی پزشک برتر و دکتر معروف زنان

دکتر فخرالسادات جامعی پزشک برتر و دکتر معروف زنان

خانم دکتر جامعی یکی از بهترین دکتر زنان شیراز است که به عنوان پزشک نمونه برای درمان ناباروری و رفع بیماری های زنان شناخته میشه. خانم دکتر با تخصص و تجربه قابل قبولی که داره، تونسته نتایج درخشانی رو در کارنامه پزشکی اش ثبت کنه و البته مراجعه کنندگانش هم بر این باور هستن که خانم دکتر دستان شفابخشی داره!

 • آدرس: شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، ساختمان پزشکان نیایش، طبقه دوم
 • تلفن : ۰۷۱۳۶۵۴۰۰۵۹

10- دکتر الهام آذین مهر پزشک خوشنام و برجسته زنان

دکتر الهام آذین بهترین دکتر زنان شیراز

خانم دکتر آذین مهر با تخصص در زمینه زنان و زایمان در زمینه های: درمان نازایی بدون جراحی و درمان سقط تکراری، تعیین نوع و سلامت پرده بکارت، کنترل حاملگی های معمول و پرخطر، تشخیص زود هنگام سرطانهای بانوان، مشاوره و درمان اختلالات جنسی، جراحی هیسترکتومی و ابدومینوپلاستی، جراحی‌های زیبایی و ترمیمی زنان، جراحی کیست تخمدان، جراحی فیبروم رحم، سزارین و سفت کردن عضلات شکم، هیسترکتومی و… مشغول به فعالیت است.

 • آدرس: شیراز، خیابان زند، ابتدای بیست متری سینما سعدی، ساختمان منا، طبقه اول
 • تلفن: 07132358843

امیدوارم با انتخاب بهترین دکتر زنان شیراز بتونی به رفع مشکلات و بیماری هایی که ازش رنج میبری، کمک کنی! این پزشکان نمونه و برتر میتونن برای بهبود سلامتیت قدم مثبتی بردارند و بهتره که بهشون اعتماد  کنی. البته همیشه قبل از هر انتخابی بهتره با  دقت تحقیق لازم رو انجام بدی!

منبع ایرانی: سایت “دکتریاب

مطالب مرتبط:

بهترین دکتر زنان در تهران

بهترین متخصص نازایی تهران

نویسنده: لطیفه ایری

لطیفه هستم. یه دختر فعال و پر جنب و جوش. علاقه زیادی به نویسندگی دارم و یکی از بلاگر های نت نظر هستم. عاشق هیجان و یادگیری مطالب به روز هستم. خوشحال میشم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونی و نظرت رو بهم بگی و باعث افتخاره اگه پیشنهادی داری باهام در میون بذاری.

1 دیدگاه

نظر بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *