in ,

بی نظیربی نظیر

شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو – تابستان ۹۹

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو

دو غول خودروسازی ایران یعنی سایپا و ایران خودرو اخیرا طرح های پیش فروش بسیاری را با شرایطی خاص ارائه داده اند. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو صحبت کنم و به صورت کلی طرح جدید پیش فروش ایران خودرو رو مورد بررسی قرار بدیم. جالبه بدونید که اخیرا و در تابستان ۹۹، تا به اینجا چند طرح پیش فروش با شرایط گوناگون از ایران خودرو ارائه شده است و مشارکت بسیار بالایی برای شرکت در قرعه کشی دیده شد و همین باعث شد تا اهمیت دانستن شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو بیش از پیش احساس شود، زیرا اگر یکی از شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو را نداشته باشید، اگر در قرعه کشی هم برنده شوید باز هم خودرویی به شما تحویل نخواهد شد و نوبت شما به افراد دیگری خواهد رسید.

شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو

شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو

۱) در قراردادهای پیش فروش فوری ایران خودرو، قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد در نظر گرفته خواهد شد.

۲) بعد از اعلام اسامی، انتخاب شدگان بایستی مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را به وسیله سایت اینترنتی ایران خودرو ، پرداخت نمایند و الباقی وجه را هم در زمان ارسال دعوتنامه واریز کنند.

۳) تا پیش از اعلام اسامی انتخاب شدگان نهایی خودروها، مشتری نیازی به پرداخت وجه نخواهد داشت.

۴) در هیچ مرحله ای از ثبت نام ایران خودرو ، به ارائه چک از سوی مشتری احتیاج نیست.

۵) متقاضی بایستی در زمان ثبت نام، شماره کارت بانکی و شماره حساب مربوط به خود را معرفی نماید و از همان کارت نیز برای واریز وجه استفاده نماید. همین طور شماره تلفن همراه معرفی شده نیز باید به نام شخص متقاضی باشد.

۶) حداقل فاصله از آخرین خرید یا همان ثبت نام یا تحویل خودرو در شرکت های ایران خودرو و سایپا باید ۳۶ ماه باشد تا متقاضی مجاز به ثبت نام و خرید خودرو از این دو کمپانی باشد.

۷) به هر کد ملی تنها ۱ دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش ایران خودرو و سایپا تعلق خواهد گرفت.

۸) حداقل سن متقاضی خرید خودرو باید ۱۸ سال تمام باشد. همچنین خریدار ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو که حداقل باید پایه سوم باشد، است و در صورت نداشتن گواهینامه، ثبت نام متقاضی باطل شده و به مدت ۳ سال نیز امکان شرکت در سایر طرح های فروش فوری ایران خودرو و همچنین طرح های پیش فروش ایران خودرو را نخواهد داشت.

۹) شرکت در ثبت نام ایران خودرو برای “مشتریان حقوقی” امکان پذیر نیست و تنها افراد حقیقی میتوانند برای ثبت نام و خرید از ایران خودرو و سایپا اقدام نمایند.

۱۰) متقاضی شرکت در ثبت نام ایران خودرو ، نباید پلاک انتظامی فعال به نام خود داشته باشند،در غیر این صورت ثبت نام متقاضی باطل شده و به مدت ۳ سال نیز امکان شرکت در سایر طرح های فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو را نخواهد داشت.

شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو

۱۱) انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث، ممنوع است.

۱۲) گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل و در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل خواهد شد. همچنین در زمان مراجعه به نمایندگی های ایران خودرو ، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۳) کد نمایندگی ایران خودرو که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم به وسیله متقاضی انتخاب می شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی “در یک استان” باشد.

۱۴) هر متقاضی می تواند تنها از طریق یکی از خودرو سازان (ایران خودرو یا سایپا) در شرایط پیش فروش خودرو شرکت نماید.

۱۵) انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا، امکان شرکت در طرح های پیش فروش یک ساله را ندارند.

۱۶) در قراردادهای پیش فروش ایران خودرو، امکان صلح وجود ندارد، مگر آنکه طی شرایطی خاص و در متن قرارداد، اعلام شده باشد.

۱۷) در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز هویت متقاضی، تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی باطل خواهد شد.

ثبت نام ایران خودرو

فرآیند ثبت نام ایران خودرو 

  1. در ابتدا متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می کند.
  2. اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام خواهد شد.
  3. فهرست انتخاب شدگان نهایی به وسیله سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می شود.
  4. متقاضی ظرف مهلت ۴ روز کاری، پیش پرداخت علی الحساب خودرو را پرداخت می کند و در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

نکته : شرکت های ایران خودرو و سایپا اعلام کرده اند که؛ در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

در انتها امیدوارم از این مطلب راهنما با عنوان شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو نهایت استفاده رو برده باشید. هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص ثبت نام طرح های ایران خودرو و سایپا داشتید، از بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها از من بپرسید و با من در میون بگذارید تا به سوالتون پاسخ بدم. اگر تجربه ثبت نام ایران خودرو یا سایپا رو هم داری، خوشحال میشم تجربتو با ما و دیگر مخاطبان نت نظر مطرح کنی.

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده: احسان رباط جزی

سلام احسان رباط جزی هستم دانشجوی رشته مهندسی صنایع و علاقه مند به حوزه نویسندگی سایت، اونم به خاطر اینکه بتونم تجربیات و دانش خودم رو با بقیه هم به اشتراک بگذارم و همینطور آدم پر انرژی و فعالی محسوب میشم.