in

ضعیفضعیف افتضاحافتضاح

بهترین باشگاه رزمی تهران – لیست 10 تایی

آشنایی با بهترین مجموعه های رزمی تهران

بهترین باشگاه رزمی تهران کجاست؟ برای شروع یک ورزش حرفه ای بدون شک انتخاب باشگاه و مربی یکی از مهمترین مسئله ای است که باید به آن بپردازید؛ چرا که انتخاب صحیح مربی و باشگاه در پیشرفت شما تاثیر به سزایی خواهد داشت. در این مطلب لیست باشگاه های خوب رزمی تهران را آماده کرده ایم؛ تا با خواندن آن، انتخاب بهتری را داشته باشید.

معرفی باشگاه رزمی

معرفی بهترین باشگاه رزمی تهران

1- مجموعه ورزشی انقلاب

بدون شک مجموعه ورزشی انقلاب جز کامل ترین مجموعه های ورزشی در کشور است و دارای انواع گسترده ای از سالن ها و رشته های ورزشی است؛ همچنین سالن اختصاصی رزمی در این مجموعه وجود دارد که می توان به عنوان بهترین باشگاه رزمی تهران نام برد.

مجموعه ورزش رزمی

2- باشگاه ورزشی پاد

باشگاه ورزشی پاد تهران، نه تنها یکی از بهترین باشگاه های تهران بلکه جز مجهزترین باشگاه‌ ها در تهران به شمار می رود. باشگاه پاد  به آدرس نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه‌راه یاسر، کوچه مهر می باشد. همچنین باید بدانید که امکان حضور در باشگاه پاد برای خانم‌ ها و آقایان هر دو امکان‌ پذیر است.

ورزش رزمی

3- بهترین باشگاه ورزش رزمی تهران – باشگاه ورزشی رزم آوا

یکی از باشگاه های مختص رزمی است که انواع رشته رزمی را در خودش جا داده است؛ از جمله رشته های آن شامل: موی تای، بوکس، دفاع شخصی، تکواندو، کاراته است. آدرس این مجموعه به این صورت است: شهرک غرب، بلوار دادمان، زیر پل یادگار امام، خیابان ارغوان غربی،خیابان سروناز، نبش سنبل. همچنین این باشگاه که یکی از بهترین باشگاه های رزمی تهران است؛ هم در بخش بانوان و هم در بخش آقایان فعالیت می کند.

رشته رزمی

4- کلوپ ورزشی پالادیوم

از بهترین باشگاه های ورزشی در تهران کلوپ وزشی پالادیوم است؛ این مجموعه دارای کلاس های

نیز می باشد. از جمله امکانات این کلوپ ورزشی به این شرح است: انجام انواع ماساژ، پارکينگ اختصاصی برای اعضا،امکان استفاده از مدرن ترين تجهيزات ورزشی.

بهترین باشگاه رزمی تهران

5- باشگاه ورزشی نیرو

کلاس ورزش های رزمی این مجموعه ورزشی معروف هستند و همیشه کلاس های متنوعی برگزار میکنند. آدرس این باشگاه در پاسداران – انتهای بوستان پنجم است.

ورزش رزمی در فضای باز

6- مجموعه ورزشی شهید شیرودی

مجموعه ورزشی شهید شیروی به آدرس، میدان هفتم تیر – خیابان مفتح جنوبی از قدیمی ترین مجموعه ورزشی است که به دلیل گسترگی برگزاری رشته های رزمی در لیست بهترین باشگاه های تهران قرار گرفته است. در این مجتمع ورزشی انواع ورزش رزمی از جمله: كاراته، جودو، تكواندو و بوكس برگزار می شود.

مجموعه ورزشی رزمی

7- مجموعه پزشکی ورزشی راسپینا

مجموعه راسپینا را یکی دیگر از بهترین باشگاه رزمی تهران می توان نام برد؛ که آدرس آن واقع در نیاوران، خیابان صادقی قمی، مجتمع کوهستان است. ازجمله امکانات این باشگاه می توان کلاسهای رزمی، سالن مجهز بدنسازی و انواع کلاسهای گروهی، کلینیک فیزیوتراپی، فروشگاه ورزشی، اتاق های ماساژ را نام برد. همچنین ساعات کار باشگاه برای خانم ها از ساعت8:30 الی 15:30 و برای آقایان از ساعت 16:00 الی 24:00 می باشد.

ورزش رزمی

8- مجموعه سلامتی ویوا

مجموعه سلامتی ویوا از بهترین باشگاه های تهران به شمار می آید؛ این باشگاه در دو شعبه: خیابان نیاوران، خیابان فیضیه، نبش کوچه ۹، پلاک ۱۰ و شهرک غرب، فاز ۱، خیابان ایران  زمین، نبش کوچه گلستان جنوبی، پلاک۲ می باشد. این مجموعه ورزشی امکاناتی از جمله: سالن بدنسازی، سالن ورزش های گروهی، سالن ماساژ، مشاوره سلامت و تعذیه، سالن کودک را دارا می باشد؛ نکته دیگر که درمورد این سالن باید گفت مختص بودن آن تنها برای بانوان است.

بهترین باشگاه رزمی تهران

امیدوارم با خواندن مطلب بهترین باشگاه های رزمی تهران، اطلاعات لازم را کسب کرده باشید

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *